СВІТОВА ТАЄМНИЦЯ - НАТИСНІТЬ ТУТ

 

               ПЕРЕДМОВА

 

 

 

 

 

               У цій книзі розповідається про нерозказану історію прибульців-рептилоїдів, які маніпулюють світом і контролюють його зі своїх підземних баз і кораблів навколо нашої планети та сонячної системи. Він заснований на особистому досвіді. Є багато позитивних інопланетян, які працюють над звільненням планети, що, як я сподіваюся, має статися незабаром.

 

Книга містить інформацію про певну позитивну позаземну расу, про рептилоїдів та втілених агентів-рептилій, які працюють разом із рептиліями, щоб завоювати цю планету, про їхні методи, прийоми, атаки, зміну свідомості звичайних людей та позитивних інопланетян, які приходять у втіленні як люди, щоб звільнити ця планета. У цій книзі розкрито багато таємниць цього горезвісного плану. Цю книгу було подаровано людству як нагадування про те, що позитивні істоти допомагають нам, і нашу роботу над звільненням цієї планети.

 

У цій книзі написано про сім’ї душ, про те, ким ми є насправді, що ми маємо робити в цьому світі та як дати відсіч.

 

З любов'ю…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                          

                                       

Надзвичайно важливо

 

Шановні читачі, все, що є негативним у вашому житті, було створено негативними інопланетянами, вони можуть посилати вам бачення, змусити вас відчувати біль, посилати вам сни, змусити вас мати думку на певну тему, вони можуть змусити вас подобатися чи не подобатися комусь хтось, вони можуть змусити вас повірити в певні речі, які не є правдою, вони можуть навіть змусити вас закохатися або відчути ненависть до когось, вони можуть викликати хвороби та зробити вас хворими, вони можуть змусити вас полюбити фільм чи серіал, вони можуть змушують вас бачити речі, яких не існує, як-от привидів чи демонів, вони можуть змусити вас почути такі речі, як плач чи погрози, вони можуть змусити вас почуватись дуже погано, і вони не надпотужні, у них просто є технологія для цього. Я б сказав, що вони надзвичайно дурні, оскільки навіть із такою технологією вони все одно не можуть виконувати роботу належним чином. Вони можуть змусити вас почуватися сумним або пригніченим, вони можуть змусити вас думати, що в житті немає надії, вони можуть викликати у вас почуття самогубства. Негативні інопланетяни використовують технологію, щоб надіслати вам думки, вони змусять вас почути гучні слова у своїй голові та змусять вас подумати, що це насправді ваші власні думки. Вони можуть змусити вас відчути запах чогось, чого немає. Вони можуть змусити вас відчути, що ви хочете мати з кимось стосунки або не подобатися комусь іншому. Вони можуть керувати вашим тілом, рухати вашими руками, ногами, головою та іншими частинами вашого тіла. Вони наказують світовим лідерам, що робити. Вони проникли в людське суспільство, не всі на Землі є втіленими злими інопланетянами, але більшість людей погодилися з ними співпрацювати. Їм обіцяють винагороду, але на них чекають тортури та сексуальні домагання. Бунтуйте, поки ви не будете повністю поневолені і не припините з ними співпрацю. Вони використовують такі прості ситуації, як отримання зарплати, а потім кажуть вам, що ви не зможете заробити ці гроші, якщо вони вам не допоможуть. Якщо ви отримаєте нерухомість у спадок, вам скажуть, що вони це організували, вони, звичайно, брешуть. Вони змушують вас відчувати біль, і вони продовжуватимуть погіршувати ваше життя, що б вони вам не говорили. Не співпрацюйте з негативними інопланетянами. Зараз життя відрізняється від того, що було раніше, все змінилося, тому що позитивні інопланетяни звільняють планету Земля. Негативні інопланетяни зараз менше контролюють нас, ніж у минулому. Не здавайтеся і не співпрацюйте з ними. Негативні інопланетяни завжди брешуть вам, їхні агенти навколо вас скажуть певні речі, щоб змусити вас повірити, що ви отримаєте винагороду або щось трапилося або станеться, але пам’ятайте, що вони нечесні. Ніколи не довіряйте рептиліям, негативним інопланетянам та їхнім агентам.

Вони хочуть мати світ, у якому кожне слово, рух, емоція та ідея посилаються вам. Вони хочуть повного поневолення. Ви не можете думати, тому що вони використовують для цього технології. Вони змушують вас рухатися, ходити, бігати, відчувати щось або мати ідею. Вони вже це створили. Вони хочуть світ, у якому вони контролюють усе. Вони використовують своїх агентів для написання книг і створення фільмів або створення музики. Все фейк. Пам'ятайте, вони контролюють ваші рухи, почуття, думки, бажання, ідеї тощо. Вони заблокували вам ідеї, і тільки ті, які вони надіслали, є тими, які ви маєте.

 

Негативні інопланетяни говорять замість вас, ви можете подумати, що це ваші слова, які ви говорите, але вони роблять це замість вас.

 

Вони створили релігії і розв'язують війни, змушують дітей вмирати від голоду. Вони створюють ситуації, в яких хтось може стати жертвою сексуального насильства. Вони можуть викликати у вас рак або якусь хворобу.

 

Вони можуть переміщати речі по вашому дому та надсилати вам ідеї, що це зробили привиди чи навіть демони.

 

Якщо ви коли-небудь стикалися з кимось, кого, на вашу думку, могли б вважати позитивними інопланетянами, пам’ятайте, що негативні інопланетяни могли використати технологію, щоб змусити цю людину дивитися на вас дивним чином, і після цього негативні інопланетяни спробують змусити вас подумати щось погане про цю людину чи позаземна раса, частиною якої він може бути. Звичайні люди, які виглядають інакше, використовуються негативними інопланетянами, щоб вдавати, що вони є позитивними інопланетянами.

 

Негативні інопланетяни змусять вас почути звуки і змусять вас повірити, що це друзі з вашого минулого життя.

 

Негативні інопланетяни є педофілами, вони їдять своїх абортованих нащадків. Вони розповідають своїм негативним втіленим агентам і тим, хто до них приєднався, де купувати і що купувати. Тим, хто багатий, кажуть, що робити і як заробити гроші, а інші раби купують їхні продукти, щоб зробити їх багатими. І багаті, і бідні є рабами, навіть рептилії та інші негативні інопланетяни не мають свободи, вони раби, пам’ятайте, що це злі істоти, вони не здатні мати позитивні наміри.

 

Негативні інопланетяни змушують нас мати певні думки. Вони можуть зробити на вашому тілі шрами і змусити вас подумати, що це зробили демони. Негативні божевільні інопланетяни використовують технологію, щоб бути невидимими для нас. Вони змушують вас мати певне сприйняття.

 

Вони можуть змушувати спортсменів рухатися певним чином або рухати руками та ногами під час занять спортом. Поки бійці борються, вони змушують їх рухатися і можуть змусити когось програти. Тут, на Землі, так багато сфальсифіковано та підроблено. Вони можуть змусити вас важко дихати.

 

Про це буде написано більше в решті цієї книги, але зрозумійте, що все, що ви відчуваєте, бажаєте, бажаєте, відчуваєте, у що вірите, про що думаєте тощо, посилається вам негативними інопланетянами.

 

Сподіваюся, незабаром ми будемо полювати на них по всьому Всесвіту, не співпрацюватимемо з ними, відмовлятимемося підкорятися їхнім наказам. Вам скажуть, що ви один із них, ймовірно, це чергова брехня. Боріться за свою свободу.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                           Зміст

 

 

- Доброзичливі позаземні раси та споріднені душі.

- Негативні позаземні раси та їхні атаки, маніпуляції, техніки, робота, плани, здібності, вразливі місця, наміри, їх менталітет і багато іншого.

- Знущання над дітьми.

- Зміна доброзичливих людей і позитивних інопланетян, які втілюються на цій планеті, щоб допомогти її звільнити. Ця зміна передбачає зміну розуму, емоцій, ментальності, психології, рішень, способу життя, сприйняття, життєвого шляху, часової шкали та загального досвіду рептилоїдів тощо.

- Хто ми насправді.

- Служіння іншим і служіння собі.

- Відбиватися.

- Сприйняття та розуміння світу.

 

 

 

Рептилоїди хочуть знищити та поневолити інші раси, але ніколи не поневолять тих, хто виступає проти гноблення та тиранії.

 

 

 

 

 

 

 

 

Деякі речі повторюються в цій книзі, щоб вона краще дійшла до вас.

 

Пам’ятайте, наші позитивні позаземні друзі завжди спостерігають за нами, допомагають, люблять, скеровують, піклуються про нас.

 

Ми любимо вас.

 

Будь ласка, поділіться всім, що є в цій книзі. Вам дозволено копіювати цей матеріал і ділитися ним по всьому світу.

 

- Доброзичливі позаземні раси та споріднені душі.

 

Чи плануєте ви найближчим часом зв’язатися з плеядіанцями?

Ви хочете зустріти іншу расу з іншого виміру?

Будь ласка, майте твердий намір зробити це якомога швидше!

До сузір'їв Плеяди відносяться Плейона, Атлас, Алькіона, Стеропа, Тайгета, Електра, Калеано, Майя, Меропа.

 

Плеядеани - істоти любові та світла. Власне, таких істот у цій галактиці більшість. І плеядеанці серед них. Вони вірять у красу та гармонію, і їхній спосіб життя це відображає. Вони оточують себе прекрасним мистецтвом і музикою. Вони не вимагають багато сну і підтримують своє фізичне тіло спеціальним нектаром. Вони розуміють секрети безсмертя, але рідко вирішують зберігати те саме фізичне тіло понад 1000 років.

 

Вони дуже позитивні, радісні та чуттєві. Чуттєва любов є одним із найважливіших аспектів їхнього життя, і вони знають, як використовувати цю енергію.

Плеядеанці контактували з населенням поверхні протягом тисячоліть.

Існує ймовірність того, що плеядіанці зв'язалися з президентом Ейзенхауером, намагаючись запобігти ядерній війні.

 

Плеядеанці та ваші споріднені душі ніколи не покинуть вас. Вони люблять вас і працюють, щоб допомогти вам. Вони ніколи не зроблять нічого, що завдасть вам шкоди. Вони зв’яжуться з вами, і після завершення вашої місії на землі є ймовірність, що ви поїдете додому, щоб жити з ними в мирі та радості.

Плеядеанці - не єдина позитивна раса, яка намагається допомогти людям. Маєте намір зв’язатися з ними, і це може статися, але майте на увазі, що інші негативні види можуть телепатично зв’язатися з вами, видаючи себе за них або інші позитивні види.

Ви можете бути з іншої планети, а ваша душевна родина може бути на іншій планеті. Існує не лише одна споріднена душа, а багато. Вони зв’яжуться з вами найближчим часом, оскільки ця війна за планету Земля скоро закінчиться назавжди. Залишайтеся позитивними і не піддавайтеся на негативні інопланетні раси.

Позитивні прибульці приходять з інших планет і будують підземні бази, щоб захистити людей від поганих прибульців і врятувати людство. Деякі інопланетяни виглядають інакше, ніж ми, але все одно дуже позитивні та сповнені любові.

 

Плеядеанці та їхні позитивні друзі, яких багато по відношенню до злих ворогів, можуть навчатися різними способами, діти ходять до школи, коли це необхідно, і вони можуть навчатися за допомогою телепатичного отримання інформації. Вони також мають пристрої як для навчання, так і для телепатичного спілкування.

Якщо ви думаєте, що хтось може бути вашою спорідненою душею, спробуйте негайно зв’язатися з ним і не зволікайте. Ви повинні поспішити, щоб не допустити зміни цієї людини.

Важко зрозуміти, хто може бути вашим супутником життя, тому що ви також можете мати це почуття, породжене рептиліями.







Плеядеанці та їхні позитивні друзі цінують дружбу та любов. Плеядеанці та їхні позитивні друзі можуть телепортувати своїх друзів-тварин, куди завгодно, і можуть доставити їх у будь-яке місце, де забажають. Плеядіанці мають міста під водою і можуть мати міста в небі.

 

Плеядеанці живуть спільнотами і дуже люблять один одного. Вони люблять своїх дітей і навчають їх наукам, а також дуже вправні, коли справа стосується енергетичної роботи. Вони втілили багато добрих душ, які прийшли з Плеяд, щоб зупинити підкорення планети Земля рептиліями.

 

Плеядеанці борються за те, щоб інші жили краще, любили своїх дітей, захищали один одного і працювали, щоб іншим було краще.

 

Плеядеани мають друзів по всьому всесвіту, які мають ту саму мету, що й вони, — щоб усі жили у свободі. Вони виступають проти тиранії. Вони люблять передавати енергію один одному. Споріднені душі дуже важливі для них, і вони переважно є їхніми любовними партнерами. Вони живуть духовними спільнотами і харчуються плодами. Вони люблять тварин і багато тварин живуть з ними. Ці тварини можуть бути запрошені намірами або технологіями прийти до них і мати домашнього улюбленця, якщо вони хочуть. Вони помітять, якщо тварина голодна або захоче погодувати тварину, і ця тварина може відмовитися від цього або прийняти це. Тварини набагато обізнаніші та краще знають, що вони роблять, ніж тут, на землі.

 

Плеядіанці можуть створювати будь-яких клонів і скільки завгодно. Їх сузір'я складається з кількох планет. Вони можуть прискорити вагітність і вибрати, коли народжувати. Споріднені душі - це сім'ї, які можуть втілюватися разом залежно від їх згоди.

 

Плеядські діти ходять до школи, коли це необхідно. Вони вивчають багато наук. Плеядеанці можуть навчатися, отримуючи інформацію телепатично або через розмову, а також іншими способами. Плеядеани існують у різних вимірах, деякі з них виглядають зовсім інакше, ніж люди на цій планеті, а деякі дуже схожі. Їх зовнішній вигляд змінюється залежно від планети та виміру, в якому вони знаходяться. Вони знають про попередні втілення і можуть розмовляти з тими, хто був їхніми батьками в минулих життях. Вони можуть розмовляти з душами, які народяться в їхніх родинах. Вони можуть розмовляти з душами, які залишають тіло. Вони можуть бачити своє та інше майбутнє та майбутні втілення. Єдиний спосіб втратити когось - це перестати його любити. Немає правителя, і всі рівні, і всі мають доступ до всієї інформації. Це

Плеядианський спосіб життя. Вони можуть вибрати стать дитини і час її народження.

Їхні технології можуть допомогти як людям, так і тваринам.

 

Це моє розуміння споріднених душ.

 

Споріднені душі втілюються разом, щоб пізнати світ, навчитися бути позитивними, поширювати добро та боротися зі злом.

 

Одна родина душ дуже близька до іншої родини душ. Вони втілюються разом, і ми можемо назвати їх родиною суміжних душ або спорідненими душами. Вони так само, як ваша душевна родина, дуже близькі вам.

Споріднені душі в розвинених країнах зазвичай живуть разом.

Вони можуть бути об'єднані різними способами з іншими родинами душ.

 

Плеядеанці та інші позитивні раси конкретні у своїх намірах і точно знають, чого хочуть.

Знайомлячись з позитивними гонками, приємно трохи посміхнутися.

 

Плеядеанці вчаться один у одного і, звичайно, на своєму досвіді. Плеядеани - позитивні істоти, сповнені любові та співчуття. Вони дуже люблять і піклуються одне про одного, і неможливо, щоб з ними трапилося щось погане, тому що вони захищають один одного.

 

Плеядеанці та інші позитивні раси можуть контролювати свої кораблі та технології за допомогою намірів та інших засобів.

При позитивних гонках армія у вигляді волонтерів, до них може приєднатися будь-хто, але вони відчувають, коли хтось душею воїн, і запросять його до себе. Позитивні істоти вибирають партнерів серцем.

Позитивні раси мають власні засоби, які знають, наскільки ви доброзичливі. Вони можуть точно знати, наскільки ви насправді служите іншим.

 

Позитивні позаземні раси використовують свої пристрої, щоб отримати інформацію про щось, що сталося, коли і чому, скільки людей побачили щось і як вони відреагували. Вони природно використовують свої технології в позитивних цілях.

Я так розумію, що є 6 споріднених душ. 3 втілені в чоловічому тілі, а 3 в жіночому.

Плеядеанці можуть належати до кількох рас і виглядати по-різному один від одного, деякі схожі на людей на цій планеті, а деякі зовсім інші. Плеядеанці та їхні друзі співпрацюють із позитивними расами по всьому Всесвіту, щоб допомогти нерозвиненим світам або звільнити поневолені світи. Є кілька конфедерацій.

Я вважаю, що позитивні істоти допомагають нам, коли хтось травмується, щоб рана якнайшвидше зажила, а негативні істоти хочуть нанести ще одну травму.

 

У позитивних рас душі, втілені в чоловічі тіла, не нав’язливі по відношенню до жінок, вони турботливі, доброзичливі, сповнені любові і не мають поганих намірів. Їх дуже люблять і цінують і намагаються зробити їх життя якомога кращим.

Це брехня, що нам потрібно сказати певні слова та коди, щоб плеядеанці та їхні друзі могли допомогти нам, ми можемо запросити їх до розмови через наміри або просто через нашу мову, вони допоможуть нам навіть без нашого звернення за допомогою . Наші позитивні друзі чудові та з добрими намірами. Тільки будьте обережні, негативні інопланетяни спробують поговорити з нами телепатично, прикидаючись позитивними інопланетянами.

 

Наші позитивні друзі-інопланетяни бажають, щоб ми були більш позитивними.

 

Плеядеанці безмежно люблять один одного, захищають і піклуються один про одного. Поліції немає, тому що той світ сповнений любові і ніхто не робить зла.

Позитивні раси мають парки та тварин на своїх кораблях, їхні кораблі самообслуговуються. Є костюми для різних потреб і умов. Їхні вчені зберуть інформацію та поділяться нею з усією расою. Позитивні інопланетні раси можуть спілкуватися зі своїми кораблями. Ці позитивні істоти відчувають наміри, емоції та думки інших. Вони грають музику через свої наміри. Істоти з вищих вимірів часто бачили на плеядіанських кораблях.

 

Різні раси проводять з ними час, працюючи з ними, щоб звільнити цю планету. Ці раси можуть походити з різних вимірів, а також з різних галактик.

Позитивні позаземні істоти мають пристрої, які можуть надсилати харчові цінності їхнім тілам, щоб їм не довелося їсти та щоб вони могли більше присвятити себе своїй місії. Костюми, які вони носять, дуже вдосконалені, і ці костюми підтримують і очищають їхні тіла. Вони захищають їх від різних домішок і так далі. Ці костюми можуть видаляти оброблену їжу з їхніх тіл.

 

Позитивні інопланетні раси мають технологію, яка може миттєво створити будь-яку тривимірну форму чи об’єкт, вони можуть використовувати їх так, ніби вони були виготовлені на фабриці, і вони можуть змусити їх зникнути, коли захочуть. Вони можуть зробити те ж саме з вашими кінцівками, вони можуть змусити вашу руку миттєво відрости, якщо ви втратите її в бою, виправити зір чи слух. Вони можуть створювати та використовувати свої великі бази даних негайно.

Існує ймовірність, що споріднені душі здебільшого перевтілюються як пара на поневолених планетах, щоб допомогти їм звільнитися.

Позитивні позаземні раси мають пристрої, які можуть надсилати їм інформацію про уроки, які можна винести з досвіду.

З спорідненими душами людина подорожує космосом, навчається, працює, бореться, відчуває життя, любов, мир, радість, разом втілюється, щоб виконати певне завдання в цьому місці тощо.

Посміхайся при зустрічі з позитивними гонками, з деякими гонками, клади руку на серце, але не весь час.

Плеяди на своїх планетах відразу помічають, що комусь погано, і негайно допоможуть. Вони дуже люблять природу і тварин. Вони люблять своїх дітей.

 

Позитивні раси духовно відчувають, що вони повинні робити. Позитивні раси, такі як плеядіанці, пропагують любов і співчуття. Позитивні раси вчать своїх дітей так, щоб діти були максимально розвиненими. Наскільки я розумію, позитивні раси вибирають своїх партнерів на основі того, що у них спільного з цією душею. Тварини легко знаходять їжу, хоча в природі у них багато їжі, плеядеанці з радістю дозволять їм їсти все, що заманеться, як і їхні позитивні друзі. Тіла плеядіанців гладкі, а рептилій шорсткі, це залежить від раси. Наші позитивні інопланетні друзі покладаються на нас, вірять у нас і в те, що ми зможемо виконати свої місії. Плеядианці та інші позитивні раси мають зброю, яка працює за принципом частоти та енергії. Позитивні інопланетні раси мають військові групи, які допомагають звільнити багато світів. Вони приходили битися і йшли після перемоги або могли залишатися, щоб захищати світ стільки, скільки потрібно.








Плеядеанці та їхні друзі можуть змусити їжу з’являтися в шлунку без їжі, у їхньому світі немає забруднення, війни, хвороб, голоду, вони можуть продовжувати своє життя або входити в нові тіла. Я сподіваюся, що незабаром планета буде звільнена позитивними істотами, які повністю переможуть рептилоїдів та їхніх спільників і просто змусять усіх рептилійних агентів зникнути з планети за допомогою своїх технологій і здібностей. Почнеться нова ера любові та радості, і на цій планеті не буде зла. Плеядеанці та їхні друзі часто контактують індивідуально, оскільки планета сильно інфільтрована, тому вони шукають людей, які готові співпрацювати.

 

Ваші позитивні друзі готові вам допомогти, вам просто потрібно бути готовим поговорити з ними і ви повинні бути готові до контакту. Будьте позитивними і не бійтеся.

Під землею позитивні прибульці будують бази та борються зі злом. Добрі істоти з різних світів приходять, щоб допомогти звільнити людство. Вони бажають нам добра і праці на благо Всесвіту.

 

Плеядеанський флот стежить за станом і становищем усіх добрих істот на цій планеті та постійно їм допомагає. Людям було б важче жити без наших позитивних позаземних друзів. Важливо зазначити, що позитивні інопланетяни можуть зв’язуватися зі своїми братами та сестрами з минулого чи майбутнього, розмовляти з ними та запитувати поради…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Негативні позаземні раси та їхні атаки, маніпуляції, техніки, робота, плани, здібності, вразливі місця, наміри, їх менталітет і багато іншого. Переслідування дітей з боку негативних інопланетян.

 

                 Зла раса рептилій із зовнішнього всесвіту намагається завоювати Землю, вводячи та втілюючи велику кількість своїх агентів у людську популяцію, будуючи підземні бази та розміщуючи свої флоти в нашій сонячній системі, щоб запобігти позитивному контакту з позаземними людьми.

 

Один із способів шахрайства, яким користуються рептилії, полягає в тому, що вони зв’язуються з вами телепатично і прикидаються вашою спорідненою душею з іншої планети, але вони скажуть вам, що вони закохані в іншу людину і хочуть, щоб ви щось зробили. Вони можуть навіть сказати вам, що ви повинні залишитися на землі. Звичайно, під час цього ви будете атаковані зброєю рептилій, щоб прийняти рішення відступити від своєї родини та друзів. Рептилії вважають нас дурними. Я розумію, що нашим позитивним друзям може бути важко втрутитися безпосередньо, тому що рептилії можуть атакувати нас більш прямо зі своєю зброєю і завдавати більше болю та страждань.

 

Рептилії використовують багато шахрайств, і це одне з них. Після цього злі рептилоїди націляться на вас своєю технологією, щоб змусити вас почуватися погано або відмовитися від плеядіанців.

Не віриш.

 

Зі своїх підземних лігвищ злі рептилоїди будуть націлюватися на нас за допомогою своїх технологій, щоб змінити наше мислення так, щоб ми почали вірити, що ми не люди, а насправді рептилії. Іноді вони встановлюють телепатичний контакт, прикидаючись позитивними інопланетянами, і намагаються змінити наші звички, щоб ми стали злішими, щоб вони могли з нами легше зв’язуватися і змушувати нас працювати на них.

 

Позитивні інопланетяни намагаються зупинити це, і їм це вдалося.

Вони можуть націлюватися на нас своїми технологіями не лише зі своїх підземних баз, але й зі своїх кораблів у небі чи нашій сонячній системі. Навіть з іншої планети, але я думаю, що цьому завадили позитивні позаземні раси.

 

Не обманюйте себе і не думайте, що ви один із них, не думайте, що ви рептилія, і не приймайте контакт із рептилійною расою.

 

Одна з лідерських рас називається драконіанцями. Ненавидячи все, включаючи себе та інших рептилій, вони з раннього дитинства нападають на людей.

 

Негативні позаземні види можуть будувати свої бази так, що вони займають 1 метр фактичного простору, але коли ви туди входите, це може бути величезна база.

Наскільки я розумію, важливо зазначити, що наші позитивні позаземні друзі мають ще кращі технології, і наші позитивні друзі можуть будувати ще кращі кораблі та бази.

 

Ці прибульці-рептилії, які втілюються в людські тіла, походять з іншої планети, вони часто працюють разом, щоб ускладнити життя своїх цілей.

Їх головна мета — змінити сприйняття своєї здобичі, щоб вони думали, що вони рептилії, як вони, якщо це не спрацює, вони спробують ускладнити ваше життя.

 

Їм обіцяють всілякі винагороди, але якщо їхня робота не буде виконана, то може бути й покарання.

Ці втілені прибульці-рептилії знаходяться в постійному прямому контакті зі своїми підземними базами та флотом рептилій.

 

Однією з їхніх цілей є публічна окупація поверхні планети.

Ви також можете почути голоси або побачити речі, які ви називаєте привидами, але їх часто створюють рептилії, щоб налякати вас.

Вони харчуються нашими страхами.

 

Відомо, що їхні агенти будуть казати певні слова кілька разів у різних місцях, залежно від того, де ви живете, щоб заплутати вас. Роблячи це, рептилоїди атакуватимуть вас своїми технологіями, щоб змусити вас повірити у те, у що вони хочуть, щоб ви повірили. Наприклад, вони скажуть: «Вони зв’яжуться з ним наступного тижня» або «Плеядіанці незабаром зв’яжуться з ним». Після цього ви станете мішенню рептилійних технологій, вони зроблять усе можливе, щоб ви повірили в це, і коли цей день або дата настане , вони часто намагатимуться розчарувати вас і вони змусять вас відмовитися від позитивних інопланетян за те, що вони не зв’яжуться з вами. Також вони можуть згадати іншу дату, щоб розчарувати вас пізніше. Вони роблять те саме, коли йдеться про звільнення планети. Вони могли б навіть надіслати втілених агентів-рептилій у людських тілах, які виглядають чимось схожими на певних позитивних інопланетян, щоб зробити це, щоб ви розчарувалися й здалися. Не забувайте, що поки це відбувається, ви будете атаковані їхньою технологією, щоб змусити вас прийняти рішення, якого хочуть від вас рептилії.

 

Вони зроблять усе можливе, щоб розділити позитивні споріднені душі, втілені на планеті, щоб зупинити виконання своєї місії. Рептилії не хочуть, щоб споріднена душа поширювала їх прекрасну енергію кохання. У рептилій алергія на любов.

Рептилії бояться всього, і вони намагатимуться змусити вас повірити, що ви повинні їх боятися.

 

Якщо ви думаєте, що хтось може бути вашою спорідненою душею, спробуйте негайно зв’язатися з ним і не зволікайте.

Важко зрозуміти, хто може бути вашим супутником життя, тому що ви також можете мати це почуття, породжене рептиліями.

Також варто відзначити, що рептилоїди на базах і їхньому флоті можуть не тільки контролювати своїх агентів, як роботів, за допомогою своїх технологій, але також можуть безпосередньо впливати на вашу поведінку та діяльність.

 

Як характеристики, так і зовнішність їхніх агентів можна запрограмувати на їхніх базах або на їхніх кораблях. Все в них підробка. Рептилії також викликають у своїх агентів певні почуття, наприклад, вони змушують їх відчувати ненависть до вас або рухати частинами свого тіла певним чином, коли вони знаходяться поруч з вами, наприклад, щоб налякати вас. Ці втілені агенти злі, і вони співпрацюють з рептиліями проти вас.

Машини можуть визначити покарання, якщо рептилія зробить щось не так.

Вони ніколи не визнають, що були неправі. Це може бути лише шахрайство.

 

Штучний інтелект може запропонувати покарання для інших рептилоїдів.

Нижчий ранг може завдати шкоди вищому рангу, якщо це дозволяє вищий ранг, ніж той, кому потрібно завдати шкоди.

Рептилії завдають шкоди і катують власних дітей.

Вони можуть підказати, що робити, щоб завдати шкоди дитині.

Вони мучать клонів і думають або переконують себе, що це справжня людина.

Вони часто переконують себе, що мучать позитивну людину.

 

Штучний інтелект відіграє важливу роль у їхньому житті.

Різні раси рептилій можуть мати різні погляди на те, як зробити щось зло, але вони можуть слідувати тому самому штучному інтелекту.

Є й інші негативні раси, і вони борються між собою за приз чи звання.

Між собою вони можуть наказати комусь битися з іншим, влаштувати та організувати бійки.

 

Нагородою також можуть бути дурні та безглузді речі, наприклад, зображення космічного корабля, яке насправді є підробкою, але вони впевнені, що це справжнє зображення.

Штучний інтелект важливий для них і говорить їм, як боротися.

Машини можуть створювати потомство.

Рептилоїди проникнуть у суспільство, яке вони намагаються поневолити, і хочуть ненавидіти вас якомога більше. Вони зроблять це за допомогою клонів, технологій, втілень та інших засобів.

 

Їхні кораблі можуть бути різної форми та розміру, ними можна керувати за допомогою ШІ.

Деякі з них хочуть бути рабовласниками, і в їхній расі пропагується рабство. Тобі, мабуть, сказали б, розбестивши, що ти будеш мати рабів, а насправді ти будеш рабом! Справа в тому, що вони кажуть вам, що ви рептилія, щоб змінити вас, і вони будуть використовувати свої технології, щоб переконати вас у цьому, ось як вони роблять рабів.

 

Деякі вважають, що вони рептилії, але це помилкове переконання, їхні цілі з часом стають настільки злими, що вони працюють на рептилій і мають помилкове переконання, що вони рептилії.

Вони мучать один одного технологіями, вони хочуть створити пекло на землі, а позитивні інопланетні раси діють проти цього.

Рептилоїди створили війни, голод, бідність, спрагу, вони створили марксизм, комунізм, фашизм, нацизм, усе це, щоб знищити вашу свободу.

На базах вони будують кораблі, які складають флот, їх відправляють охороняти карантин або атакувати інші позитивні чи нейтральні раси. Вони також борються з іншими негативними расами, тому що хочуть домінувати над іншими якомога більше, над справді хворими істотами.

 

Вони хочуть створити тут в'язницю та планету рабів, щоб вони могли атакувати інші раси у всесвіті.

Рептилії їдять клонів людських дітей, їхньою здобиччю стають людські діти, викрадені з поверхні планети.

Або навіть жінки-люди, які народжують дітей на своїх базах, щоб мати, як вони люблять казати, їжу чи матеріал, яким можна харчуватися різними жахливими способами, багато з них народилися в неволі. І там із землі намагаються втілити позитивних істот чи людей. Це невдало.

 

Рептилії часто дають один одному неправильні поради в надії, що їхній партнер зробить помилку, після чого вони пропонуватимуть покарання для цього рептилія або це покарання може запропонувати ШІ.

Вони відповідальні за сатанізм і підтримують людські жертви, війни та сексуальне насильство.

 

Якщо хтось народився в багатій родині, вони часто брешуть, що ця людина насправді рептилія і має певний статус або ранг через це багатство, і що інші є нижчими за нього, і що їхнє багатство є винагородою за те, що вони зробили в минуле життя.

Рептилії прийшли на землю дуже давно і створили карантин.

 

Карантин програмує людський розум, запобігає контакту з позитивними расами та знищує кораблі, які наближаються до планети, надсилає інформацію, змінює сприйняття, надсилає команди, що робити на планеті, закріплює енергії, створює портали, заважає вам думати, організовує шлюб через створення люди подобаються один одному завдяки технології.

Він навіть може вирішувати за рептилій, з ким контактувати або що їсти.

Рептилоїди використовуватимуть свої технології, щоб змусити вас комусь сподобатися, вони намагатимуться залучити вас до когось. Звичайно, це погано для вас, тому що цей втілений рептилійний агент матиме місію завдати вам шкоди будь-яким можливим способом. Цей втілений агент зла буде співпрацювати з рептиліями, щоб ускладнити ваше життя. Не вступайте в емоційні стосунки з рептиліями.

 

Рептилоїди посилають нам щось негативне і намагаються змусити нас думати, що ця ідея походить від нас або, можливо, від Бога. Вони часто ховаються під густонаселеними містами, щоб бути в безпеці. Вони не хочуть прямого бою, бо бояться. Карантинів може бути більше.

Більшість пороків запрограмовані Рептиліями, вони роблять це, атакуючи нас своїми технологіями, які вони постійно використовують, щоб звикнути нас робити щось і таким чином перешкодити виконанню позитивної місії, яка приведе до свободи.

Їхнім агентам на поверхні планети рептилоїди, які перебувають на базах або у флоті й перебувають у постійному контакті зі своїми агентами-рабами, кажуть, що робити. Я думаю, що вони намагаються спілкуватися з ними з інших планет, але цьому заважають позитивні позаземні раси.

 

Рептилоїди вбивали б один одного, щоб звинуватити в цьому іншу позитивну расу, або знищили б частину своєї бази, щоб звинуватити когось іншого.

Вони не дозволяють людям розвиватися, тому що вони становлять для них загрозу.

Вони ненавидять один одного, їхні машини посилають їм думки, навіть карантин посилає їм, що думати. Вони дуже негативні.

Штучний інтелект може вказувати різним расам рептилій, що робити, і вони будуть боротися за це.

У них є технології, які можуть створювати дітей.

Вони змінюють свої тіла, щоб жити довше або боротися по-іншому.

Вони впроваджують технології у свої тіла.

Машини можуть коштувати більше, ніж рептилії. Вони хвора раса.

Вони також здатні змінити вашу думку про щось і маніпулювати вашим мисленням, а також способом прийняття рішень.

У своїй діяльності часто використовують шантаж.

Вони додають погані інгредієнти в їжу та напої, щоб ослабити організм людей.

Вони можуть контролювати тіла своїх жертв і навіть говорити через них, щоб викликати інциденти. Важливо відзначити, що позитивні раси мають кращі технології і можуть робити те саме, але вони використовують свою силу в позитивний спосіб і не хочуть порушувати вашу свободу волі.

 

Я думаю, що рептилії насолоджуються стражданнями своїх жертв і свідомо завдають стільки страждань, скільки можуть. Я не впевнений у цьому, тому що вони дуже хворі істоти і, можливо, вони взагалі не відчувають задоволення.

Енергетичну роботу можуть виконувати як позитивні, так і негативні інопланетяни, це передбачає поширення енергії на планеті, ця енергія може поширюватися за допомогою технологій інопланетної раси, вони можуть робити це через тих, кого вони втілюють.

Позитивні раси втілюють своїх представників, щоб поширити цю енергію і якнайшвидше звільнити планету.

Негативні інопланетяни поширюють свою енергію, щоб перешкодити прогресу планети та всіх навколо.

 

 

 

 

Тортури і страждання важливі для них, тому що так вони можуть отримати певну кількість енергії.

Вони можуть говорити з нами різними голосами. Ми можемо чути їхній голос у своїй голові, але вони часто говорять різними голосами, тому ми не знаємо, хто вони і з якого боку атакують. Вони хочуть приховати свою особу.

Штучний інтелект підказує їм, як поневолити планету.

Не рекомендується взагалі розмовляти з агентами рептилій, які живуть поруч з нами, тому що вони брешуть про все, починаючи від своїх імен і закінчуючи тим, чим заробляють на життя, залишайтеся позитивними та очікуйте контакту з позитивними істотами, ігноруйте негативних агентів рептилій та їхні фальшиві погрози. . Вони намагаються обдурити вас і напасти на вас із засідки, вони не хочуть, щоб ми знали, де вони живуть і хто вони.

 

Негативні агенти-рептилії з’являтимуться біля нас або, можливо, просто проходять повз нашу квартиру чи будинок, або, можливо, просто йдуть поруч з нами, вони будуть говорити певні речі, наприклад, свої імена або те, що має статися, під час цього рептилії атакуватимуть нас за допомогою своїх технологій щоб змусити нас повірити всьому, що згадано. Таким чином вони співпрацюють, щоб обдурити нас і змусити нас піти в неправильному напрямку.

 

Рептилії часто дивляться на ваші так звані незручні моменти у вашому житті, щоб підбадьорити себе, або вони продовжуватимуть надсилати вам ці моменти у вигляді видінь, щоб турбувати вас, вони будуть вдавати, що це не вони, а насправді просто ви думаєте про те, що сталося .

Повідомлення, бачення, почуття можна надсилати з їхніх кораблів, баз, карантинів, їхніх технологій, різних машин. Вони намагаються зробити це з іншої планети, але я думаю, що це було зупинено позитивними расами.

Рептилоїди, які зв’яжуться з вами безпосередньо з корабля або своєї бази, прикидаються персонажем, але це підробка. Вони брешуть про себе і все обіцяють, але це брехня для того, щоб змінити ваше мислення, вони хочуть змусити вас працювати на них і таким чином намагаються вас поневолити.

 

Змінитися означає думати і жити, як вони. Якщо ви людина з Землі або позитивний інопланетянин, який втілився на Землі, щоб допомогти цій планеті, вони спробують змінити вас так, щоб ви думали як негативний рептилій, який хоче захопити цей світ та інші світи.

Злі рептилоїди часто зв'язуються з вами і вдають, що вони позитивні інопланетяни або споріднені душі з іншої планети.

Вони часто брешуть собі та іншим, щоб почуватися краще, рептилії вірять у брехню, щоб полегшити своє існування.

 

Рептилії їдять м'ясо, вони їдять один одного, а також тварин, комах, людей та інші форми життя. Вони є хворою расою, яка п’є кров і їсть клонів, але вони вважають за краще вірити, що їхні клони є справжніми живими істотами.

У них є команди та групи, метою яких є з’ясувати, як зруйнувати чиєсь життя.

Бази рептилій мають кілька рівнів з рабами всюди.

Однією з їхніх цілей є знищення жіночності через сексуальні домагання до жінок і залякування чоловіків, щоб вони їх не захищали, рептиліям неможливо жити на планеті, де є любов, тому їм доводиться все спотворювати. Рептилії п'ють кров.

 

Тварини змушені боротися за допомогою технологій рептилоїдів та їхніх агентів.

У вищих вимірах тварини більш обізнані, ніж тут, на землі.

Рептилії бувають різного зросту, ваги, кольору, вигляду, від рогих до безрогих, з хвостом і без, з крилами і без крил.

Багато втілених агентів виконують завдання завдати шкоди людям і тим, хто працює над звільненням планети.

Вони збільшили кількість сексуальних хижаків, щоб знищити жіночність.

Вони отримують дані, постійно стежачи за жертвами.

Всі негативні агенти на землі безпосередньо контактують зі своїми власниками.

Коли хтось змінюється, частота, енергія, мислення, рішення, часові рамки, зміна особистості, пороки додаються, і людина відокремлюється від тих, про які вона піклувалася.

 

Якщо вони не підтримують стосунки чи шлюб і якщо дві позитивні істоти емоційно пов’язані, вони надсилатимуть фотографії, бачення та повідомлення та все, що зможуть, щоб розлучити цю пару.

Рептилоїди розповідають своїм агентам, як змінити людей, що робити, щоб наблизитися до них, якщо ніяких змін не відбудеться, вони здебільшого будуть думати, що їхні атаки допомогли завдати шкоди цій людині.

 

Під час телепатичної розмови вони прикидаються позитивними інопланетянами, потім вони ображають людей і націлюють на них технологію, щоб розвивати емоції та мислення, які є дуже негативними щодо позитивних інопланетян, щоб не було контакту з позитивними інопланетянами, і тоді відбулася зміна менталітету, емоцій, намірів, життєвого шляху, частоти, вібрації, енергії тощо, щоб вступити в контакт з негативними прибульцями, які бажають назавжди знищити їх життя.

 

Як позитивні, так і негативні прибульці мають машини, які їм допомагають.

Вони багато брешуть під час своїх телепатичних монологів і хочуть принизити та принизити ціль так, щоб вони вважали себе некомпетентними, тоді як рептилії вважають це успіхом.

 

Якщо рептилоїди запитують вас про щось, переконайтеся, що вони вже використовують технологію, щоб змусити вас відповідати так, як вони хочуть. Таким чином вони маніпулюють розмовами.

Рептилоїди ґвалтують дітей інших рас і навіть свою.

Рептилії контролюють еволюцію суспільства, коли воно сильно проникло.

 

Іноді вони обіцяють подарунки, тож якщо вони телепортують щось своїм агентам або зміненим, це завжди зникає пізніше, і їхні дурні агенти ще більше переконуються, що вони сильні, а їхні вороги ні, що неправда.

Є думки, які зазвичай надсилаються всім, хто не змінився, наприклад, що таке визначення успіху, як виглядають ідеальні чоловік і жінка, суть у тому, щоб зупинити мислення цілі і дозволити рептилії думати за нього .

Після того, як вони внесуть необхідні зміни, життя стане ще гіршим, ніж будь-коли, вони погрожуватимуть телепортацією на свої кораблі чи підземні бази та завдадуть вам великої шкоди. Вони ображали вас, щоб вам стало погано, і казали, що тепер, коли ви приєдналися до них, у вас немає захисту. Вони також викликають у вас відчуття болю або свербіння.

 

Вони погрожували фізичними та сексуальними домаганнями. Вони також сказали б вам, що вони щось зробили з вами, але вони видалили спогади, щоб ви не могли згадати. Вам поставлять мікрочіпи. Вони брали зразки всього, що можна, від шкіри до волосся. Вони зроблять ваше життя справді жахливим, якщо їм вдасться змінити вас і змусити працювати на них. Навіть читаючи щось, ви можете почути, що вони читають це за вас, вони хочуть закрити вашу свободу волі та використати вас як раба у всіх відношеннях, вони хочуть, щоб ви нічого не робили і просто використовувалися ними. Спробуйте зв'язатися з доброзичливими істотами.

Їхні машини відстежують все: від того, чи хтось чинить опір і яким чином, до того, наскільки хтось чинить опір.

Існують машини для порушення мислення та мови.

Якщо позитивна людина виконує свою місію набагато менше, ніж очікується, або не виконує зовсім, то рептилії, які напали на цю людину, чекають винагороди.

 

Рептилії можуть видавати звуки, якщо завдають комусь боляче.

Ті, кого змінили, ніби втратили свідомість, вони взагалі не думають, не аналізують, вони йдуть за рептиліями, які з ними розмовляють і роблять, що їм заманеться, вони їх використовують.

Коли рептилоїди контактують, ті, хто був змінений, зазвичай використовуються в негативних цілях.

 

На кораблі рептилій з людьми погано поводяться, їм дають завдання, а на кораблях або підземних базах ними маніпулюють, ображають, б’ють, сексуально насильствують. Якщо є розмова з будь-ким позитивним чи негативним, рептилія говорить за них і через них. Контактні борються і страждають на кораблях, кораблі мають дуже неприємний запах, часто зустрічаються клони маленьких сірих прибульців, справжні рептилії можуть перенести свою свідомість в людські тіла і розмовляти з вами та намагатися переконати вас, що ви рептилії. Тоді вони можуть перенести вас у тіло клона рептилії або інше тіло людини та переслідувати, бити, знущатися над вами фізично та сексуально. Ніколи не довіряйте рептиліям! Будьте доброзичливими, наші позитивні галактичні друзі працюють, щоб нам допомогти. Наші позитивні інопланетні друзі мають ще кращі технології, але вони використовують їх, щоб допомогти, звільнити та захистити тих, хто не може цього зробити сам.

 

Змінені означає, що їхній спосіб мислення, поведінка, почуття, рішення, енергія, частоти, життєвий шлях та інші речі були змінені.

Вони можуть привести клонів, які виглядають як інопланетні діти, і попросити вас битися з ними або завдати їм шкоди, переконуючи вас, що вони не клони, а справжні діти.

Рептилія також може робити це, очікуючи, що особа, з якою контактує, отримає від цього задоволення, і, звичайно, ця думка та почуття надсилаються їй, щоб отримати задоволення від того, щоб завдати комусь боляче.

 

Вони також можуть принести клонів драконів та інших рас рептилій, які виглядають дуже потворно, щоб налякати контактну особу. Вони можуть відрізати частину тіла того, з ким контактували, і з'їсти її на його очах, і переконати жертву, що це необхідно, вони можуть попросити випити їх крові, вони ненавидять любов, вони одягають шкуру різних прибульців. на своїх кораблях і підземних базах вони створюють дуже погану і негативну атмосферу.

Вони можуть створювати фальшиві міста та привозити туди контактерів, щоб воювати один з одним або рептилії в цих містах полювати на них або намагатися вбити один одного. Досить хвора раса, повна зла і ненависті.

Вони можуть попросити тих, з ким зв’язалися, подивитися вбивства наживо.

Вони намагаються змусити інших позитивних рас, як-от плеядіанці, прийти й звільнити тих, з ким зв’язалися з рептилійного корабля, це переважно засідка, але позитивним расам іноді вдається це зробити, якщо рептилії навіть телепортують позитивних людей на свої кораблі. З мого особистого досвіду я ніколи не був на кораблі рептилій, тому, ймовірно, може бути певне втручання.

Рептилії ненавидять один одного, вони можуть дряпати обличчя своїх контактів і злизувати кров. Рептилії змагаються за кращу позицію.

Вони намагаються контактувати з позитивними расами, катуючи своїх жертв, і показують їм, що вони роблять.

 

Вони можуть пошкодити оригінальне тіло людини, з якою вони контактували.

Вони можуть викликати підкріплення з минулого та майбутнього.

Рептилоїди вважають нас рабами і не мають цінності.

Вони силою доставляють тих, з ким зв'язалися, на свої кораблі та бази і вимагають від них принизитися.

Вони також телепортують своїх жертв на бази рептилій, щоб зв’язатися з ними, що може бути набагато гірше.

 

Бази рептилій мають захист, який, як передбачається, захищає їх від нападу, але позитивні раси часто руйнують цей захист.

 

Існують команди рептилій, які навмисно атакують усе на поверхні планети, виконують ритуали, щоб відстрочити звільнення планети, приносять у жертву все, що можуть, навіть власні яйця.

На базах вони шукають завдання завдавати шкоди іншим або бути тими, хто може наказувати, як когось катувати чи мучити.

Вони намагаються зробити чиїсь життєві проблеми більшими та серйознішими.

Вони викрадають технології в інших рас і використовують їх, щоб спробувати поневолити інші раси в цій та інших галактиках.

Зброя, яку вони використовують у бою, може вийти з тіла або з костюма.

Те ж саме з позитивними расами, чиї костюми можуть боротися за них.

Рептилії борються, зволікаючи, обманюючи, обманюючи, укладаючи фальшиві угоди, надсилаючи фальшиві частоти чи енергії, щоб спробувати змусити когось подумати, що вони інша раса.

Вони намагаються шантажувати, погрожуючи ще більше завдати шкоди своїм близьким, або атакувати інші раси у всьому всесвіті, якщо щось буде зроблено.

Вони ховають свої кораблі і намагаються створити обман.

Рептилійні бази контактують одна з одною, вимагаючи прибуття підкріплення, яке іноді не приходить, а потім вимагають один від одного.

Вони просять щось надіслати з майбутнього, щоб було легше вести війну.

Важливо відзначити, що позитивні інопланетяни можуть зв’язуватися зі своїми братами та сестрами з минулого чи майбутнього, розмовляти з ними та запитувати поради.

Рептилоїди пригнічують потік справжньої інформації, намагаються знищити будь-який опір на поверхні планети, поширюють неправдиву інформацію, не допускають просування будь-якої позитивної інформації в Інтернеті.

 

Поширення неправдивої інформації, ненависть до двох істот, які вічно люблять одне одного.

Вони намагаються викрасти інших істот і тварин, а потім намагаються придумати шантаж, щоб отримати щось.

Рептилії не мають шкіри, але гібриди можуть мати шкіру.

Гібриди означає суміш деяких рас. Щось переплутано.

Навіть в Інтернеті деякі рептилоїди видають себе за втілених Плеяд і поширюють неправдиву інформацію.

 

Якщо з кимось зв’язуються або мають зв’язатися, вони погрожують безпосередньо напасти або вбити цю людину.

Рептилії вказують фальшиві дати звільнення планети, щоб розчарувати людей або тих, з ким ще не вдалося зв’язатися.

Один із способів полягає в тому, що їхні агенти часто вітають когось на вулиці, когось, хто насправді позитивний, ви можете відчувати, що незабаром з вами зв’яжуться, але ці так звані люди можуть бути ворожими агентами, і вони можуть мати негативні наміри, звичайно, ви не будете зв’язатися, і тим самим вони змусять вас розчаруватися в позитивних істотах, щоб пізніше зробити зміни легше.

Вони б змінили ваше сприйняття так, що ви іноді бачите кораблі, яких немає. Ви повинні знати, що все ще можуть бути кораблі позитивних рас, які планують зв’язатися з вами.

 

Вони намагалися розбудити нас вночі і змінити наше сприйняття так, щоб ми бачили монстрів, привидів, чули звуки, і насправді все це була ілюзія, яку посилає злий рептилій.

Вони намагаються переконати нас, що нашою спорідненою душею є хтось, хто насправді ним не є, потім вони намагаються створити ситуацію, що ця людина, з якою ми сподівалися бути близькою, насправді перебуває в емоційних стосунках або шлюбі, вони роблять це, щоб завдати нам болю так багато, як тільки можливо. Часто буває так, що ми часто бачимо цю людину і вона часто вітається з нами, і насправді це може бути агент рептилій, чия місія полягає в тому, щоб зробити нам якомога більше болю.

 

Пам’ятайте, що це може бути наша споріднена душа, але цю людину можна змінити так, щоб вона подумала, що це рептилія.

Якщо ми навіть зустрічаємо свою споріднену душу, ми повинні мати на увазі, що ми повинні якнайшвидше спробувати встановити контакт з цією людиною, щоб уникнути того, щоб рептилії змінили цю людину і стали агентом рептилій.

 

Існує ймовірність того, що в деяких випадках на планеті є невелика зустріч споріднених душ, але принаймні одна з цих двох людей може змінитися пізніше. Сама того не знаючи, одна людина продовжує сподіватися зустріти споріднену душу або мати емоційні стосунки з нею, але тепер агент-рептилія, змінившись, працює, щоб завдати шкоди іншій людині.

Вони намагаються розділити позитивні пари та з’єднати цих людей із тими, хто їм не підходить, щоб якомога швидше припинити місію та змінити цих людей, щоб вони почали працювати на злих рептилоїдів.

 

Рептилії сповнені ненависті, і все доброзичливе їм огидно. Вони хочуть, щоб ми забули приємні моменти нашого життя.

Звичайно, позитивні раси мають набагато кращі технології, ніж рептилоїди, але вони використовують свої здібності на благо.

 

Вони часто брешуть про те, що споріднена душа перебуває в емоційних стосунках або шлюбі, щоб досягти розлуки.

Рептилійні машини перевіряють, що з кимось робити, коли, як і наскільки когось можна змінити. Мова йде про зміну характеру, емоцій, ментальності, психології, енергії, частоти, прийняття рішень, життєвого шляху тощо.

Один із трюків, до яких звикли рептилії, полягає в тому, щоб давати якісь ідеї, які нібито чудові, і таким чином прикидатися друзями, наприклад, ідею, як заробити гроші, але вони атакуватимуть вас своїми технологіями, тому ви не захочете цього робити або у вас є серйозні труднощі в цьому.

 

Вони експлуатують тих, хто вже захоплений, і їхніх поневолених агентів.

Іноді вони випробовують свою зброю на людях з поверхні планети.

У рептилій немає спорту, їхня розвага — докучати слабшим.

Однією зі стратегій є недооцінка допомоги позитивних перегонів, наприклад, «Чому тобі не дали більше грошей, або чому не допомогли отримати найвищий бал іспиту, чому не купують тобі квартиру»

Вони контролюють систему освіти. Диктуйте, як писати книги, які книги використовувати тощо.

 

Вони можуть проводити ритуали на базах або на кораблях на тих, з ким зв’язалися. Часто свої.

Рептилії імітують емоції та прикидаються людьми. Тому вони часто купують собаку, щоб вигулювати її, але по суті ненавидять тварин.

Вони можуть виходити на поверхню планети і виглядати як люди, і насправді використовувати технології, щоб виглядати так.

Вони підробляють добром, щоб легше вписатися в людське суспільство і щоб було менше опору, щоб інші думали, що добра на землі більше, ніж воно є насправді. Позитивні раси мають ще кращі технології. рептилії не розумні, вони просто прикидаються розумними.

 

Здебільшого кажуть, що люди погані та злі, що люди у всьому винні.

Тих, кого змінили, використовують як заручників і використовують для поширення неправдивої інформації.

 

Рептилоїди дуже часто ображають через ненависть і думають, що ми дурні і ці образи потім забудуться.

Вони намагаються переконати тих, на кого нападають, що певні агенти-рептилії насправді є Плеядеанцями. Це можуть бути наші сусіди, друзі чи члени родини.

 

Спочатку вони намагалися переконати нас, що наш сусід — плеядіанці, а потім сказали кілька слів, які, звичайно, зазвичай були вигаданими нісенітницями, вони могли пройти повз нас на вулиці і сказати кілька слів, поки рептилії намагаються змусити нас повірити в правду того, що нам говорять їхні втілені агенти, інакше вони дадуть нам фальшиві дати або пізніше скажуть, що плеядеанці побили їх під час контакту, що не відповідає дійсності, або чогось від них хотіли, але цього не сталося. Вони з’являлися в певних місцях і говорили певні речі, і ви відчували або вам казали, що їх надіслали Плеядіанці. вони насправді рептилійні агенти. У цій ситуації їхні втілені агенти говорять речі, перебуваючи поруч з нами, тоді як рептилії намагаються змусити нас у все це повірити.

Іноді ці рептилійні агенти прикидаються плеядеанцями, вони прикидаються, що перебувають у процесі зміни, щоб ми хвилювалися і боролися за них, або вони або хтось інший говорив, що їхні споріднені душі не допустять, щоб сталося щось погане для них навіть без того, щоб бути важливим. Створення ситуації, в якій інша людина важливіша за вас. Рептилії зроблять усе можливе, щоб ви відмовилися від чогось позитивного. Усе це відбувається в той самий час, коли ви змушені технологіями вірити всьому, що вони вам брешуть.

 

Рептилії маніпулюють нашим сприйняттям і способом розуміння речей.

Якщо з нами зв’яжуться позитивні істоти, рептилоїди спробують змінити наш спосіб мислення. Якщо позитивні істоти посилають нам обійми, рептилії швидко перетворять це так, ніби вони обіймають когось іншого замість нас, і цей хтось є важливішим. Рептилії зроблять усе можливе, щоб припинити контакт і відокремити нас від позитивних істот. Рептилії часто згадують, що наші споріднені душі покинули нас, що, звичайно, неправда. Будь обережний.

Рептилійні агенти вважають людей нижчою расою.

 

У всіх війнах, включно з війною в Україні, винні гади, вони відповідальні за страждання і біль тих, хто гине на війнах. Вони раді, що відбулися дві світові війни, і називають це частуванням.

Наші наміри, добрі справи, поширення позитивної інформації та поширення позитивної енергії, а також багато іншого є нашою зброєю проти рептилоїдів, яка допоможе звільнити планету.

 

Рептилії змінюють деякі звуки, щоб вони звучали голосніше, ніж вони є насправді, або щоб вони виходили з іншого боку.

Іноді їхні агенти виглядають не так, як вони є насправді, зазвичай вони роблять це, щоб залякати нас.

 

Якщо хтось любить домінування, контроль або кращу позицію, щоб керувати кимось іншим, це переважно рептилія.

Іноді під час телепатичної розмови або одного зі своїх монологів до нас вони красиво говорять про позитивну расу, прикидаючись цією расою або кимось, хто дружелюбно ставиться до нас, щоб завоювати увагу та довіру, а потім говорять про них щось погане , або задавати питання в тому сенсі, що ми не отримали певну допомогу або нову квартиру, машину, відпустку і так далі. Вони хочуть, щоб ми були розчаровані. Рептилії настільки дурні, що не можуть нормально розмовляти, тому що не здатні відповісти навіть на елементарні питання. Позитивні інопланетяни не можуть безпосередньо втрутитися в певний час, тому що рептилоїди погрожують завдати нам багато болю та шкоди.

Рептилії працюють, щоб зробити нас своїми рабами, і що б вони не робили або які б позитивні істоти не допомагали нам із рептиліями, вони ображатимуть нас і запитуватимуть, чому ми не отримуємо більше. Вони хочуть викликати в нас заздрість і невдоволення, щоб ми залишили наших позитивних друзів і змінилися на користь рептилій.

Рептилії контролюють наш спосіб мислення і не дозволяють нам нічого запам'ятати.

Іноді вони використовують кодові слова під час розмов, які ми нібито чуємо, але ці кодові слова не для всіх однакові. Дурні рептилії прикидаються, ніби ведуть розмови, які ми чуємо, або прикидаються нашими сусідами, які говорять про нас.

 

Рептилії охоче створять проблеми в нашому житті і запитають, чому наші позитивні друзі нам не допомогли.

Іноді ми можемо думати, що до нас звертається агент-рептилія, який живе поверхом нижче нас, але насправді це шахрайство, цей агент може бути поверхом над нами або десь поруч.

Нічого випадкового, вони можуть навмисне спробувати зробити або спричинити поломку машини чи пожежу, а потім погрожуватимуть, що якщо хтось не приєднається до них, то вб’ють їх чи когось, хто їм близький. Не піддавайтеся цьому, зверніться за допомогою до позитивних істот. Не приймайте співпрацю з рептиліями.

 

Якщо агент-рептилія робить помилку, він продовжує спостерігати за жертвою, щоб побачити, чи є якісь зміни в поведінці, і, звичайно, їхні машини та штучний інтелект сканують і аналізують, як жертва поводиться. Рептилії хочуть вашу душу і хочуть, щоб ви були постійним рабом. Вони знають незручні пози, в яких люди сидять або лежать, а потім націлюють нас на те, щоб ми самі розташувалися лежати або сидіти так, щоб завдати болю чи якоїсь шкоди.

 

Вони можуть змусити нас відчути свербіж або змусити нас сміятися і говорити через нас. Важливо відзначити, що позитивні раси мають кращі технології, але вони використовують цю технологію на благо. Все зводиться до того, що рептилії знущаються над тим, хто слабший і менший за себе, щоб ті не постраждали. Вони б'ються як боягузи. Вони хочуть, щоб все було сфальсифіковано навіть у спорті, вони вказують своїм ненависним агентам, що робити і як домовитися про матч, інакше вони зробили б це через них. Біль або свербіж, які вони посилають, часто є лише ілюзією.

 

Один із способів шахрайства полягає в тому, що вони створюють для нас проблему та надсилають нам інформацію про те, як її вирішити. Звичайно, ми не знаємо, що це надіслала рептилія, але коли ми починаємо вирішувати проблему таким чином, навіть на нас чекає більша пастка. Наприклад, нам потрібні гроші на нову машину, рептилія надішле нам інформацію, щоб взяти кредит у банку, і коли ми підемо купувати машину на ці гроші, вони спробують домовитися, щоб ми купили погану машину , на утримання якого потрібні додаткові кошти. І ось як рептилії створюють нам проблеми. Вони скажуть, як вони нам допоможуть, якщо ми їх приймемо і якщо ми допоможемо їм поневолити нашу планету. Але це шахрайство, вони хочуть зґвалтувати своїх рабів на кораблях і їм цікаво використати вас і забрати вашу душу, так би мовити.

Рептилії погрожують, що якщо з кимось зв'яжуться, його вб'ють. Вони посилають нам видіння, щоб переконати нас у своїй брехні. Вони часто прикидаються позитивними інопланетянами і ображають нас.

 

Рептилії використовують обман. Рептилоїди дають фальшиві обіцянки іншим інопланетянам і, звичайно, не дотримуються цих обіцянок. Своїми агентами вони стають громадськими діячами, акторами, співаками, політиками, спортсменами. Деякі агенти прикидаються тими, за кого їм дадуть наказ, здебільшого їм брешуть, що вони новачки в цій роботі та не мають досвіду, або кажуть, що вони некомпетентні чи щось інше. Злі рептилії використовують як наміри, так і технології, щоб перекрутити наше сприйняття якомога більше. Рептилоїди на рептилійних кораблях і базах сміються над бідністю на землі, незважаючи на велику кількість їхніх агентів, втілених тут. Вони можуть змусити когось щось сказати, навіть якщо ці люди можуть бути рептильними агентами, яких є переважна більшість на планеті Земля. Вони можуть спробувати викликати паніку, а потім прикинутися плеядіанцями, тобто, що це зробили плеядіанці, а рептилоїди, які насправді це зробили, сміються і продовжують брехати, щоб відокремити нас від позитивних прибульців. Змінені люди змушені працювати на рептилоїдів, вони настільки змінилися, що їм дуже важко допомогти, і не рекомендується бути дуже близько до них, оскільки вони та їхні лідери рептилій намагатимуться зруйнувати ваше життя та маніпулювати вами, щоб максимум. Для рептилоїдів важливо викликати у вас залежність від усього, що вони можуть, хоча залежність — це лише відчуття, що вас посилають рептилії, або просто їхня технологія атакує вас і змушує вас почуватися погано. Вони могли атакувати вас таким чином різними способами. Позитивні інопланетяни мають набагато кращі технології, і вони використовують їх для блага інших, якби їх не було, життя було б набагато гіршим, ніж ми можемо собі уявити. Вони посилають сумні емоції в надії, що ми слухаємо сумну музику, створюють драму та важкі події та ситуації в нашому житті. Якщо ми перебуваємо в емоційних стосунках або шлюбі з агентом-рептиліями, вони працюватимуть з рептиліями, щоб спробувати відокремити нас від того, що є доброзичливим, і зробити нас поганою людиною. Звичайно, коли ці стосунки закінчуються, ми стаємо гіршою людиною, а агент може бути винагороджений. Рептилії не мають емпатії. Коли хтось змінюється, рептилії дають їм місії та завдання, починаючи від маніпуляцій, нападів, погроз, шантажу, будь-чого необхідного, щоб задовольнити рептилоїдів, які обіцяли їм фальшиві винагороди. Рептилії націлюються на людей, щоб вони були якомога більш пригніченими і сумними. Вони намагаються стерти з нашого розуму всі хороші ідеї та встановити ті, які для нас погані.

 

Від рептилій ми можемо очікувати всього найгіршого, нападів, шантажу та знущань, а з іншого боку дружби та допомоги від плеядіанців та їхніх друзів. Рептилії часто погрожують, щоб сповільнити справу. Їхня бойова тактика - вдари і втечі. Плеядіанці та їхні друзі хотіли б поділитися своїми передовими технологіями з людьми, але вони не можуть цього зробити, тому що світ сильно проникли рептилоїди, і вони не дозволяють ділитися такими технологіями. Агенти-рептилії прагнуть завдати якомога більшої шкоди своєму емоційному партнеру під час стосунків, шлюбу чи статевого акту і таким чином завдати якомога більшої шкоди. Вони націлюють нас таким чином, що роблять кожну проблему більшою, вони змінюють наше сприйняття так, що ми думаємо, що отримати роботу чи закінчити коледж важче, ніж є насправді.

Рептилії не люблять, коли їх ображають, вони мають велике его і думають, що знають все.

 

Вони думають, що вони найрозумніші і що їхні технології найкращі, а це неправда. Деякі раси рептилій створюють потомство за допомогою технологій, а деякі можуть висиджувати яйця. Вони намагаються прискорити процес інкубації і неважливо, хто батько. Посміхайся, зустрічаючи позитивних інопланетян, я вважаю, що з деякими з них ввічливо покласти руку на серце. Божевільні рептилоїди можуть створювати помилкові спогади, особливо на рептилійному кораблі чи базі, коли вони переконують нас, що до нас приставав хтось, хто є частиною позитивної раси. Потім вони брешуть і намагаються переконати нас, що добрі істоти знущалися над нами, навіть що злі рептилії нам допомагали. Рептилії та їм подібні прагнуть правління та домінування, тоді як Плеядеанці та їхні друзі хочуть миру, любові та свободи для всього Всесвіту. Рептилії маніпулюють реакціями людей, коли вони маніпулюють подією, вони маніпулюють нашою реакцією. Якщо ми втратили роботу, вони намагатимуться змусити нас почуватися погано, сваритися з кимось або напасти на когось. Якщо ми розірвали емоційні стосунки, рептилії спробують, наприклад, підштовхнути нас негайно шукати нового партнера, намагаючись зробити нас своїм агентом, який допоможе рептиліям захопити світ. Під час бою просунуті раси можуть призвести до того, що їхній солдат повертається на нове ремесло або з’являється в новому бойовому костюмі одразу після смерті та продовжує бій. Зрозумійте, що рептилії намагаються повернути ваше життя в певному напрямку, і що вони хочуть змінити вас на певний спосіб мислення. Вони постійно націлюються на вас підсвідомо, щоб пізніше розвинути думку чи ідею.

Наші споріднені душі, які знаходяться в жіночих тілах, представляються нам дуже погано

 

Рептилоїди, які брешуть про своє особисте життя. Однією з головних цілей змінених людей є розвиток ненависті, відокремлення від усього доброго і позитивного.

Рептилії хочуть якомога сильніше налякати нас і повернути наші неприємні спогади у вигляді видінь, і, звичайно, вони націлені на те, щоб ми почувалися некомфортно під час чогось, тому вони намагаються змінити наше сприйняття так, щоб нам було некомфортно під час певного досвіду. . Поки ми їдемо на машині, через нас можуть спробувати повернути кермо не в ту сторону, позитивні істоти працюють над тим, щоб злі рептилії не впливали на наше життя. Божевільні рептилоїди вимовляють слова і речення так, щоб нам було якнайгірше. Вони хочуть нас розлютити.

 

Один із видів шахрайства полягає в тому, що рептилійний агент або рептилій особисто повідомляє або надсилає інформацію про щось, а потім намагається переконати нас, що це надіслав або сказав хтось інший. Один із прийомів, який використовують рептилії, полягає в тому, щоб якомога більше дратувати, щоб нам було важче виконати нашу місію або, наприклад, піти на роботу, навчання тощо. Вони часто шантажують, ускладнюють умови і шантажують позитивних істот, погрожуючи, що з нами станеться щось погане. Рептилії часто щось обіцяють і звичайно не виконують. Шахрайство може полягати в тому, що вони роблять щось, що здається вам цікавим один раз і більше ніколи, перший раз – це шахрайство, щоб ви захотіли працювати на них. Будь обережний. Пізніше приходять утиски і рабство.

Рептилоїди завжди намагатимуться переконати нас, що плеядеанці та їхні союзники не звільнять планету, щоб викликати відчай і смуток. Злі Рептилії намагатимуться обманом змусити нас почути або не почути щось залежно від їх плану. Рептиліям подобаються спотворені речі. Вони виживають у багатьох боях, ховаючись, вони сповнені страху та не такі сильні, як нам хочеться думати. Злі рептилоїди вважають людей дурними і відчувають огиду до людських дітей, а також до дітей інших рас. Рептилоїди винайшли людські мови, і вони диктують, що буде популярним у суспільстві. У рептилоїдів є мантри та тексти, які вони повторюють як заклинання. Вони дуже хвора і божевільна раса. Рептилоїди контролюють розвиток технологій на цій планеті, звичайно, ми можемо створити технологію, щоб тіло швидше відновлювалося, або мати космічні кораблі, які можна вести на орбіті, або просто літати на них, як на літаках, але рептилії цього не дозволять, тому що вони думають, що ця технологія становитиме для них якусь небезпеку, і вони не хочуть, щоб ми розвивалися ні духовно, ні технологічно жодним чином. Вони контролюють це, втілюючи своїх агентів у великій кількості серед раси, яку вони намагаються підкорити. Багато хто навколо вас може бути рептиліями. Для них важливо, щоб вони проникли в певну цивілізацію настільки глибоко, що було б складніше відбутися повстання. Злі рептилоїди іноді вдають, що вони не можуть прикинутися нашими позитивними позаземними друзями, це ще одне шахрайство, оскільки вони планують поговорити з нами, видаючи себе за них пізніше. Злі рептилії атакують вас, намагаючись придушити співчуття. Це одна з цілей змін. Рептилії надсилали б нам звуки деяких інтимних моментів і намагалися переконати нас, що вони є нашими подружжям з інших життів, і вони робили б це, тому що вони намагалися відокремити нас від них, згадуючи, що цей подружжя тепер має інше життя з кимось іншим і що ми повинні відступити. Злі гади брешуть про все, скажуть, що не дратуються, а насправді так. Рептилії нагадували нам про щось, а потім зосереджували на цьому увагу, наприклад, якийсь наш спогад, який не дуже приємний, це міг бути інтимний момент, який потім викликав щось, наприклад, біль або відчуття образи. Злі рептилії іноді прикидалися, що у них маленькі діти, і вони повинні щось зробити для своїх дітей, наприклад, щоб напасти на вас, вони надсилали вам фотографії маленьких немовлят, очі яких дивляться прямо на вас, вони казали, що вони не мають брат чи сестра і як їм важко жити, що хтось їх б'є та знущається. Це маніпуляція і обман, їм навіть неважливо, хто батько дітей, і вони так само знущаються над іншими. Драконіанці створили свою технологію так, щоб інші раси рептилій не могли її використовувати, якщо вони не дозволять.

 

Рептиліям подобається все збочене. У музичних кліпах вони навмисно представляють жінок у дуже поганому вигляді.

Рептилії будуть мучити вас і погрожувати, що ви повинні приєднатися до них, інакше вони вб'ють вас. Не вірте їм, покличте позитивних істот і вони вам допоможуть. Кораблі рептилій мають захист, але цей захист може і буде зламаний позитивними расами. Після того, як вони змінять менталітет позитивного інопланетянина, втіленого як людина, яка не пам’ятає, ким він є насправді, вони змусять його викликати своїх друзів у космосі, сміятися з них і ображати їх. Рептилії відтворюватимуть звуки та бачення з минулого людини, щоб висміяти та завдати болю їхнім друзям.

 

Такими моментами можуть бути плач або якийсь нещасний випадок. Рептилії люблять шантажувати за допомогою позитивних втілених істот на поверхні планети Земля. Рептилії націлюються один на одного з ненавистю до людей, наскільки це можливо. Я думаю, що рептилоїди перетворюють один одного в клон позитивного інопланетянина, а потім мучать його, вважаючи, що це насправді справжній позитивний інопланетянин.

Рептилоїди прагнуть знайти якомога більше способів шантажувати добрих і доброзичливих істот. Один із їхніх методів полягає в тому, щоб змусити свою ціль з нетерпінням чекати чогось, що може статися в майбутньому, а потім вони хочуть, щоб ви почувалися дуже погано, тому що це може бути не сьогодні. Поки ми про щось думаємо, рептилії посилають нам висновки і змушують нас прийняти ці висновки, не даючи нам думати, вони посилають нам помилкові знаки того, що ми прийшли до правильного висновку, а, можливо, ні. Рептилоїди обіцяють фальшиві винагороди своїм втіленим агентам і змушують їх повірити, і, звичайно, вони роблять це один з одним. Вони завжди впевнені у всьому невірному і збоченому.

 

Якщо позитивний інопланетянин контактує з нами, рептилоїди намагатимуться припинити позитивний контакт і намагатимуться говорити тим же голосом і перевести розмову в інше русло. Пізніше рептилій знову спробує зв'язатися з нами телепатично, імітуючи попередній контакт з позитивною істотою. Вони намагаються змінити його спогади так, щоб він думав, що сталося щось інше, або що це був хтось інший, що цього навіть не було, або що ми повністю це забуваємо. Рептилоїди створюють у нас помилкові очікування щодо позитивних істот, щоб розчарувати нас або спробувати переконати, що під час контакту станеться щось погане, чого не можна сказати про позитивних інопланетян. Зустріч із позитивними інопланетянами — це чудовий досвід. Рептилоїди намагаються переконати всіх і навіть самих себе, що вони сильніші, розумніші та здібніші, ніж вони самі.

 

Рептиліям заборонено телепортувати позитивних істот на їхні кораблі чи бази, лише тим, хто є рептиліями, і я не впевнений, чи зможуть вони телепортувати тих, хто перетворений у віру, що вони рептилії. Я точно там не був. Якщо ми поруч з рептиліями, бажано покликати на допомогу позитивних істот.

Один із методів, яким користуються рептилії, полягає в тому, щоб пригнічувати вашу свідомість і придушувати емоції, щоб прийняти інше рішення. Позитивні раси духовно відчувають, що їм потрібно робити. Рептилії не дозволяють мислити в тому напрямку, яке їх не влаштовує.

 

Коли справа доходить до сексуальних домагань і фізичних домагань до жінок, рептилоїди роблять це тому, що людям буде їх шкода, і вони не зможуть цього зробити. Рептилії, які займають вищі позиції, часто дають завдання тим, хто займає нижчі позиції, змінити когось сильного, кого неможливо змінити, тому що вони можуть бути покарані, якщо ця особа не зміниться, щоб рептилія на вищій посаді уникла цього покарання, то це завдання буде надано менш привілейованому, оскільки невиконання цього завдання призведе до покарання, тому вони дозволяють покарати менш привілейовану рептилію. На вас ніколи не націлюється одна рептилія з її технологіями, але їх багато, вони можуть бути на базі, на кораблях або їхні агенти можуть бути поруч з вами. Рептилій дратує невдача або невиконане завдання. Здебільшого вони втілюють конкретних агентів у певний час для виконання завдання або просто посилають будь-кого, хто там щось робить. Вони вчать своїх дітей всьому негативному і ненависному.

 

Дівчатам, яких заволоділи рептилії, обіцяють нагороди і покарання за те, щоб мати стосунки з рептилієм або спати з ним. У процесі їм завдається біль і травма, а винагороди немає.

 

Коли в житті людини, яка змінилася, трапляється щось погане, рептилійні агенти особисто та рептилоїди під час своїх телепатичних монологів надають їм фальшиву підтримку під час телепатичної розмови. Деякі з цих агентів-рептилій думають, що після цього втілення вони стануть багатими, успішними або навіть рабовласниками. Вони повторюють щось багато разів, щоб було легше змінитися.

 

Втілені агенти зла думають, що смішно, коли когось ображають, і вони часто вступають у емоційні стосунки з людиною, з якою сталося багато поганого, тому що вони схвильовані болем, через який ця людина пройшла, і, звичайно, їхня мета заподіяти більше болю.

 

Коли вони контактували на кораблях рептилій, злі рептилоїди намагалися переконати тих, кого вони телепортували, що плеядіанці обманюють їх і намагалися переконати їх, що вони плеядіанці.

 

Використовуючи свої технології, злі рептилоїди намагаються визначити, що ми відчуваємо і коли.

 

Рептилії намагаються змусити нас плакати та кашляти за допомогою своїх технологій. Навіть завмирати так, що ми не можемо зробити рух своїм тілом. Вони намагаються визначити, коли ми голодні, а коли ситі. Коли нам спиться і коли прокидатися. Вони намагаються змусити вас взагалі не спати. Важливо зазначити, що позитивні позаземні раси мають ще кращі технології, але вони використовують їх, щоб допомагати, зцілювати, любити, захищати, звільняти тощо іншим істотам у всьому Всесвіті. Через ненависть вони намагаються атакувати нас панічними атаками. Вони намагаються змусити нас гірше виконувати свою роботу. Важливо відзначити, що позитивні істоти також можуть це робити, але вони використовують свою технологію на благо. Від народження вони націлені на позитивних істот, щоб якомога більше змінити їх. Ті, кого змінили, отримують завдання працювати на рептилоїдів. Те, що вони повинні робити заради добра, рептилії перетворюють на протилежне. Рептилоїди намагаються завдати якомога більше горя своїм агентам. Вони намагаються створити фінансові проблеми хорошим людям, але роблять це і зі своїми. Рептилії мають технологію в своїх тілах. Вони втілюють своїх агентів зла, щоб витягувати з них енергію та поширювати ненависть. Вони не терплять тонких енергій і високих частот. У позитивних расах позитивні істоти втілюються, щоб щось робити або грати певну роль у суспільстві.

 

Навіть тут, на землі, позитивні істоти хочуть допомогти цьому світу стати вільним. Якщо поруч з нами рептилійні агенти нам щось говорять, не довіряйте їм. Ті, кого змінили, змінюються таким чином, що вони шукають рептилій в іншому житті і бажають зв’язатися з ними, принаймні цього хочуть рептилії, щоб служити їм від втілення до втілення і таким чином бути їхніми вічними рабами. Вони хочуть поневолити душу. Якщо ми бачимо, що щось погане відбувається в нашому оточенні, плазуни нападуть на нас, щоб ми не втручалися, а дозволили цьому злу статися, може, навіть насолоджувалися ним.

Рептилоїди скажуть, що позитивні інопланетяни посилають вам щось погане і що вони прикидаються рептиліями, але насправді рептилії посилають це, щоб обдурити вас і відокремити від усього хорошого.

Вони змушують тих, хто змінився, а також їхніх дурних агентів-рептилій їсти їхні струпи, обмороження чи смоктати кров. Навіть відкрити рани або порізатися.

 

Якщо ми не звертаємо на них уваги, їм важче нас змінити. Коли вони надсилають бачення, вони можуть попросити вас не відкидати їх, як і все інше, включаючи звуки, зображення тощо. Рептилоїди та їхні агенти іноді жартують з нас, щоб легше нами маніпулювати, але насправді їх цікавить лише наша душа та якомога більше використовувати нас. Іноді вони жартують з нас і ображають нас через жарт, думаючи, що ми такі дурні, що ми цього не зрозуміємо, або просто кажуть щось на кшталт «ти дурний». Рептилійним агентам на поверхні нашої чудової планети вказують, що робити, де проводити вечірки, з ким підтримувати емоційні стосунки, що купувати, куди рухатися та все інше. Рептилії зазвичай ховаються за своїми втіленими дурними агентами, коли нападають на когось. Вони роблять це, змушуючи рептилій атакувати вас, і ви почуєте, як ваші сусіди говорять про те, як сусіди нападають на вас. Насправді це рептилоїди, які видають себе за сусідів. Сусіди можуть навіть сказати щось голосно, але ви не можете почути їх телепатично, якщо рептилії насправді це не роблять.

Наприклад, «Джордж, ти зараз завдаєш йому болю?» Їх тупі агенти на місцях служать лише прикриттям. Рептилій, які нападають на вас, можна посилити або генетично модифікувати для цього. Рептилоїди використовують своїх дурних втілених агентів на землі, вони б сказали їм продовжувати обманювати когось протягом тривалого часу або вони робили б це через них, вони використовують їх, щоб атакувати когось словами, давати хибні сигнали, діяти, що вони можуть зробити з їх вони зроблять. Вони будуть використовувати їх всіляко. Рептилія підкаже агентам, як, коли і на що орієнтуватися. Їх агенти не мають свободи, вони повні раби. Їм обіцяють нагороди, але ці нагороди часто дають рептиліям, які знаходяться на кораблях або на базі, але знають, що вони можуть нічого не отримати, крім ще більших переслідувань з боку оточуючих. Рептилії можуть погрожувати комусь заподіяти біль, якщо з ними зв’яжуться. Рептилоїди шантажують позитивних істот, щоб планета звільнялася якомога повільніше. Вони погрожують скривдити добрих людей. Я вважаю, що позитивні інопланетяни добре справляються з такими ситуаціями. Рептилії можуть слідувати більш вірогідному графіку, який їм підходить. Вони можуть щось змінити, але вони завжди хочуть завдати вам шкоди, незалежно від того, з ними ви чи проти них. Вони просто хворі та божевільні.

 

Рептилоїди також відправляють свої кораблі за межі Сонячної системи, але позитивні раси легко справляються з цим. Рептилії використовують свої технології, щоб змусити їх працювати проти добра та всього позитивного, тобто вони хочуть ненавидіти це якомога більше. Їхні раби можуть створювати для них технології. Вони також намагаються вкрасти технології в інших рас, щоб використати їх для поневолення. Вони погрожують телепортувати добрих людей на їхні кораблі й таким чином шантажувати позитивні раси, які хочуть допомогти. Збожеволілі рептилоїди телепатично розповідатимуть вам усілякі речі, які вас не цікавлять, і намагатимуться налаштувати вас проти добрих істот і ваших споріднених душ, навіть якщо ви не хочете цього чути. Їх просто не хвилює ваша свобода волі. Дурні втілені агенти-рептилії вдають, що вони б’ються у своєму будинку, або що хтось у будинку збирається зазнати сексуального насильства, іноді вони прикидаються одержимими та видають дивні звуки. Вони змушують своїх дітей видавати дивні звуки. Влаштовують бійки і вдають, що б'ються. Коли вони не можуть вас перемогти, вони звертаються до ненависті. Позитивні раси втілюють своїх агентів, щоб не всі змінилися. Один із рептилійних методів полягає в тому, щоб постійно робити нові витрати, наприклад, нам потрібно купити новий телефон, хоча той, який у нас уже працює, або нам потрібен новий гардероб, хоча у нас уже достатньо одягу. Таким чином вони створюють ситуацію, коли ми просто не маємо грошей, щоб виконати, наприклад, якусь місію, яка могла б, скажімо, бути доброю справою, як-от годування тварин чи допомога легкому братові в біді. Рептилія змусила б нас витрачати ці гроші на пороки або на речі, які нам не потрібні. Рептилоїди націлюють нас своєю технологією так, що все здається нам сном, щоб ми нічого не підозрювали. Ми не усвідомлюємо, наскільки ми поневолені і скільки живемо в тяжких умовах. Найкраще не звертати на них уваги і виконувати свої місії, які ведуть до звільнення, і ми втілені через ці місії, тому вони дуже важливі.

 

Рептилоїди не самотні у своїй злі місії, їм допомагають інші раси, є сумнозвісні маленькі сірі інопланетяни, які викрадають людських жінок і використовують їх для розмноження, принаймні вони намагаються це зробити, витягти з них їхню генетику, зловживати їх, експлуатують їх жахливими способами, якщо зможуть, візьмуть їх у рабство. Вони роблять це для драконіанців та інших рептилоїдів, маленькі сірі інопланетяни також приносять людських дітей, щоб рептилії могли сексуально насильство над ними. Вони також привозять дітей на вбивство чи катування. Маленькі сірі прибульці також відповідають за будівництво кораблів для інших рас, виконання певної роботи або створення для них клонів. Вони їдять людей і купаються в людських останках, щоб отримати поживну цінність, вони видаляють матку з людської самки та їдять її або віддають своїм власникам. Вони проводять різні експерименти і навіть виготовляють зброю для своїх власників. Вони зв’язуються з урядами цієї та інших планет і навіть будують бази для своїх власників.

 

Вони також створюють і створюють технології для своїх власників. Вони обмінюються технологіями, генетичним матеріалом і всім іншим, що можуть, у всьому Всесвіті для своїх власників. Їхні кораблі можуть бути різної форми та розміру. Ці кораблі виготовляються відповідно до побажань їх власників. Вони думають, що вони сильніші та здібніші, ніж є насправді. Втілені агенти-рептилії уявляють, що мучать позитивних істот або роблять погані речі іншим. Якщо нам щось боляче, знайте, що цілком можливо, що рептилії можуть надіслати вам ці болі або посилити те, що вам боляче. Вони також намагатимуться завдати реальної шкоди нашим тілам, але позитивні істоти працюють, щоб зупинити це, і їм це вдається. Рептилоїди та їхні огидні союзники, які експлуатують один одного, хочуть ненависті на цій планеті, вони не хочуть любові між спорідненими душами чи друзями, вони воюють і хочуть панувати тут вічно. Для них це як рай на землі. Є й інші двоногі комахоподібні істоти, які працюють разом із рептиліями, щоб поневолити людство. Маленьких сірих прибульців можна використовувати, щоб вести за когось війну або погрожувати комусь зробити за них щось, що згодом піде в руки їхніх власників.

 

Рептилоїди зв'язували один одного під час тортур або побиття. Їхня мета — поневолити весь світ і створити курник, який вони використовують для своїх потреб у плані енергії, генетичного матеріалу, їжі, оскільки вони їдять інших істот і, звичайно, військову базу, з якої вони будуть нападати на інших мирних інопланетян. Позитивні інопланетяни, такі як плеядіанці, сприяють любові.

 

Коли рептилії атакують вас чимось, вони нападають на вас переважно так, що це ускладнює захист, вони не люблять болю, але вони хочуть заподіяти біль іншим. Є програми, які автоматично реагують, якщо вам щось посилають позитивні істоти, наприклад, якщо ваш друг з іншої позитивної раси надсилає вам привітання, рептилії відреагують, атакуючи вас так, ніби ваш друг висміює вас, що зовсім неправда . Майже вся планета проникла рептилійними агентами, тому військові, які мають передові технології, використовують цю технологію, щоб допомогти рептиліям, і вони атакують позитивних інопланетян разом з ними. Загальною стратегією рептилоїдів та їхніх агентів є телепатична комунікація, вони можуть звинуватити вас у ваших невдачах, викликаних рептилією, «чому ви не закінчили навчання, чому ви не працювали більше, щоб заплатити за ліки, хто винен», і вони спробують змушуючи вас звинувачувати себе. І вони завжди крутять як їм подобається, немає характеру, якого вони будуть дотримуватися, вони підлаштовуються під те, що відбувається у вашому житті, якщо ви хочете бути лікарем, то вони скажуть, що це погана професія і що економіст краща професія. А якщо ти хочеш бути економістом, то скажуть, що це погано і що краще бути лікарем.

 

Рептилії дуже божевільні, часто їх стратегія полягає в тому, щоб десь сховатися і турбувати своїх цілей. Вони налаштовують свій менталітет так, як їм зручно, якщо ти їх образив, то вони скажуть, що це не важливо, а якщо вони зробили тебе, вони згадають, що вони запам'ятають це назавжди і їм буде приємно від цього. Звичайно, це шахрайство, їм не подобається, коли їх ображають, вони просто намагаються маніпулювати вами та спровокувати вас. Вони нагадали б вам про важкі моменти вашого життя і сказали, що це вони спричинили це. Позитивні позаземні раси можуть запитувати у своїх пристроїв інформацію про щось, що сталося, коли і чому, скільки людей бачили щось і як вони відреагували. Вони природно використовують свої технології в позитивних цілях.

 

Рептилоїди заздалегідь повідомляли своїм агентам, що хтось скаже, а потім змушували іншу особу сказати це, щоб здавалося, що вони знають майбутнє, або пізніше вони казали, що змусили його сказати це. Або вони сказали б, що вони змусять його сказати це, а потім вони сказали б це через цю людину або вони б сказали їм, що вони обдурили першу особу і що потрібно щось сказати або зробити комусь іншому. І ті, хто змінився, і агенти-рептилії на поверхні планети, а також рептилоїди та їхні союзники думають, що штучний інтелект дуже сильний, як бог для них. Драконіанці є однією з найважливіших рас.

 

Рептилії мають кілька рас, не всі раси рівні в ієрархії. Ви повинні розуміти, що вони для вас не важливі, і не звертайте на них уваги і виконуйте свої місії, щоб звільнення прийшло якомога швидше. У рептилоїдів є машини, які обчислюють, що ви зробили проти них, а потім погрожують покаранням. Позитивні раси мають власні пристрої, які знають, наскільки ви хороші. Позитивні раси мають набагато кращі технології, але вони використовують їх на благо. Тварини поводилися б інакше, якби не було рептилій. Вони б не були такими агресивними, як зараз.

 

Рептилії можуть змусити тварин атакувати один одного в певний момент і, таким чином, можуть викликати бійки, а потім і страждання поранених тварин.

Рептилії хочуть змінити когось, щоб він працював на них і таким чином використовувати їх далі. Штучний інтелект визначає, який графік їм підходить, і вони повинні це робити та дотримуватися. Вони некомпетентні, тому не можуть належним чином дотримуватися свого графіка.

 

Вони роблять різні пастки, роблять вигляд, що якась рептилія потребує допомоги, і намагаються заманити вас, наприклад, ви молодці, приходьте працювати на мене, допоможіть мені, а в кінці вони сміються з вас, тому що ви втомилися і вони зловживали вами . Важливо залишатися позитивним, але не дозволяйте рептиліям скористатися вами. Завжди намагайтеся бути добрими до тварин і природи, вони не можуть і не будуть використовувати вас, якщо ви справді добра та обережна людина. у рептилій немає розваги, їхня розвага - це чиїсь тортури. Вони сексуально зловживають своїми дитинчатами. Деякі рептилії не можуть володіти нічим, а деякі навіть можуть мати рабів.

 

Ті, хто займає вище місце, можуть забрати все у того, хто стоїть нижче. Вони також можуть попросити когось знущатися над іншою рептилією та спостерігати, як хтось зловживає іншою рептилією, або наказати знущатися над іншою рептилією. У них є раби, яких використовують для знущань. При позитивних гонках армія у вигляді волонтерів, до них може приєднатися будь-хто, але вони відчувають, коли хтось душею воїн, і запросять його до себе. Позитивні істоти вибирають партнерів серцем.

 

Рептилії функціонують, не маючи уявлення про свободу, не кажучи вже про свободу. Рептилії націлюють своїх жертв на все, що завгодно, лише щоб ті не прокинулися й не завершили свою місію. Рептилоїди та їхні агенти намагаються телепатично викликати позитивні раси та розповісти їм, що вони зробили з деякими добрими душами, які були втілені на землі, але, на жаль, вони, можливо, змінилися. Таким чином вони намагаються зупинити боротьбу позитивних істот, які хочуть звільнити планету, оскільки вважають, що погано поводячись з хорошими людьми, вони завдадуть болю їхнім спорідненим душам, своїм позаземним друзям і сповільнять їхню боротьбу. Коли хтось змінюється, це зазвичай означає, що полярність людини змінилася, і ця людина тепер негативна.

 

Рептилії хочуть, щоб ця людина працювала на них у майбутньому житті, обіцяють їм винагороду, але з цього нічого не виходить. Класичним прикладом є те, що при народженні людина не має спогадів, як це буває на землі, ці істоти все одно не мають спогадів про минулі втілення, тому рептилії намагаються змінити їх знову, думаючи, що вони знову будуть служити рептиліям. Рептилії націлюються на менталітет своїх цілей, щоб якомога більше зіпсувати їх. Після змін вони хочуть, щоб ця людина була ще корумпованішою. Це одна з місій для рептилоїдів, які знаходяться на базах або на кораблі.

 

Вони також намагаються зіпсувати один одного та тих, хто на землі, не лише тих, хто змінився, але й своїх агентів, наскільки це можливо. Рептилоїди свідомо, підсвідомо надсилаючи інформацію зміненим, намагаються спровокувати духовні родини змінених та їхніх братів і сестер, навіть друзів, до втілення на землі. Якщо ті, кого змінили, перебувають у стосунках або шлюбі з рептилією, ця рептилія скаже сім’ї цієї людини, що вони чинять їй щось погане. Це не означає, що це досягне позитивних інопланетян, але вони можуть відчути, що щось не так з кимось, хто їм небайдужий. Наприклад, рептилії в чоловічому тілі було б смішно, тому що вони могли поранити якусь дівчину чи жінку під час статевого акту, тоді як рептилії в жіночому тілі сказали б, що вони пестять когось і що його споріднені душі не можуть цього робити. Це лише деякі приклади провокацій, які вони вчиняють.

 

Якщо рептилія не може зупинити щось, то вона намагається уповільнити або пошкодити або зменшити важливість чогось. Машини покажуть рептиліям, як хтось реагує на їх напад. Важливо відзначити, що позитивні інопланетяни мають набагато кращі технології, які вони використовують на благо. Рептилії завжди брешуть своїм агентам, наприклад, якщо втіленому рептилійному агенту потрібно йти на війну, рептилій скаже йому, що він повернеться живим, навіть якщо це, ймовірно, неправда. Рептилії зроблять усе можливе, щоб зупинити ваші думки та посміятися з вас за дурість. Не співпрацюйте з рептиліями, ви повинні вірити позитивним інопланетянам і позитивним істотам. Звертайтеся до них через наміри, наприклад «Я хочу, щоб мене почули позитивні істоти, я хочу, щоб мене почули плеядеанці». Рептилії намагаються встановлювати, коли нам чогось радіти, а коли ні. Здебільшого ми ніколи не буваємо щасливі, лише фальшиві почуття, які вони посилають.

 

Вони постійно брешуть своїм втіленим агентам, обіцяють гроші та краще майбутнє, звісно нічого не виходить.

 

Через фільми, музику та ігри, створені їх втіленими агентами, рептилоїди пропагують все, що погано для людей, наркотики, збочення, пороки. Вони змушують своїх агентів, які перебувають у жіночих тілах, одягатися певним чином, щоб ви відчули збудження, або бомбардують вас технологією, щоб викликати певні емоції та почуття до цієї дівчини, щоб повернути ваше життя в певному напрямку. рептилії хочуть, щоб ми дивилися на дівчат так, як їм подобається, без поваги та любові. Якщо з позитивною людиною вже зв’язалися позитивні інопланетяни, рептилоїди посилають їй свідомі та підсвідомі сигнали про те, як поводитися в їхній присутності, наприклад, попросити переспати з кимось поруч або попросити гроші чи нерухомість.

 

рептилоїди надсилатимуть цю інформацію, думки та ідеї ще до контакту в надії, що ми попросимо про це; позитивні інопланетяни помічають, чого ми хочемо, і можуть не зв’язатися з нами відразу чи відразу, тоді рептилії атакуватимуть вас запитаннями, з якими ви не зв’язувалися , ви їм не подобаєтеся, то вони спробують швидко змінитися і повністю налаштувати нас проти себе. За допомогою телепатичної розмови рептилоїди прикидаються, що вони є позитивними інопланетянами, які зв’язуються з вами, і обіцяють, що ви щось отримаєте, а пізніше ваші справжні друзі зв’яжуться з вами та скажуть, що це були не вони, тоді рептилії спробують внести зміни у вашому менталітеті. Вони намагатимуться переконати нас, що інші контактні позитивні люди навколо нас подають нам сигнали, наприклад, вони скажуть чиєсь ім’я, а потім, що ця особа хоче, думає чи планує. Якщо ви можете знати когось, з ким зв’язалися позитивні інопланетяни, рептилії прикинуться цією людиною, розповідаючи вам щось, або один із їхніх агентів може пройти повз вас і сказати кілька слів про цю людину, тоді як рептилії спробують переконати вас, що це його або її повідомлення.

 

Звичайно, це брехня, ті так звані люди, які прикидаються позитивними і говорять вам те, що хтось сказав або думає, є втіленими рептилійними агентами, і в той час як зазначена особа навіть нічого не обіцяла. рептилії хочуть, щоб ми розчарувалися в наших позитивних позаземних друзях. рептилії багато брешуть про наших споріднених душ, вони кажуть, що їм не цікаво щось робити, це велика брехня, наші споріднені душі люблять нас дуже і безмірно, вони співчувають нам і чекають нашого повернення. Не вірте рептилійним шахрайствам.

 

рептилоїди використовують технологію, щоб змусити нас не розуміти ситуацію, в якій ми перебуваємо. Вони роблять різні шахрайства, щоб ми пожаліли їх і зробили щось, що могло б принести рептиліям користь. Вони хочуть зловживати нашим співчуттям. рептилоїди чи їхні агенти казали б щось, а потім намагалися переконати нас, що це був хтось інший або що цього навіть не сталося, тоді як вони продовжували намагатися переконати нас у іншій брехні та думати, що ми дурні. Рептилії насолоджуються стражданнями інших істот, принаймні так вони кажуть. Їх дурні агенти на поверхні планети іноді думають, що вони розмовляють зі справжніми рептиліями, тоді як справжні рептилії можуть увімкнути машину та піти.

 

Це означає, що тупі агенти могли спілкуватися зі штучним інтелектом. рептилії часто щось роблять і звинувачують у цьому когось іншого, вони знищують корабель або невелику частину своєї бази і кажуть, що це зробили якісь інші істоти, щоб спробувати викликати конфлікт. рептилоїди намагаються переконати нас, що контакт із позитивними істотами — це погано, і вони намагаються переконати нас, що це погано і що ми повинні цього уникати. Звичайно, ми повинні уникати контакту з негативними істотами, такими як рептилоїди, а контакт з позитивними істотами завжди слід вітати, і ми повинні мати такі наміри, щоб уникати тих, хто хоче взяти нас у рабство.

 

рептилії намагаються контролювати те, як ми пояснюємо речі, щоб зробити нас поганими вчителями. Плеядеанці та їхні позитивні друзі, яких багато по відношенню до злих ворогів, можуть навчатися різними способами, діти ходять до школи, коли це необхідно, і вони можуть навчатися за допомогою телепатичного отримання інформації. Вони також мають пристрої як для навчання, так і для телепатичного спілкування.

 

Деякі втілені рептилії, які народилися в багатстві, переконують себе, що ті, хто працюють на них, насправді є їхніми рабами, але вони не можуть говорити про це публічно. Використовуючи технологію, рептилоїди зі своїх кораблів або баз могли надсилати інформацію всім своїм працівникам, що вони є його чи її рабами. Вони переконують їх, що це їх винагорода за минулі втілення. Через партнерів, з якими ми перебуваємо в емоційних стосунках або шлюбі, вони намагаються наблизити нас до рептилоїдів, вони відкрито говорять нам, що вони рептилії і що інші повинні приєднатися до процесу поневолення. Не піддавайтеся на це, не обманюйте себе, будьте обережні.

 

рептилії завжди неправильно тлумачать видіння, які вони нам посилають, щоб обдурити нас. Щось посилали, а потім збочено про це говорили. Маленькі сірі прибульці зберігають людей і енергію для подальшого використання. Рептилоїди та їхні тупі агенти на поверхні планети завжди прикидаються сварками. Плеядеанці безмежно люблять один одного, захищають і піклуються один про одного. Поліції немає, тому що той світ сповнений любові і ніхто не робить зла.

 

рептилоїди та їхні дурні агенти намагаються змінити ваше сприйняття, вони ображатимуть вас, а потім змінять ваше сприйняття, ніби жартують. Тоді вони будуть глузувати з вас, вважаючи вас дурнем. За допомогою своїх технологій негативні інопланетяни атакують планету, щоб викликати землетруси, повені, урагани, різні хвороби та інші стихійні лиха. Треба сказати, що позитивні раси мають набагато кращі технології, але вони використовують свою технологію на благо.

 

рептилоїди та їхні дурні товариші мають команди, які атакують виключно позитивні душі, які втілилися на землі, щоб звільнити планету. рептилоїди та їхні тупі агенти на поверхні планети працюють над тим, щоб зупинити розвиток свідомості, тому що маніпулювати розвиненими людьми набагато складніше. Рекомендується мислити нестандартно, розглядати кілька варіантів і не слідувати шляхом, який рептилія хоче, щоб ми йшли або запланувала для нас, що завжди є катастрофою. Рептилійні машини перевіряють менталітет своїх жертв і їхній характер, щоб знайти спосіб змінити вас. Те саме відбувається, коли хтось телепатично надсилає нам якусь інформацію, вони хочуть знати, хто її надіслав. Позитивні раси також мають кращі машини, які вони використовують для нашого блага. Вони нападають на нас, щоб ми відчували біль під час статевого акту, щоб погіршити цей досвід, це те, що рептилії регулярно роблять.

 

Рептилії - не природні істоти, вони вклали в себе багато поганих технологій. Це брехня, що нам потрібно сказати певні слова та коди, щоб плеядеанці та їхні друзі могли допомогти нам, ми можемо запросити їх до розмови через наміри або просто через нашу мову, вони допоможуть нам навіть без нашого звернення за допомогою . Наші позитивні друзі чудові та з добрими намірами.

 

рептилії пропагують дурні речі, наприклад, що діти дурні чи потворні, що ми повинні уникати наших партнерів, друзів чи інших. Знайте, що це здебільшого рептилійні агенти, планета сильно проникла. Будь обережний. У позитивних позаземних рас душі, втілені в чоловічі тіла, не нав’язливі по відношенню до жінок, вони турботливі, доброзичливі, сповнені любові і не мають поганих намірів. Їх дуже люблять і цінують і намагаються зробити їх життя якомога кращим.

 

Якщо ми зустрінемо одну або більше з них із позитивних рас на Землі, рептилії та інші лиходії атакуватимуть їх за допомогою різних технологій, вони навіть намагатимуться зробити це через вас, а у позитивного інопланетянина вони викличуть реакцію, яка може виглядати погано з вашої позиції або зробити позитивний інопланетянин зробити якийсь рух або вираз, який вам не підходить, і таким чином вони намагаються відокремити вас від них. Часто наступного дня вони посилають когось, хто схожий на цього інопланетянина, але насправді є втіленим рептилією з такою ж зачіскою, щоб спробувати переконати вас, що інопланетянин, якого ви зустріли, також був із землі. Будь обережний.

 

Негативні інопланетяни, які працюють з рептилоподібними, можуть з’явитися в кількох місцях навколо вас, у той час як рептилоїди або навіть вони можуть продовжувати атакувати вас і надсилати вам інформацію про те, що ви щойно зустріли позитивного інопланетянина.

 

рептилоїди та їхні агенти вважають себе ідеальними істотами. Змінених особин поміщають в зону комфорту, щоб не прокинутися. рептилій постійно спілкувався з тими, хто був змінений, вони налаштовували їх тусуватися з рептиліями та підтримувати з ними емоційні стосунки. Вони добре діють. Вони роблять усе можливе, щоб перешкодити вам активувати та виконувати свої місії.

 

Якщо вам допоможуть плеядіанці та їхні друзі, рептилоїди збрешуть, що це були вони, і спробують вас у цьому переконати. Нічого не випадкового, вони навмисно хочуть заподіяти страждання або біль, наші позитивні друзі щодня працюють, щоб зупинити це, і досягають успіху. Вони надсилають нам інформацію та націлюють нас за допомогою технологій, щоб дивитися на інших, особливо на дітей, хворобливо. Вони змушують тих, хто був змінений, постійно спілкуватися з рептиліями за допомогою телепатичної розмови, вони можуть думати про щось, що зазвичай є інформацією про рептилій, надісланою вам, але ви, мабуть, думаєте, що це були ваші думки, і пристрої рептилій можуть сканувати їх, кажуть нам наші позитивні друзі не розмовляти зі злими рептиліями, тому що вони спробують обдурити і змінити нас. Останнім часом було досягнуто великих удосконалень і перемог проти рептилоїдів. У нас справді є чудові друзі.

 

рептилії ненавидять творця за те, що він створив творіння. Дуже часто вони націлюються на те, щоб позитивні душі подзвонили своїм позитивним друзям, щоб негайно відвезти їх додому, якщо цього не відбувається, вони намагаються налаштувати позитивні душі проти своїх друзів. Рептилії націлюються на нас настільки, що ми не можемо думати чи згадувати, що злі рептилії робили з нами протягом нашого життя, поки вони змушують нас шукати контакту з ними.

 

Позитивні істоти досягли значного прогресу, коли справа доходить до цього, і це більше не працює так само. Дурні рептилоїди просять змінених не зв'язуватися з якимись добрими втіленими душами. Тоді вони намагаються змусити їх якомога більше спілкуватися з негативними. У цих випадках часто зустрічаються недооцінка, образи та глузування.

 

Їх загальна фраза: «рептилії не поважають змінене». Вони намагаються змусити нас практикувати сатанізм. Якщо у рептилій є втрати або частина їхніх технологій не працює, вони роблять вигляд, що все гаразд і немає проблем, вони роблять це для того, щоб ми не розуміли, наскільки вони слабкі, і сповільнили їх поразку.

 

Ті, з ким спілкувалися, налаштовувалися проти наших хороших друзів, задавали дурні питання, чи ми розумніші, чи вищі, чи худіші за цю людину, як вони вміють керувати космічним кораблем, а ми ні, чи забрали нас додому, не знаючи, що вони наші друзі, готові допомогти нам більше, ніж ми можемо собі уявити. Вони намагаються налаштувати нас проти наших позитивних позаземних друзів. Злі втілені агенти-рептилії мають намір перемогти злих інопланетян. Ви можете мати наміри, щоб добрі прибульці перемогли, вам просто потрібно хотіти, щоб добро перемогло на цій планеті та на інших планетах.

 

Рептилії будуть приставати до нас, коли ми будемо дітьми, вони посилатимуть нам різні фальшиві привиди, тіні, істот, яких не існує, але вони цілять нас, щоб ми це бачили, вони цілять нас, щоб ми чули те, чого немає, наприклад шиплячий.

 

Вони роблять це роками, щоб якомога більше налякати нас і максимально ускладнити виконання нашої місії. Вони намагатимуться подряпати наше тіло, можливо, навіть рухатимуть щось навколо нас і переконуватимуть нас, що це роблять духи чи демони, щоб ми не залишалися одні в будинку, поки прихований рептилій продовжує це робити та планує наступний напад. рептилії працюють, щоб розірвати шлюб або емоційний зв'язок між позитивними істотами, особливо якщо вони є спорідненими душами. Якби вони звернулися до вас прямо, вдаючи друзів, вони б сказали, що ви повинні відійти від тих, з ким живете, а потім продовжували б говорити про те, який ви дурний і як вам потрібно платити квартплату. Рептилії не хочуть, щоб ми думали, вони намагаються зробити це за нас. Спершу ти підеш, а потім давай познущатися над ним за те, що він сплачує оренду, — це опис їхньої стратегії. Добрі душі, втілені в жіночих тілах, часто бояться, що вони зазнають сексуального насильства, тому що рептилоїди продовжують атакувати їх думками та іншими способами про те, що на них нападають.

 

Я вважаю, що позитивні істоти допомагають нам, коли хтось травмується, щоб рана якнайшвидше зажила, а негативні істоти хочуть нанести ще одну травму. Звичайні сварки намагаються перерости у щось серйозне. Нам намагаються вказувати, яку музику слухати, які фільми дивитися, хочуть, щоб ми дивилися порнографію та те, що на нас погано впливає.

 

Рептилоїди змушують добрі душі приймати рішення, яке їх влаштовує. Наприклад, у рептилоїдів є план, згідно з яким якась дівчина чи жінка не повинна тусуватися і проводити час з позитивною людиною, а вибрати негативну, вони намагатимуться переконати її спробувати змінити справді погану людину на кращу, що неможливо , або вони спробують змусити її відмовитися від контакту з позитивними інопланетянами, які намагаються їй допомогти, рептиліям буде легше спробувати повести її в напрямку зміни або прийняття такого рішення, навіть якщо вона сама цього не робить. знати чому. рептилії намагаються здійснити фізичну дію за допомогою маніпуляції намірами та технологією. Злі рептилії нападають на позитивних істот, щоб вони думали, що тільки їм важко в житті, а іншим це подобається, звичайно, це неправда. Негативні істоти часто прикидаються позитивними, щоб обдурити нас.

 

рептилоїди та їхні дурні агенти часто кажуть, що вони завдають комусь боляче, щоб звернути увагу на рептилій, але також увагу добрих інопланетян, щоб повільніше звільняти планету. Вони роблять це, підсвідомо надсилаючи нам образи та бачення, які ми не бачимо, але бачать інопланетяни. Вони навмисне намагаються змусити нас кудись запізнитися, наприклад, треба перевірити, чи щось включено чи вимкнено, щоб це перевіряли багато разів і таким чином ми запізнюємося. Вони намагаються вказувати нам, що купувати і куди витрачати наші гроші, тоді як вони казали б своїм рептилійним агентам, що вони спонукали, як вони кажуть, «дурну» позитивну істоту витратити свої гроші в магазині, який належить рептилії. Звільнення планети складніше, тому що на поверхні планети є кілька позитивних. Рекомендується допомагати позитивним істотам своїми добрими справами, але, будь ласка, поширюйте інформацію та зберігайте свій намір бути позитивним. Ми повинні хотіти, щоб вони перемогли та звільнили планету, і ми повинні працювати з ними, щоб це сталося.

 

Негативні інопланетяни завжди встановлюють карантин навколо планети, яку вони намагаються поневолити, але їх технологія майже не виходить або ніколи не виходить за межі планети чи Сонячної системи, оскільки позитивні інопланетяни завжди працюватимуть проти них. Негативні інопланетяни використовують енергію своїх планет і використовують її в лихих цілях. рептилоїди диктують, які книги будуть написані, або принаймні вони намагаються цього зробити. рептилоїди шантажують різними способами, вони зроблять щось погане, якщо буде зроблено щось хороше, якщо цей шантаж не спрацює, вони спробують саботувати роботу добрих людей та інопланетян. Наприклад, якщо ми рекламуємо щось у соціальній мережі, і рептилоїди не можуть це зупинити, вони намагатимуться змусити своїх агентів натискати на цю рекламу якомога частіше, щоб це коштувало якомога дорожче.

 

Позитивні інопланетяни можуть нам дуже допомогти, але ми повинні бути готові до співпраці. Вони люблять нас. Вони завжди нам допоможуть, незважаючи ні на що. Жінки стверджують, що вони шукають певний тип чоловіка і навпаки, але вони не знають, що це було сфальсифіковано рептиліями, кому подобатися і чому. Матрицею може бути карантин, негативні інопланетяни та всі негативні технології, які нас оточують. Навколо нас може бути багато негативних технологій, але ми їх просто не побачимо. рептилоїди можуть бути поруч з людьми, але ми не побачимо їх через технології, не потрібно хвилюватися, позитивні істоти завжди допоможуть нам і завжди будуть поруч з нами. Нас часто націлюють так, що ми когось боїмося лише тому, що він носить капелюх або дивиться на нас певним чином. рептилоїди та їхні агенти навмисно вбивають тварин, щоб знизити частоту планети та створити більше страждань і зробити енергію якомога поганішою, їм не подобаються високі частоти та енергії. рептилоїди намагаються переконати добрих людей їсти м'ясо вбитих тварин, що є проблемою, оскільки ці тварини були вбиті під великим страхом, що впливає на частоту та енергію цього м'яса.

 

рептилії намагаються контролювати вас навіть під час ваших інтимних моментів, у тому сенсі, що вони контролюють ваші рухи. Їхня мета полягає в тому, щоб не було вільної волі, і вони створюють технології, які працюватимуть на придушення нашої вільної волі. Нас дражнять так, що щось свербить, тобто таке відчуття є, а свербіння немає, хочуть, щоб ми якомога більше себе чухали, щоб собі нашкодити. Позитивні істоти не завжди будуть зв’язуватися з вами телепатично, тому що вони знають, що рептилії підслуховують, а також рептилії спонукають вас шукати щось негативне у наших хороших друзів.

 

рептилії атакують вас так, що ми не бачимо світ належним чином, ніби все розмите, ніби ми не можемо думати чи дійти висновку. Ми бачимо все по-іншому, вони перевертають наше сприйняття так, що наші друзі - наші вороги, а наші вороги - наші друзі. Будь обережний. Рептиліям важливо переконати тих, кого змінили, що їх побили, обманули або експлуатували добрі істоти. Це неправда, це рептилійне шахрайство. Наші позитивні друзі мають добрі наміри і намагаються нам допомогти. рептилоїди не дозволяють нам думати про те зло, яке вони чинять і які вони зробили під час зміни ментальності чи свідомості. Вони не хочуть, щоб ми досягли прогресу.

 

Часте шахрайство полягає в тому, що вони видають себе за плеядіанців і роблять деякі дрібні помилки, щоб ми не відразу зрозуміли, що вони рептилії, але поступово вони працюють, щоб відокремити нас від наших позитивних друзів. Вони можуть навмисно говорити своїм агентам, які працюють на певну компанію, що їм потрібно зробити якісь шахрайства, щоб репутація компанії знизилася, щоб інші купували продукцію конкурентів, рептилії обіцяють тим, що змінять все і вся, включаючи матеріальні прибутку, але правда полягає в тому, що вони змінять свою думку, знущатимуться над ними фізично та сексуально, а потім повністю поневолять.

 

Під час перегляду фільмів рептилоїди надсилали нам бачення під час бойових сцен, наприклад, про те, що ми боремося з позитивним інопланетянином або кимось позитивним. Вони намагатимуться змусити нас дивитися агресивну порнографію, а також надсилатимуть нам бачення когось позитивного, який вступає з нами в агресивний статевий акт. Якщо з вами зв’яжуться позитивні інопланетяни, вони хотіли б, щоб ви прийняли бачення, як ви робите з ними агресивні сексуальні дії. Деякі настільки змінюються, що намагаються шантажувати позитивних інопланетян. Вони навмисно ускладнюють управління технікою, щоб було складніше навчитися нею оперувати. Дехто каже, що програмуванню важко навчитися, але рептилії заважають нам це зрозуміти, тому ми виглядаємо дурними. Божевільні рептилоїди допомагають своїм втіленим агентам вивчати певні речі або розвивати певні технології. Наприклад, рептилоїди пояснювали б своїм втіленим агентам, як щось працює або як виконати завдання в університеті, у той час як вони блокували б вам зрозуміти, що ви повинні навіть зробити, не кажучи вже про те, щоб виконати завдання, саме так вони створюють своїх власних агентів. так би мовити, освічені, але роблять вас дурними, не думайте, що це добре, тому що їхні агенти настільки поневолені, що вони перераховують і виконують усі дрібниці, які їм наказують робити, їхні агенти-жінки займаються сексом з ким їм накажуть і їхні агенти-чоловіки могли займатися агресивним сексом на кораблі рептилоїдів з тими, хто їм допомагав, вони могли отримати ступінь, тому що рептилії їм допомогли, але розуміти, що рептилії могли їх зґвалтувати, тому що рептилії хочуть, щоб вони відповіли їм за це. Божевільні рептилії пропонують рабство у всіх сенсах, вони хочуть, щоб ви жили так, як вони вам кажуть, з ними немає свободи, не приймайте їхню допомогу, ваша свобода безцінна, ви не хочете, щоб рептилії кричали у вашій голові, що ви маєте витрачати гроші так, як вам скажуть, тому що саме вони допомогли вам отримати ступінь. Збожеволілі рептилоїди сфальсифікували всю систему, вони володіють президентами, вони допомагають їм стати президентами, але їх ґвалтують і жорстоко знущаються, б'ють і віддають накази, рептилії скажуть, що вони допоможуть вам отримати роботу, але вам доведеться витратити кожен долар, який вони отримають вони кажуть вам, що якщо вони скажуть, що це не так, вони брешуть, вони використовуватимуть технологію, щоб ви її не зрозуміли, і намагатимуться змусити вас купувати те, що вони хочуть, щоб ви купували, пізніше вам будуть наказувати. Не співпрацюйте з ними. Вони надзвичайно божевільні та хворі істоти.

 

Вони хочуть, щоб ми насолоджувалися тим, що хтось хороший переживає не дуже приємний досвід. рептилоїди кладуть усілякі речі в нашу їжу та напої, так мало, як вони є, настільки малі й маленькі, що їх неможливо побачити ні очима, ні мікроскопами, які ми маємо на землі. Вони забруднюють наші тіла, повітря та природу. Іноді вони розмовляли з нами телепатично, прикидалися нашими друзями і просили прочитати інгредієнти на упаковках продуктів і напоїв у супермаркетах. Не соромтеся сказати їм, щоб вони злилися. рептилії не мають сміливості, вони зацікавлені в злих вчинках і коли їм погрожують, вони згадують різні форми знущань. Дуже часто вони згадують конкретні дати, сподіваючись спровокувати позитивних інопланетян назвати конкретні дати звільнення або важливі дії. З раннього дитинства рептилоїди розповідають своїм агентам все найгірше про позитивних істот, щоб вони якомога сильніше зненавиділи добро.

 

Якщо ви намагаєтеся чомусь навчитися, вони нервуватимуть вас, щоб вам було важче вчитися або щось, що ви робите, або рептилії нападуть на вас з іншими почуттями нудьги, депресії, смутку тощо. Вони не викличуть справжньої нервозності, але це сприйняття. Я думаю, що нервозності навіть не існує, але це почуття породжене рептиліями. Або вони намагатимуться змусити вас прийняти інше рішення, наприклад, зробити щось завтра.

Вони різними способами зловживають дітьми, які є позитивними втіленими істотами, наприклад, одягають зимовий одяг на літо або змушують їх вчитися чомусь дуже рано, щойно вони прокидаються вранці, вони не купують їм те, що діти хотів би, хоча дітей ведуть просити, вони залишать дитину в гарячій машині влітку або не змінять підгузки і не нагодують дитину.

 

Під час наших спроб дати відсіч вони часто атакуватимуть нас своїми технологіями, щоб ускладнити нам відсіч.

 

рептилоїди намагаються змусити нас дивитися агресивні фільми. рептилоїди пригнічують жінок, забороняючи їм ходити в певні місця, наприклад, не дозволяючи жінці гуляти з друзями або гуляти з мамою. рептилії іноді ховають те, що залишилося від їхнього обладнання, вони не надсилають бачення належним чином відразу, а пізніше. рептилії будуть націлюватися на нас, намагаючись визначити, коли нам холодно чи тепло. рептилоїди будуть дошкуляти нам, щоб ми чогось не розуміли в житті, і тим самим ускладнювати нам еволюцію. Якщо ми комусь чогось побажаємо, рептилії намагатимуться переконати нас, що бути хорошою людиною безглуздо. Вони роблять з нас дурнів. рептилії не хочуть, щоб ми розуміли, наскільки важливі та важливі зроблені нами добрі справи. рептилії намагаються погасити опір тиранією.

 

Якщо рептилія не може вас зупинити, вона намагатиметься уповільнити або відволікти вас, наскільки зможе. Якщо ви знаєте когось, хто змінився, найкраще поставити йому запитання: «чому ти вважаєш себе рептилією і чому ти думаєш, що вони дадуть тобі те, що обіцяли», «як ти можеш їм довіряти і чому бути поганою людиною». узагалі", "чи не краще допомагати один одному, ніж піклуватися лише про себе, як вам кажуть рептилії". рептилії завжди придумують шахрайство щодо позитивних інопланетян. Злі рептилії хочуть, щоб ви страждали, і зроблять усе, що завгодно Вони часто прикидаються плеядеанцями, кажучи вам, що з вами неможливо зв’язатися, або що вони кидають вас, намагаючись викликати депресію, невдоволення або біль Звичайно, це не справжні почуття, а їхні ілюзії почуттів. Важливо відзначити, що позитивні істоти мають кращі технології, ніж негативні раси, але вони використовують їх на благо.

 

Своєю присутністю рептилоїди зменшили частоту сонячної системи та нашої чудової планети. Коли вони нападають, вони намагаються змусити вас не захищатися. рептилії сканують все, і нас, і позитивних інопланетян, які можуть бути на поверхні планети, де вони знаходяться, що вони роблять, куди рухаються, що вони говорять, чому вони це сказали, як вони це сказали, які рухи вони створили машини багатьох інопланетян, які саме так виглядають, можуть робити це набагато краще, ніж рептилоїди. Важливо зазначити, що позитивні інопланетяни мають навіть кращі технології, і вони використовують їх для доброзичливих цілей.

 

Позитивні інопланетяни можуть з’явитися десь або сказати вам кілька слів, щоб підбадьорити вас і повідомити, що вони існують. Майте на увазі, що негативні інопланетяни можуть робити те саме, але рептилоїди та інші використовуватимуть технологію, щоб спробувати переконати вас, що це насправді були позитивні, а не негативні інопланетяни.

 

рептилоїди часто атакують нас так, що коли позитивні інопланетяни надсилають нам телепатичну інформацію, ми не відчуваємо її так, як повинні.

Вони настільки божевільні, що під час сексу рептилоїди надсилають своїм хворим агентам бачення, що вони займаються сексом зі своїми дітьми чи немовлятами. Вони справді божевільні.

 

Я думаю, що немає ніякої уяви чи візуалізації, я думаю, що рептилоїди блокують усе це своєю технологією, а замість цього вони надсилають нам бачення. Це настільки сфальсифіковано, що їхні агенти продовжують просувати уяву та візуалізацію, але все це нам надіслали рептилоїди.

 

Рептилії намагалися б заблокувати нам мислення та нові ідеї, щоб рептилії могли надсилати нам свої власні ідеї та думки.

 

Одна з ідей полягає в тому, щоб змусити когось повірити у щось, наприклад, що з вами зв’яжуться через день, а потім ви розчаруєтеся. Вони намагатимуться змусити вас повірити у щось і створювати вигляд, що досягти цього неможливо, а потім нападуть на вас, щоб ви відчули себе погано, або навіть скажуть вам, що вони допоможуть вам досягти цього. Вони блокують вас від чогось, а потім пропонують співпрацю, щоб допомогти вам отримати це. Не довіряйте цьому, це шахрайство, ви потрапите в рабство і, ймовірно, ніколи не досягнете чого б то не було.

Втілені агенти-рептилії настільки відсталі, що їхні власники-рептилії змушені навіть розповідати їм, як робити їжу, або рептилії використовують тіло свого агента, щоб працювати через їхнє тіло, щоб приготувати їжу.

 

Якщо позитивні інопланетяни вийдуть на поверхню цієї планети, щоб щось зробити, їх атакуватимуть видіннями, образами та іншими методами, щоб змусити їх почуватися погано та змусити їх не робити того, для чого вони прийшли.

Якщо позитивні інопланетяни надішлють нам щось телепатично, рептилоїди вдадуть, що це були вони, негайно поговорять з вами та надішлють вам щось інше.

Якщо нам подобається якесь зображення чи щось подібне, рептилії намагатимуться зробити це сексуальним, вони хочуть, щоб ми думали певним чином, щоб вони могли легко маніпулювати нами, а також обманювати нас.

Пам’ятайте, ви не рептилія.

 

Злі рептилії прикидаються духовними. Вони часто надсилають нам ідеї, щоб спочатку погодувати котів, а потім не робити цього, а піти кудись розважитися або зайнятися чимось іншим.

Злі рептилії хочуть змусити нас забути те, як вони нападали на нас, і все позитивне, що існує. Вони будуть прикидатися нашими спорідненими душами, розповідаючи нам погані речі.

Злі рептилії хочуть контролювати все, навіть те, як ми їмо.

 

Злісні божевільні рептилії хочуть змусити нас думати, що світ стає кращим місцем для життя, наприклад, висаджуючи маленькі дерева, поки вони знищують тропічні ліси Амазонки, або люди стають вегетаріанцями, поки вони таємно працюють на рептилій. Справа в тому, що ви не зрозумієте, хто руйнує наш світ. Злі рептилії використовують проти нас обман.

Чим слабшими вони стають і чим менше у них технологій, тим легше світлим силам і наша перемога ближча. Хронологія більш стабільна.

Іноді під час розмови з нами рептилія вдає, що з нами розмовляє більше людей, ніби вони обмінюються думками, не вірте цьому, можливо, хтось намагається нас обдурити. Також більше з них можуть розмовляти з нами, ніби є лише один.

 

Поки позитивні інопланетяни спілкуються з нами або надсилають нам інформацію, негативні інопланетяни розфокусують нас, щоб ми не звертали на це уваги. Збожеволілі рептилоїди розфокусують нас, поки ми намагаємося вчитися, щоб нічого не навчитися, також вони блокуватимуть нам запам’ятати все, що ми вивчаємо.

Іноді вони вдають, що їм щось подобається, намагаючись змінити нас, щоб нам теж це сподобалося. Будьте обережні, не обманюйтеся, злі божевільні рептилії завжди хочуть нам нашкодити.

Рептилоїди намагаються якимось чином змусити нас щось зрозуміти. Вони хочуть змінити наше сприйняття так, як вони хочуть.

Злі рептилії хочуть, щоб ми певним чином реагували на їхні атаки.

 

Вони прикидалися спокійними або злими. Злі рептилоїди використовують обман, наскільки можуть.

Вони намагаються змусити своїх втілених агентів зла думати, що вони дуже відрізняються від інших. А також перевершує всіх інших.

Злі божевільні рептилоїди надсилають нам інформацію про те, як сісти, щоб сидіти неправильно і, сподіваємося, завдати собі шкоди.

Злі божевільні рептилії повторюють будь-які позитивні інопланетяни, які говорять нам телепатично, тому ми думаємо, що це були рептилії весь час.

рептилії не люблять болю і прикидаються сміливими, але такими не є.

 

рептилоїди часто брешуть, що вони менше нападають на нас, але насправді інопланетяни нам допомагають.

За допомогою телепатичних розмов вони намагаються спровокувати реакцію позитивних інопланетян.

Злі рептилії говорили б нам приємні речі, щоб змінити нас, щоб ми працювали на них.

Їхні агенти-рептилії, втілені в зло, навіть спали б з кимось лише для того, щоб емоційно образити цю людину пізніше або зробити їй гірше. Наприклад, для обміну енергією, і тому злий рептилій обміняв би свою негативну енергію на позитивну енергію кращої людини. Вони намагатимуться змусити позитивну людину витрачати більше грошей на непотрібне, щоб у нас було менше для виконання місій.

 

Також змусити цю позитивну людину закохатися в когось і згодом завдати їй емоційної та моральної шкоди. Цей рептилій, втілений у зло, має змінити вас на гірше, а суть полягає в тому, щоб фізично поранити дівчат.

Уникайте романтичних стосунків з рептиліями.

У рептилоїдів є штучний інтелект, який виявляє, коли ми робимо щось, що їм не подобається, і це добре, робити позитивні речі, тому що ми робимо їх слабшими, і вони програють раніше. Продовжуйте бути позитивною людиною.

Вони нападають на позитивних втілених інопланетян, коли ті молоді, щоб змінити їх раніше, щоб вони не змогли виконати свої місії.

рептилії намагалися б налякати нас і обдурити нас та інших, розмовляючи з нами з різних боків. Принаймні здається, що вони говорять з різних сторін. Не лякайтеся, це чергове шахрайство, позитивні інопланетяни незабаром переможуть.

рептилії думають, що люди дурні і нічого не можуть зробити.

Зазвичай, ображаючи рептилоїдів, вони ставали тихішими. Вони не люблять, коли їх ображають і нападають.

 

Злі рептилії нападають на нас, тому нам важко щось зрозуміти під час навчання. Вони злі, вони педофіли і не погоджуються на приємні розмови з ними. Вони хочуть вас обдурити, вони нічого вам не дадуть, але спробують забрати у вас усе.

Коли вони завдають болю, вони намагаються змусити вас реагувати певним чином.

На своїх огидних кораблях рептилій вони переводили нових контактерів у тіла рептилій, щоб зробити щось зло. Злі рептилії хочуть, щоб люди ненавиділи жінок, злі рептилії пропагують аборти, сексуальні домагання, побиття жінок, не дозволяють жінкам мати певні свободи, забороняють їм мати друзів, прикидаються ревнивими.

Злі рептилії часто створюють драми, щоб придушити любов.

Злі рептилії хочуть, щоб ми думали, що ми думаємо про щось, поки вони розмовляють з нами, змушуючи нас думати, що це наші думки про щось, а потім вони хочуть, щоб ми злилися через це. Якщо ви народилися на Землі і виросли патріотом або послідовником певної релігії, ви не зрозумієте різниці між своїми думками та рептиліями, які надсилають вам інформацію, тому що ви ніколи не відчували свободи або, принаймні, не пам’ятаєте про це.

 

Злі рептилії хочуть зробити вас гіршою людиною, тому їм легше змусити вас робити злі речі.

Злі рептилії хочуть, щоб їхні агенти були якомога злішими, щоб поширювати більше ненависті та знижувати частоту та вібрацію нашої чудової планети.

Нападаючи на нас, злі рептилії можуть напасти на нас один раз, заподіявши біль, або атакувати нас так, що біль триває деякий час, тож ми думатимемо, що вони посилають нам щось на хвилину, але насправді вони хочуть, щоб це тривало хвилину. Вони можуть націлитися на вас один раз, і це може тривати деякий час, або вони можуть постійно спричиняти щось, наприклад біль чи свербіж. Вони використовують обман і маніпуляції, тому будьте свідомі.

 

Вони посилають нам біль або насправді ілюзію болю і нападають на нас, тому ми думаємо, що це важко витримати.

Одна з їхніх цілей полягає в тому, щоб ви зосередилися на чомусь, щоб ви могли не зосереджуватися на тому, що відбувається зараз, і насолоджуватися життям. Вони надсилають вам бачення будь-чого, аби ви розфокусувалися, і вони хочуть зробити вас нездатними думати.

 

Вони хочуть змусити вас повірити, що щось трапилося, а цього не сталося.

Поки вони надсилають нам інформацію та прикидаються нашими позитивними друзями, вони намагаються розчулити нас, а пізніше кажуть, що це вони, і тому намагаються розчарувати нас і змусити нас почуватися погано.

Злі божевільні рептилії нападають на нас, щоб ми не могли звикнути спілкуватися з позитивними інопланетянами, і вони хочуть, щоб ми відмовилися від цього контакту, якщо він відбудеться.

Їх злі агенти-рептилії мають завдання та обов’язки, які вони виконують на поверхні цієї планети.

 

Злі божевільні рептилії часто посилали вам якесь видіння, щоб нагадати вам про щось, а потім вони телепатично починали атакувати вас щодо цього. Вони дійсно хворі істоти. Протистояти їм.

Злі рептилійні агенти будуть говорити з вами стільки, скільки зможуть, щоб ускладнити спілкування позитивних інопланетян.

Для рептилій важливо змусити вас у щось повірити, рептилії завжди брешуть або говорять щось просто для того, щоб маніпулювати нами та обманювати нас пізніше.

Важливо сказати, що наші друзі-позитивні інопланетяни мають ще кращі технології, і вони використовують їх для позитивних речей, і вони навіть можуть зцілювати планети або створювати планети.

 

Злі рептилії не можуть справді перемогти вас, просто будьте позитивними, вони змусять вас зробити невеликий рух рукою чи чимось і спровокують вас на це. Вони жалюгідні злі інопланетяни.

Злі рептилії нападають на нас так, що ми перебуваємо в якомусь стані напівсвідомості, тому ми не можемо насправді усвідомлювати, де ми знаходимося і що ми робимо, тому їм легше напасти на нас.

Іноді вони намагалися змусити нас думати, що так званий біль, який вони нам завдають, є реальним, але насправді це ілюзії, які вони посилають.

Їхній штучний інтелект стежить за тим, що ми та позитивні інопланетяни робимо на Землі.

 

Ви можете подбати про себе, переконавшись, що вас не змінили, і переконайтеся, що ви не виконуєте їх і їхні вказівки, таким чином вони не зможуть наказати вам зробити щось дурне і потрапити в проблеми.

Їх мета полягає в тому, щоб у вас не було вільної волі. Вони не хочуть, щоб ви приймали вільне рішення.

Злі рептилії часто надсилають інформацію своїм злим втіленим агентам про щось, але суть полягає в тому, щоб зробити їх гіршими.

Злі рептилії часто казали, що позитивні інопланетяни нічого не можуть зробити, але це чергова брехня. Позитивні інопланетяни мають навіть кращі технології, ніж негативні інопланетяни, і вони використовують їх для позитивних речей.

 

Вони хочуть змусити вас засумніватися в чомусь, щоб змінити вас протягом більш тривалого періоду часу.

Злі божевільні рептилії не хочуть, щоб ми думали, вони хочуть говорити нам, що робити, без жодного запитання.

Злі рептилії думають, що можуть зіпсувати будь-кого. Вони думають, що вони боги. Вони будуть посилати вам негативні думки про дітей, які проходять повз або яких ви знаєте. Вони намагатимуться зробити вас поганою людиною.

Поки негативні інопланетяни намагаються нас обдурити, варто запитати себе, чи є сенс позитивним істотам говорити нам щось подібне.

 

Злі рептилії намагаються змусити нас пережити наші травми, вони не хочуть, щоб ми відпускали негативні речі, які з нами трапилися, але вони нагадують нам про це. Вони хочуть, щоб ми пережили це знову.

Злі рептилії запропонували б вам подруг, але рептилії не хочуть, щоб у нас були подруги, а щоб ми змінилися. Вони намагатимуться шантажувати нас через наших емоційних партнерів, кажучи, що покинуть нас, якщо ми не будемо робити те, чого хочуть рептилії. Добре не звертати на них уваги.

Вони посилатимуть нам дурні речі телепатично і хочуть, щоб ми злилися через це.

Злі втілені рептилії агенти підтримували б один одного, кажучи один одному, що вони рептилії. Йдеться про віру в те, що вони рептилії, щоб їх можна було використовувати.

Злі рептилії хочуть, щоб ми розуміли речі певним чином. Зазвичай у спосіб, який їм підходить.

 

Ми схильні вірити в позитивні інопланетяни та нашу душевну родину, тому рептилоїди прикидаються ними під час розмови з нами.

Під час керування автомобілем або іншим транспортним засобом злі рептилії нападуть на нас з надією, що ми розб'ємо цю машину.

 

Розмовляючи з нами, злі агенти-рептилії не хочуть, щоб ми ставили будь-які запитання, тому що їхні шахрайства неважкі для розуміння, наприклад, просто прикидайтеся, що ви його друг із минулого життя, і ображайте його. Це було б одним із їхніх шахраїв. Звичайно, ще одне рептилійне шахрайство.

Злі рептилоїди шукають когось слабшого, щоб його переслідувати. Це не означає, що ви слабші, вони просто мають кращі технології на даний момент тут, на Землі. Було б набагато гірше, якби позитивні інопланетяни не допомагали нам.

Вони казали своїм злим рептилійним втіленим агентам використовувати когось неправильно або знущатися, щоб зробити їм гірше.

Вони хочуть створити ситуацію, в якій ми будемо намагатися чогось досягти, але не зможемо цього досягти, що змушує нас почуватися погано.

 

Вони намагатимуться шантажувати вас різними способами: «Я продовжуватиму щось робити, поки ви не зробите те чи інше», вони можуть сказати вам це. Найкраще, що можна зробити, це чинити опір, наскільки можете. Не дозволяйте себе шантажувати, чиніть опір і не дозволяйте бути поневоленими.

Вони хочуть, щоб ми думали про когось, а потім надсилатимуть нам погані слова про цю людину.

Вони намагатимуться переслідувати вас якомога більше, щоб зробити вас нещасними.

 

Злі рептилії намагатимуться змусити деяких тварин менше битися, щоб їх могли з’їсти інші тварини. Наприклад, вони змусили б кабана належним чином відбиватися, тому мисливські собаки могли б його багато разів вкусити. Вони нападають на голодних тварин, щоб вони не їли, і інші речі, справді божевільні істоти. Продовжуйте працювати проти рептилоїдів, вони абсолютно божевільні.

 

Злі рептилії працюють на себе індивідуально, і вони хочуть зловживати один одним, вони скажуть вам, що дадуть вам квартиру, але насправді це ваша спадщина від ваших батьків, наприклад, вони вам нічого не дали, але хочуть змусити вас повірити, що вони дали її тобі.

 

Вони спробують змінити ваш менталітет, тому що рішення, які ви приймаєте, ґрунтуються на вашому менталітеті та вашому способі мислення.

Однією з їхніх цілей є розлучення споріднених душ. Вони не хочуть, щоб позитивні втілені інопланетяни були друзями та разом працювали над перемогою над рептилією.

 

Злі втілені рептилійні агенти керуються рептиліями, що їм робити все життя, вони не мають свободи, вони будуть робити те, що їм скажуть, і це триватиме все їхнє життя. Вони раби і скоро перестануть існувати.

Злі втілені агенти-рептилії прикидаються кимось іншим, усе в них шахрайство, в одному місці вони можуть прикидатися католиками, а в іншому, можливо, буддистами. Вони роблять це, щоб змусити вас повірити, що світ є нормальним місцем, якщо ви католик, вони, наприклад, прикидаються католиками, вони діють, насправді вони знають, що ви позитивний інопланетянин, і вони намагаються вас обдурити. Вони б знали, тому що перебувають у телепатичному контакті зі своїми божевільними рептиліями. Вони хочуть змусити вас вважати світ нормальним місцем, щоб ви не усвідомлювали, що перебуваєте на карантині. Це планета рабів, і ми боремося за звільнення цієї чудової планети.

 

Вони часто діють, тому що намагаються ускладнити нам розуміння того, що відбувається.

Їхні злі драконіани захищають карантин. Вони майже розбиті.

Злі рептилії спотворюють сприйняття своїх агентів, щоб вони розуміли речі по-іншому. Вони божевільні, гидоти для них нормальні.

У них все фейкове.

 

Вони навіть надсилали б вам фотографії або бачення, на яких вас б’є рептилія, а потім вони могли б попросити вас уявити друга або душевного члена родини. Протистояти їм якомога більше.

Злі рептилії намагалися б збентежити вас, розмовляючи через своїх агентів злих рептилій, вони б згадали, що щось не так з вашою сорочкою, або що ви бідні, вони атакували б вас одночасно, щоб почуватися погано, і вони не хочуть вас Якщо подумати про це, то насправді злі рептилії не можуть завдати вам справжньої шкоди, вони просто надсилають вам свої бачення та говорять дурниці.

Вони намагаються контролювати навіть наші рухи, те, як ми сидимо, розмовляємо та робимо інші речі. Продовжуйте опиратися, скоро все закінчиться.

 

рептилії нападуть на нас, щоб ми подряпалися, а потім почервоніли. Збожеволілі рептилії хочуть, щоб ви завдали собі шкоди. Вони можуть змусити нас повірити, що було сказано щось, чого не було.

 

Після того, як вони внесуть необхідні зміни, життя стане ще гіршим, ніж будь-коли, вони погрожуватимуть телепортацією на свої кораблі чи підземні бази та завдадуть вам великої шкоди. Вони ображали вас, щоб вам стало погано, і казали, що тепер, коли ви приєдналися до них, у вас немає захисту. Вони також викликають у вас біль або свербіж, нервозність, депресію, ревнощі, тривогу та інші негативні речі. Вони погрожували фізичними та сексуальними домаганнями. Вони також сказали б вам, що вони щось зробили з вами, але вони видалили спогади, щоб ви не могли згадати.

 

Вам поставлять мікрочіпи. Вони брали зразки всього, що можна, від шкіри до волосся. Вони зроблять ваше життя справді жахливим, якщо їм вдасться змінити вас і змусити працювати на них. Спробуйте зв'язатися з доброзичливими істотами.

 

Щоб було легше виглядати як люди, їхні агенти купуватимуть собак чи заведуть іншу тваринку. Рептилоїди обіцяють своїм агентам збільшити певні частини тіла, щоб було легше до когось приставати. Жінки дуже вразливі, якщо вони знаходяться в емоційних стосунках з рептилією. Плеядеанці та інші раси можуть зробити себе невидимими для будь-кого, крім того, кого вони хочуть бачити. Вони можуть бути серед нас, а ми їх не бачимо. Вони мають набагато кращі технології, ніж негативні раси, і використовують їх на благо.

 

Вони можуть змусити вас почути звук, і вони ніколи не використовують цю технологію, щоб налякати вас. Плеядеанці та їхні позитивні друзі цінують дружбу та любов.

рептилоїди навіть довго намагатимуться вас у чомусь переконати. Їхні машини можуть підказати, як когось катувати. Планети в межах нашої Сонячної системи можуть бути населені як всередині, так і зовні, але це неможливо побачити нашими очима, оскільки багато позаземних рас мають технологію, щоб зробити свої кораблі та бази невидимими для нас. Позаземні бази можна зробити так, щоб вони займали один метр простору на землі, а база може мати кілометри, розміром з кораблі. Багато позаземні раси можуть це зробити.

 

На ці бази можна атакувати, не завдаючи шкоди людям на поверхні планети.

Рептилійні агенти на поверхні планети переконують себе, що вони сильніші, розумніші чи здібніші за когось. Їх тупі агенти самі себе в усьому переконують. рептилоїди можуть використовувати рабів для битв. У багатьох позаземних рас є машини, які перекладають для них мови та те, що було сказано, якщо мова була їм невідомою. Інопланетяни можуть посилати інформацію в минуле і майбутнє. рептилоїди та їхні товариші переконують себе, що вони не є рабами, хоча насправді вони є рабами. Часто на їхніх базах або на кораблях працюють машини, щоб переконати їх у цьому, і вони зробили ці машини самі або їхні раби роблять ці машини, щоб продовжувати переконувати всіх у чомусь.

рептилії намагаються сильно впливати на наше життя, щоб вони намагалися контролювати нас настільки, щоб ми дивилися в тому напрямку, в якому вони хочуть, щоб ми дивилися. рептилоїди переконують себе, що вони не раби, вони створили машини та пристрої, які переконують їх у цьому.

 

Вони навіть мають рабів, які роблять для них ці машини. Плеядеанці та їхні позитивні друзі можуть телепортувати своїх друзів-тварин, куди завгодно, і можуть доставити їх у будь-яке місце, де забажають. Якщо позитивні втілені істоти не віддані своїй місії, є шанс, що вони будуть змінені, і їхня місія не буде виконана. рептилоїди постійно вихваляються тим, що вони будуть сексуально насильство над кимось, коли телепортують їх на свій корабель, вони зазвичай роблять це після того, як когось змінили. Але навіть ті, хто вирішив працювати з рептиліями, можливо, не були на космічних кораблях рептилій, оскільки позитивні інопланетяни працюють над тим, щоб завадити рептиліям телепортувати людей на свої кораблі. Це тому, що рептилоїди, ймовірно, планують зґвалтувати вас, коли вони посадять вас на свої кораблі. Якщо позитивна істота може отримати владу в будь-якому сенсі, рептилії змусять цю людину полюбити владу і швидко спробують змінити її на гірше.

 

Рептилії — це хвора і зла раса, і вони не хочуть, щоб хтось насолоджувався, вони не хочуть любові на цій планеті, і вони хочуть, щоб інтимні моменти були спотвореними та дуже агресивними, щоб завдати якомога більше травм і болю. рептилії хочуть, щоб умови на цій планеті були якомога складнішими. рептилоїди хочуть якомога більше страху та ненависті на цій планеті, тому що вони є одними з найнижчих частот, і таким чином створюються умови, в яких легше маніпулювати та обманювати інших. рептилії прагнуть знайти те, що вас цікавить, і представляють це як недосяжне або таке, що може статися, але лише у віддаленому майбутньому. Хороші люди на цій планеті мають вищу частоту, ніж рептилоїди, їхні бази та їхні кораблі чи навіть їхні планети. Коли ми щось говоримо, рептилоїди, як і багато інших інопланетян, дивляться на намір, з яким ми це говоримо, і на те, що ми під цим маємо на увазі. рептилоїди надсилають своїм хворим втіленим агентам бачення сексуального насильства та домагань і жахливих жахів, які вони творять на своїх базах і в космічних кораблях. Вони також можуть бути фальшивими, оскільки рептилії прагнуть обдурити навіть своїх власних. Якщо рептилійний агент перебуває в емоційних стосунках з одним із позитивних людей, під час інтимних моментів рептилоїди на своїх базах або космічних кораблях атакуватимуть вас за допомогою своїх технологій, щоб хороша людина закохалася в рептилоїда, який прикидається люблячим емоційний партнер. рептилії змушують нас мати хибні очікування.

 

Деякі втілені рептилії мають місію діяти як спіритуалісти, теоретики змови та проповідувати духовність або вести тих, хто хоче звільнити планету, у неправильному напрямку. Коли рептилоїди надсилають нам інформацію, принаймні поки ми не знаємо про їхній процес поневолення, вони намагатимуться не надто відхилятися від наших переконань, а змусити нас бути божевільними протягом тривалого періоду часу.

рептилоїди дуже часто надсилають привиди та видіння, щоб налякати нас або змусити нас бачити певні сни та тлумачити їх певним чином, або дуже погані сни, щоб налякати нас.

 

Вони часто роблять це в нашому дитинстві.

Деяким позитивним істотам сниться, що вони шукають споріднених душ, але не можуть їх знайти. Бази рептилій можуть мати кілька рівнів, чим глибше вони йдуть, тим гидкіші речі вони можуть приховувати. рептилії намагаються використати нашу доброзичливість проти нас, в основному вони намагатимуться зловживати нами. Нам намагаються визначити, що добре, а що ні. Що зручно, а що ні. Будьте обережні і не довіряйте їм. Ваші позитивні друзі завжди допомагають вам, тому, можливо, у вашому житті не сталося так багато поганого, хоча рептилії час від часу надсилатимуть вам інформацію про те, що сталося, щоб принизити вас, щось на зразок речей, якими ви можете не дуже пишатися але майте на увазі, що рептилії могли спонукати вас до цього, навіть робити певні рухи чи видавати певні звуки через вас, тому здається, що це зробили ви, але запитайте себе, що сталося б, якби в цьому світі були лише рептилії, які не мали блага .

 

Позитивні інопланетяни складають більшість у нашій галактиці та у Всесвіті, і вони борються зі злом. Кінець близький. Фальшиві речники є по всій планеті, змінені люди або злі рептилії дають нам неправдиву інформацію про звільнення планети та дату цього. Споріднені душі люблять один одного понад усе, а дітей особливо. Плеядіанці мають міста під водою і можуть мати міста в небі. Раси рептилій мають ієрархію, і не всі виглядають однаково. рептилоїди багато використовують один одного і дивляться тільки і виключно на вигоду. Вони хочуть експлуатувати всіх.

 

Незважаючи на те, що відбуваються великі зміни, рептиліям доводиться робити вигляд, що все добре, тому що вони так влаштували цей світ, якщо вони покажуть, що вони програють, все розвалиться швидше. рептилоїди використовують свою технологію проти нас, щоб заподіяти нам біль чи якесь погане почуття або щоб ми почули, як їхні тупі агенти розмовляють з нами. Я думаю, що болю немає, а просто рептилії змушують нас відчувати це.

 

Намагайтеся не звертати на них уваги і кличте на допомогу позитивних інопланетян. Дурні агенти-рептилії часто під час своїх телепатичних монологів говорять голосом протилежної статі, щоб ви не знали, хто вони насправді. Вони дурні і не вміють вести розмови, тому вони будуть продовжувати говорити і продовжувати націлюватися на нас, щоб ми мовчали. Навіть якщо ми говоримо, вони намагатимуться говорити через нас, вони хочуть певної відповіді, але ми повинні думати, що це були насправді ми.

 

Зазвичай вони говорять з нами лише для того, щоб зайняти у нас трохи часу, відвернути увагу та просто бути нудними.

 

Найбільш домінуючою расою серед рептилоїдів є та, яка є найбільш просунутою з точки зору технологій, тому що тоді вони можуть знищити слабшу расу рептилій. драконіанці є однією з найдосконаліших рептилійних рас, принаймні так я розумію, серед них є робітники та воїни, вчені та інші не дуже розумні представники, які хочуть зробити іншим гірше, чинячи зло. Вони хочуть підкорити всесвіт і хочуть ускладнити життя всім. Вони не є найрозвиненішою позаземною расою і ніколи ними не будуть. рептилоїди сексуально знущаються над своїми жертвами, намагаючись зробити їх гіршими істотами, але також із забави. Одне з їхніх шахрайств — давати дуже мало, а брати все. рептилії будь-якими способами намагаються обдурити один одного і можуть вести між собою війни.

 

Плеядеанці живуть спільнотами і дуже люблять один одного. Вони люблять своїх дітей і навчають їх наукам, а також дуже вправні, коли справа стосується енергетичної роботи.

Вони втілили багато добрих душ, які прийшли з Плеяд, щоб зупинити підкорення планети Земля рептиліями. Плеядеанці борються за те, щоб інші жили краще, любили своїх дітей, захищали один одного і працювали, щоб іншим було краще. Плеядеани мають друзів по всьому всесвіту, які мають ту саму мету, що й вони, — щоб усі жили у свободі. Вони виступають проти тиранії. Вони люблять передавати енергію один одному. Споріднені душі дуже важливі для них, і вони переважно є їхніми любовними партнерами. Вони живуть духовними спільнотами і харчуються плодами. Вони люблять тварин і багато тварин живуть з ними. Цих тварин можна запросити за допомогою технології прийти до них і завести домашнього улюбленця, якщо вони захочуть. Вони помітять, якщо тварина голодна або захоче погодувати тварину, і ця тварина може відмовитися від цього або прийняти це. Тварини набагато обізнаніші та краще знають, що вони роблять, ніж тут, на землі.

Я не впевнений, але вони можуть навіть захотіти погладити тварину, і якщо тварина цього хоче, вона прийде.

Плеядські діти ходять до школи, коли це необхідно. Вони вивчають багато наук. Плеядеанці можуть навчатися, отримуючи інформацію телепатично або через розмову, а також іншими способами. Плеядеани існують у різних вимірах, деякі з них виглядають зовсім інакше, ніж люди на цій планеті, а деякі дуже схожі. Їх зовнішній вигляд змінюється залежно від планети та виміру, в якому вони знаходяться. Вони знають про попередні втілення і можуть розмовляти з тими, хто був їхніми батьками в минулих життях. Вони можуть розмовляти з душами, які народяться в їхніх родинах. Вони можуть розмовляти з душами, які залишають тіло. Вони можуть бачити своє та інше майбутнє та майбутні втілення. Єдиний спосіб втратити когось - це перестати його любити. Немає правителя, і всі рівні, і всі мають доступ до всієї інформації. Це спосіб життя Плеяд. Вони можуть вибрати стать дитини і час її народження.

 

рептилійні агенти поширюють брехню про Плеядеан і часто видають себе за плеядеанців, щоб когось обдурити. Плеядіанці можуть створювати будь-яких клонів і скільки завгодно. У їхніх сузір’ях більше планет. Вони можуть прискорити вагітність і вибрати, коли народжувати. Споріднені душі - це сім'ї, які можуть втілюватися разом залежно від їх згоди.

 

рептилоїди намагаються розділити споріднені душі на планеті, щоб між ними не було кохання, чого рептилії не можуть витримати. рептилоїди погрожують викрасти добрі душі та відвезти їх у рабські колонії.

Я розумію, що драконіанці не можуть довести, звідки вони прийшли, вони не знають свого коріння. Вони є старою расою, але також дуже відсталою з точки зору духовності та розуміння всесвіту. Молодших вчать ненавидіти. Вони закладають технологію в себе. Вони пропагують ненависть. У них є соціальна ієрархія. Роблять бази під землею. Вони переслідують своїх дітей і дітей інших інопланетян, якщо можуть до них дістатися. Вони дають неправдиву інформацію іншим інопланетянам, які співпрацюють з ними, і ці інопланетяни завжди негативні. Я не думаю, що хтось розумний буде працювати з цими істотами.

 

Вони володіють кращими технологіями, ніж деякі інші раси рептилій. Вони погрожують тим, хто з ними не згоден. Вони хочуть підкорити цю та інші галактики. Вони хочуть контролювати інші позаземні раси. рептилоїди часто проводять ритуали і жертвопринесення. Після роз’єднання споріднених душ на поверхні нашої чудової планети Земля їх мета для цих споріднених душ — залишатися розділеними, і вони досягнуть цього, змінивши принаймні одну з цих двох людей.

 

Ця зміна передбачає психічні, емоційні, духовні та всі інші зміни в цій людині. Після зміни ця людина, ймовірно, скаже, що споріднених душ не існує і що він рептилія, що, звичайно, неправда. рептилоїди можуть зв'язатися з вами телепатично і вдавати, що вони ваші діти з іншої планети, які чекають вашого повернення. Це не означає, що такі діти не можуть з вами контактувати, але вони дуже легко і дуже часто можуть бути рептиліями. Пізніше тим же голосом вони можуть образити вас, щоб розчаруватися в друзях і споріднених душах. Вони можуть просити послуг або поради. Будь обережний.

 

рептилоїди шантажують інших інопланетян, намагаючись викрасти їхніх дітей. У морях і океанах нашої чудової планети можуть бути підводні бази або кораблі, схожі на підводні бази. За деякими чутками, на цій планеті не повинно бути нікого позитивного, щоб ця планета була повністю окупована темрявою. рептилоїди можуть використовувати технологію, щоб виглядати як люди і таким чином ходити серед нас. Злі рептилоїди координують напади на людей і придумують, як знищити наше життя. Люди не можуть побачити на власні очі рептилоїдів, які використовують технології, щоб сховатися. рептилоїди випускають зі своїх кораблів хімічні речовини, які завдають шкоди людям і знижують їхній інтелект, щоб ними було легше маніпулювати. рептилоїди створюють таємні товариства, які насправді працюють разом, тоді як нам кажуть, що ці таємні товариства змагаються за певні функції чи посади та борються між собою за владу. Для рептилій важливо, щоб ті, кого вони змінюють, думали як вони або принаймні так само, коли мова йде про ненависть. Деякі рептилії створені як матеріал для сексуального насильства. Деякі інші створені, щоб перемогти інших рептилоїдів. рептилії завжди змагаються один з одним за призи.

 

рептилоїди створюватимуть клонів рептилій та інших інопланетян, які працюватимуть на них. Для рептилій важливо блокувати позитивне сприйняття, вони хочуть, щоб люди думали так, як хочуть рептилії, і робили те, що вони хочуть. Вони виготовляють кораблі різних форм і розмірів, і всередині вони більші, ніж здаються.

рептилоїди розвішували органи та шкіру тварин, людей, різних істот та інших рептилоїдів навколо своїх баз і кораблів. рептилії вважають себе вищими за всіх і за все. Злі дурні рептилоїди планують життя своєї цілі та те, як використати цю мішень для досягнення своїх цілей, вони обіцяють фальшиві винагороди, але натомість часто карають.

 

рептилоїди з однієї галактики можуть контактувати з рептилоїдами в інших галактиках. Деякі раси рептилій, такі як драконіани, створюють свою технологію так, щоб інші раси рептилій не могли її використовувати, таким чином залишаючись домінуючими та правлячими над іншими расами рептилій. Якщо ви хороша людина, ваше життя точно не піде в тому напрямку, в якому хочуть рептилії, тому що ви продовжуватимете робити позитивні речі, а це не те, чого хочуть рептилії. рептилоїди люблять створювати жахливий шум навколо тих, кого привозять на своїх кораблях чи базах. Вони використовували пристрої для допиту. Я думаю, що рептилії зазвичай висміюють позитивних інопланетян. Якщо ви хороша людина і робите добро, рептилії зазирнуть у ваше минуле і відшукають моменти, коли вам було погано, і вони надішлють це вашим друзям у всесвіті та вам, щоб вони почувалися погано і сподівалися менше працюйте проти зла, тому що їхня увага буде переключена на вас. Божевільні рептилоїди навіть викликають у вас почуття поганого самопочуття. Ваші друзі в космосі дуже піклуються про вас. рептилії завжди переконують себе, що ти дурний, і ненавидять тебе.

 

Вони переконують себе, що ти дурний, тому що їм легше боротися проти цілі, яку вони вважають дурною, якщо вони вважають тебе сильним, то бояться тебе і менше б’ються. Вони націлюються на вас різними засобами, щоб потім змінитися. рептилії можуть націлюватися один на одного, щоб переконати себе, що хтось дурний, або переслідувати справжню людину, коли вона насправді є клоном. Те ж саме роблять їхні втілені агенти на поверхні планети. Вони часто нагадують вам про щось для розвитку ідеї. рептилоїди намагатимуться захопити заручників, щоб позитивні інопланетяни прийшли їх захистити, а потім здійснили раптовий напад. рептилійні машини записують, наскільки добре ви виконуєте свою місію та скільки прогресу досягли за певний період часу. Позитивні позаземні раси мають більш розвинену технологію, і вони використовують цю технологію назавжди.

 

Їх тупі агенти на поверхні планети часом думають, що вони розмовляють з рептилією, але насправді вони розмовляють зі штучним інтелектом. Їхній штучний інтелект може виконувати певні завдання для рептилоїдів. рептилоїди створюють клонів людських дітей і позитивних позаземних рас, щоб робити погані вчинки лише з ненависті, вони також роблять їх з інших причин. Те саме вони роблять із клонами своїх дітей.

рептилоїди мають рабів, які націлені на тих хороших людей на поверхні планети, які хочуть, щоб світ став кращим місцем для життя. рептилоїди націлюються один на одного, щоб змусити себе переслідувати когось сексуально.

 

Їх пристрої працюють досить збоченим чином. Машини можуть бачити майбутнє, яке їм підходить, аналізувати, що у вас є у вашому тілі, як змусити вас щось робити, де ви перебуваєте, що ви їсте, які ваші звички, характер, поведінка, проблеми та виклики, з якими ви стикаєтесь, вони можуть сканувати людину, і вони дають рептилії інформацію про цю людину. Він може надсилати їм різну інформацію та історію вашого життя. Звичайно, важливо зазначити, що позитивні істоти також мають кращі технології, але вони використовують їх на благо. рептилоїди мають під землею табори, повні дітей.

 

Вони можуть поневолити іншу расу рептилій, і вони це роблять. Ці підлеглі можна віднести до категорій. рептилоїди намагаються погано вплинути на масову свідомість людства. У карантині можуть бути технології. рептилоїди мають рабовласницькі ферми. рептилоїди вважають за краще їсти інших істот, поки вони живі. Вони можуть контролювати час, як і інші позаземні раси. Вони можуть навмисно викликати дощ і викликати повінь або призвести до того, що погода не буде дощовою, щоб викликати посуху. Ось що вони роблять і так спричиняють повені та голод. Вони можуть бачити ваше минуле, а також інші позитивні позаземні раси.

 

Злі рептилії постійно брешуть своїм агентам. Рептилоїди відкрито проводять церемонії жертвоприношень на своїх базах, а способом їх інформування є масова роздача інформації за допомогою технологій або так званої телепатії. Після того, як вони змінюють когось, вони навмисно змушуватимуть цю людину робити помилки, наприклад, щоб ця людина вийшла на вулицю раніше, коли температура вища, щоб було тепліше і важче насолоджуватися, щоб ця людина не могла цим насолоджуватися. рептилоїди ненавидять один одного і посилають один одному інформацію про те, що хтось не повинен отримати приз. Вони навмисно змусять своїх агентів «випадково» щось втратити, а пізніше це знайде інший втілений рептилій і скаже йому, що це винагорода за те, що, звісно, є черговим шахрайством.

 

Вони скажуть комусь залишити гроші чи спадщину комусь іншому, а потім отримають щось натомість, рептилії будуть дошкуляти вам по максимуму, якщо їм вдасться змінити вас. Вони визначатимуть, з ким дівчатам мають бути стосунки. Намагайся бути хорошою людиною і все буде добре. Для рептилоїдів одна з цілей полягає в тому, щоб людина повністю підкорилася тим, хто контактував з нею або з нею на базах або кораблях рептилій.

 

рептилоїди хочуть рабів. Негативні інопланетні раси билися б один з одним заради розваги або через ненависть. Вони створили б хворі міста, де б ворогували між собою. рептилії їдять луску один у одного і роблять відкриті рани. Вони можуть зробити це собі чи іншим, дітям чи жінкам. Вони можуть відчувати біль, але продовжуватимуть це робити. Я думаю, що насправді болю немає, це почуття, породжене рептиліями. Під час телепатичної розмови вони виявлятимуть вам фальшиву емпатію, щоб наблизитися до вас і легше змінити вас, а потім поневолити. Напад змінити вас може тривати дуже коротко і буде раптовим. Будь обережний. Вони нападуть, як тільки зможуть. Будьте позитивними та безстрашними, і змін не буде.

 

рептилоїди отримають інформацію зі своїх пристроїв, коли щось відхиляється від вашого характеру, які відмінності і чи є зміни, а також позитивні раси, які ще краще знають, що потрібно робити. рептилоїди не можуть контактувати з позитивними істотами у своїх світах і не можуть телепатично втручатися в них.

 

У базах рептилій контролюється все: думки, почуття, рух, те, що вони роблять і скільки негативної енергії виділяють. Я думаю, що там взагалі немає вільної волі, машини посилають їм, що думати, відчувати чи робити. Вони повністю контрольовані і не можуть нічого робити самі, але їхня технологія рухає ними та говорить через них. Вони змушують вас відчувати біль, що може бути зовсім неприродним. Зміненим обіцяють різне, але вони нічого не отримують, крім знущань. Рептиліям важливо зупинити потік інформації. рептилії не здатні нікому співчувати. рептилоїди, вступаючи в контакт на своїх кораблях або базах з будь-ким, вони можуть навмисно привозити позаземних клонів, схожих на людей, щоб зробити їм щось погане, щоб ще більше відокремити цього контактера від людської раси. Слід знати, що існують негативні прибульці, які мають людську зовнішність. Я ніколи не був на кораблі рептилій, я думаю, що позитивні інопланетяни працюють над тим, щоб цього не сталося. Якщо ви думаєте, що, можливо, ви намагалися попросити позитивних інопланетян про допомогу, але вони вже допомагають нам багатьма способами.

 

Одна з цілей полягає в тому, щоб змінилися люди працювали, щоб змінити тих, хто все ще доброзичливий. Рептиліям важливо, щоб ми бачили світ так, як вони хочуть. Своєю технологією рептилоїди негативно впливають на тварин. Позитивні інопланетяни також мають кращі технології, але вони використовують їх на благо. Позитивні інопланетяни передають свої знання дітям, щоб діти були максимально розвиненими.

рептилії часто говорять тим, кого вони змінили, що в них є щось людське і що вони повинні це придушити, вони змусять їх ненавидіти інших.

 

Злі божевільні рептилії намагатимуться довго з вами розмовляти, ніби вони намагаються щось сказати чи пояснити, але це шахрайство, тому що вони не хочуть, щоб ви думали самостійно, вони хочуть, щоб ви думали те, що вони вам говорять, і вони хочу, щоб ти в це повірив.

 

Стереотип полягає в тому, що всі інопланетяни світловолосі, блакитноокі, високі та спортивної статури. Вони можуть мати різний вигляд. Негативні інопланетяни можуть створювати таких клонів, а потім входити в такі тіла, щоб обдурити будь-кого, з ким вони контактують. Вони можуть використовувати технологію, щоб зробити свої рептилійні тіла схожими на високих красивих інопланетян. Що негативні інопланетяни будуть націлюватися на вас своїми технологіями, щоб ви почувалися добре, і вони казатимуть, що це його хороша позитивна енергія. раби-рептилії можуть мати різні місії та бути різних категорій. Їхня місія може полягати в тому, щоб переслідувати когось або безпосередньо атакувати. Навіть обдурити когось. рептилоїди багато сперечаються між собою. рептилії бояться помилок і реагують з ненависті. На нас нападають постійно і свідомо. Вони ніколи не зміняться і не можуть змінитися, не вірте. Для рептилій ненависть - це спосіб довести себе. Позитивні інопланетяни вибирають своїх партнерів на основі того, що у них спільного з цією душею.

 

Злі та дурні рептилії часто згадували, що хтось у чомусь кращий за нас, особливо наші добрі друзі-інопланетяни, які намагаються нам допомогти, і таким чином вони хотіли б, щоб ми розлютилися та відмовилися від наших друзів. Наприклад, щось дурне на зразок «вони можуть використовувати космічні кораблі, а ти не можеш, ти дурний».

рептилоїди відсталі.

 

Водночас рептилоїди намагатимуться своїми технологіями розлютити вас і, сподіваюся, змінити. Таким чином вони намагаються дати зрозуміти, що контролюють ситуацію, що зовсім не відповідає дійсності. Однією з підлих стратегій рептилій є знеохочення, вони будуть прикидатися нашими друзями під час телепатичної розмови, або якщо ми зрозуміємо, що вони рептилії, вони скажуть нам

через їхні монологи про те, що ми дурні і намагатимуться знеохотити нас, у той же час вони націлюють нас своїми технологіями, щоб ми змінилися та змінили наші рішення.

 

Вони намагатимуться почати з нами розмову та маніпулювати нами через цю розмову. Вони дадуть нам дурні ідеї, які взагалі не працюють, але вони намагатимуться переконати нас, що вони можуть працювати. Наприклад, скажуть, що допоможуть зробити космічний корабель. Вони будуть робити все можливе, щоб максимально маніпулювати нами. Якщо щось погане трапляється з одним із позитивних інопланетян, вони дозволяють це побачити багатьом або всім на базі чи на своєму кораблі, щоб підбадьорити себе. Якщо такі речі відбуваються, це можуть бути просто образи, поки позитивні інопланетяни перебувають на поверхні цієї планети. Вони навмисне намагатимуться переконати нас, що щось шкідливо для нашого здоров’я або є якась інша причина, щоб ми купили інший продукт, наприклад, що фрукти, які виросли десь на природі, не корисні з будь-якої причини, і що ми повинні піти і купити щось інше в магазині. рептилії ненавидять, коли позитивна інформація виходить на поверхню планети, тому що це змінює майбутнє.

 

Дуже часто хтось із їхніх рептилій про щось говорить, а потім хтось інший продовжить, щоб ви не знали, хто це, це можуть бути рептилії на кораблі, на базі. Важливо відзначити, що рептилії також використовують цих сусідів і що вони говорять через них. Будь обережний. Ваші сусіди не можуть розмовляти з вами телепатично, рептилії кажуть це, але вони створюють враження, що це ті, хто навколо вас, ваш сусід може щось сказати вголос, і тоді здається, що це були вони, ні, це шахрайство, що б ви не чули , навіть якщо це слова ваших сусідів, через них говорять рептилії, і вони роблять так, щоб це було почуто у вашій голові. рептилоїди посилають погані почуття всім на планеті, щоб бути злими, а наші позитивні друзі заспокоюють нас і посилають позитивні почуття, щоб полегшити наше життя. Позитивні інопланетяни через бойові дії зменшують кількість негативних інопланетян на планеті та навколо неї. Як тільки вони зникнуть, планета буде звільнена. рептилії дуже ненавидять жінок. Тварини з плеядами та позитивні інопланетяни можуть знайти, де є що поїсти, можливо, забажаючи цього. Я розумію, що їх можуть спрямувати до цього люди там, навіть якщо у них є багато їжі в природі, плеядіанці з радістю дозволять їм їсти все, що вони хочуть, як і їхні позитивні друзі.

 

Рептилоїди заздалегідь придумують обман і намагаються змусити нас піти тим шляхом у житті, який вони нам визначили. У своїх планах і роботі божевільні рептилії завжди покладаються на обман. Перш ніж відправити своїх дурних злих рептилій на війну, вони обіцяють їм усілякі речі, але отримують ще більше страждань. Тіла плеяд гладкі, а рептилій шорсткі, це залежить від раси. Один із рептилійних методів полягає в тому, щоб шукати вади чи вади в тих, хто нам дорогий, а потім розповідати нам про ці вади та намагатися налаштувати нас проти наших друзів. Одним із прикладів є те, що вони говорять погані речі про наші духовні сім’ї, намагаючись якомога швидше відокремити нас від них, щоб змінитися.

 

рептилоїди спершу перевірять, що ми про них знаємо, і не повинні надавати нам нову інформацію, тому що вони використають цю інформацію для боротьби з ними, цікавим методом є використання дурних рептилій та інформації, яку вони нам надають, проти них через ієрархію та покарання вони мають у своїй структурі, вони можуть отримати різні покарання через інформацію, яку вони випадково надали нам, таким чином ми отримуємо додаткову інформацію, і вони понесуть покарання, які можуть призвести до їх смерті. Вони не такі розумні, як прикидаються. Негативна армія з планети Земля, яка глибоко проникла рептилоподібними до такої міри, що всі там є рептилоподібними або зміненими людьми, вони намагаються будувати флоти та атакувати інших мирних інопланетян разом з рептилоподібними, вони видають різну інформацію та ображають позитивних інопланетян. . Вони створюють технології, які шкодять людям, і винаходять нові шахрайства. Я розумію, що рептилоїди та ті, з ким вони контактують, працюють разом на глибоких військових базах, щоб створити флоти, які вони б використовували для нападу на інших інопланетян.

 

рептилоїди намагаються докучати нам за допомогою технологій і змусити нас заснути або прокинутися, коли вони хочуть. Або ми не можемо заснути, або ми сонні. Позитивні позаземні раси працюють проти цього і досягають успіху. Не треба боятися. Наші позитивні позаземні друзі покладаються на нас, вірять у нас і в те, що ми можемо виконати свої місії. рептилоїди думають, що можуть робити все, що хочуть, і для них ніколи не буде наслідків. Для них маніпуляція — це все. рептилоїди хочуть знищити та поневолити інших інопланетян, але ніколи не поневолять позитивних інопланетян, які виступають проти тиранії.

 

Сенс подруги або хлопця, а також подружжя полягає в тому, щоб завдати цій людині якомога більше емоційної, розумової та духовної шкоди, а також іншим чином. Також важливо, щоб вони скористалися цією людиною фінансово, і що їх мета не має грошей для виконання своїх завдань на землі. Їм потрібно змінити цю людину, щоб вони були ближче до рептилоїдів і залишили своїх позитивних позаземних друзів. Ці емоційні партнери також відповідальні за нанесення травм людям, проти яких вони працюють і прикидаються любовними партнерами. Ці партнери можуть переконати нас запросити рептилоїдів для розмови або контакту. Будь обережний. Не робіть цього. Намагайтеся спілкуватися з позитивними істотами. рептилії можуть поширювати наклеп, також коли рептилії атакують нас за допомогою своїх технологій, вони хочуть, щоб певні погані почуття, такі як головний біль, залишилися з нами на деякий час, але наші позитивні друзі працюють проти цього, і рептилії не можуть зробити це так, як вони думають, тому що наші позитивні друзі швидко втручаються.

 

рептилії часто брешуть, що якась позитивна істота заподіє нам біль, це брехня, нам не завдадуть шкоди позитивні істоти, а рептилії, які над цим працюють, принаймні цього хочуть рептилії. Плеядіанці та інші позитивні інопланетяни мають зброю, яка працює за принципом частоти та енергії.

Рептиліям легше воювати в нижчих вимірах, тому що це їх влаштовує за частотою та енергією. рептилоїди та інші негативні інопланетяни брешуть, що позитивні плеядіанці та інші позитивні інопланетяни працюють з ними в рептилійних базах. Це неправда, і ми не повинні цьому вірити. рептилоїди створили симуляції знущань і сексуального насильства. Вони націлюються на своїх агентів, переконуючи їх у чомусь, щоб їм було легше виконувати те, що їм наказують господарі.

 

 

Збожеволілі рептилії намагаються вселяти сумніви у всьому. Наприклад, багаторазово перевіряти написання чогось, наприклад книги чи тексту.

рептилоїди, їхні машини та штучний інтелект можуть визначити певну винагороду, якщо хтось із хороших людей постраждає, але також ці винагороди можуть бути швидко забрані, якщо це буде визначено. кораблі рептилій можуть націлитися на нас за допомогою своїх технологій. Звичайно, позитивні істоти мають ще кращі технології, які вони використовують, щоб допомогти нам. пристрої рептилій атакують хороших людей різними технологіями, щоб у разі контакту ми дуже погано реагували на зустріч з позитивними істотами, і тоді вони будуть працювати на запобігання контакту. рептилоїди подумають, що пізніше досягнуть успіху.

 

Позитивні інопланетяни знають про це та обережно підходять до вас, щоб рептилії не могли викликати у вас погані реакції, які не потрібні. Іноді під час телепатичної розмови з вами рептилоїди вдають, що позитивні інопланетяни сперечаються між собою, ви чуєте це, звичайно, це неправда, і не вірте цьому. Позитивні позаземні раси мають військові групи, які допомагають звільнити багато світів. Вони приходили битися і йшли після перемоги, або могли залишатися і захищати звільнений світ.

 

Якщо рептилії не можуть змінити сильних позитивних людей, вони нападуть на тих, кого вже змінили, і висміюють їх, як вони з ними щось зробили і як отримують за це винагороду. Якщо рептилійна машина виявить зміни на краще в тому, кого рептилії атакують, це може призвести до покарання рептилій, і це наша можливість перемогти або завдати шкоди тим, хто хоче знищити та завоювати нашу чудову планету.

 

Поки рептилоїди змінюють якусь доброзичливу істоту, вони шантажують позитивних інопланетян, які намагаються допомогти. Дурні агенти-рептилії повірять тому, що їм скажуть їхні рептилії, незважаючи ні на що. Злі рептилії вважають, що їм потрібно знущатися над усіма якомога більше, не усвідомлюючи цього жертвою, навіть якщо жертви розуміють, що відбувається, а деякі з них розуміють, рептилії хочуть продовжувати знущання. Якщо позитивна істота послала нам щось телепатично або з нами розмовляли позитивні телепати, рептилії зроблять усе можливе, щоб продовжити говорити після цієї людини та повернути розмову в інше русло, щоб виявилося, що це насправді був рептилій весь час. . Їхні агенти діють так, що вони забувають про свої поразки та втрати і просто думають, що вони колись надіслали вам щось, що вас не влаштовувало, і тому вони роблять з вас і продовжують свої атаки. Порада: живіть так, ніби вони вас не турбують, взагалі не звертайте уваги на них, їхнє втручання та телепатичні дурниці, виконуйте свою місію та будьте обережні.

 

рептилоїди сканують своїх агентів по всій поверхні планети виключно за допомогою своїх технологій. Ці рептилійні агенти можуть бути втілені в людське тіло, клони, рептилоїди, які використовують технологію, щоб бути схожими на людей, і так далі. Важливо відзначити, що наші позитивні позаземні друзі мають набагато кращі технології, які вони використовують на благо.

рептилоїди націлені на людські слабкості та адаптуються до ментальності жертви. рептилоїди дурні і вони як кліщі, з ними не можна розмовляти і краще їх якомога швидше позбутися. Злі рептилії створюють біль і страждання на Землі. Їм потрібна ця енергія, щоб вижити.

 

рептилії нападають на нерозвинені світи, тому що їм важче захищатися. Один із способів змінити когось – це спробувати змусити цю людину насолоджуватися бути злою, залякувати та принижувати інших, особливо тих, хто, як вона знає, є добрими. Вони змушують своїх цілей не знати про певні речі, наприклад, знаючи, що компанія працює до полудня, вони намагатимуться переконати вас, що вона закривається набагато раніше, і що ви помиляєтеся, тому немає сенсу туди йти, вони навіть зв'язатися з вами телепатично і сказати, що це правда і що немає сенсу туди йти. Звичайно, це брехня, пізніше виявиться, що ми були праві, тоді як рептилії скажуть, які ми дурні і як вони змінять нас незалежно від того, що ми знаємо про них, їхні злі плани та їхню злобу. рептилії намагаються контролювати наші рухи обличчя.

 

Коли позитивні істоти надсилають нам позитивну інформацію, рептилоїди та їхні дурні співробітники надсилатимуть негативну інформацію під час або після цього, щоб зіпсувати її якнайшвидше та якомога більше. Їхній штучний інтелект моделює життя. рептилії розмовляють з тими, хто звик нападати на вас. Вони можуть нападати на вас, видаючи гучні страшні звуки, погрожуючи, розповідаючи якісь безглузді речі при зустрічі або намагаючись маніпулювати тощо. Ці стратегії завжди визначають рептилії. рептилії націлювалися на вас так, щоб щось свербіло, потім вони хотіли б, щоб ви сильно подряпалися, і часто так, щоб це спричинило травму. Це лише один із способів маніпуляції.

 

Завдяки своїй технології злі рептилії втілюють своїх агентів та інших злих рептилій і темряву, щоб прийти на землю та допомогти підкорити нашу чудову планету. рептилоїди намагатимуться видалити з вашого розуму важливу інформацію, яка може позитивно вплинути на ваше життя, тому що тоді їм важче вами маніпулювати.

 

рептилії хочуть змусити нас робити злі вчинки, займатися шахрайством, красти та завдавати шкоди всім навколо нас, ненавидіти та бути корумпованими. Мета злих рептилоїдів — забруднити наш розум настільки, наскільки це можливо.

Якщо ми намагаємося допомогти комусь своїми вчинками, вони нападуть на нас так, що ми не зможемо зосередитися або що ми, сподіваємось, не допоможемо цій людині. Наші позитивні позаземні друзі щодня працюють, щоб допомогти нам, чим можуть, і вони досягають успіху. рептилії хочуть, щоб ми мали негативні наміри, які їм підходять. В основному вони хочуть, щоб ми хотіли бути негативними.

 

Інколи казали, що навмисно ображають нас, щоб заспокоїтися. Насправді це хворі, збочені істоти, сповнені ненависті до всього. рептилоїди приховують від нас якомога більше правдивої інформації, вони сперечатимуться з нами у видіннях, які надсилають, і навіть ображатимуть нас через ці видіння. рептилії шантажують нас, використовуючи тих, кого ми любимо. Вони змушують інші злі раси працювати і боротися за них, одночасно маніпулюючи ними, тому що вони їх використовували. рептилоїди під час битв у деяких випадках відступали з бази чи корабля з надією, що згодом вони повернуться на те саме місце та продовжать завдавати шкоди оточуючим. Насправді вони програли, але маніпулюють собою, думаючи, що вони виграють.

 

Є злі рептилоїди з великими головами, які прикидаються високими посадами. рептилії можуть справляти нужду біля своїх дітей або навіть на них. Вони завжди хочуть, щоб ми хвилювалися про щось неважливе. Наприклад, вони хочуть зробити наші проблеми більш серйозними, змушуючи вас вважати прогулянку великою проблемою, як одягнутися чи температура на кілька градусів вище. Їхня мета — якомога більше переслідувати вас. рептилії завжди сповільнять нас, навіть якщо ми кудись запізнюємося, якщо ми кудись поспішаємо, вони надішлють нам інформацію, щоб перевірити, чи вимкнений бойлер, чи чисті наші кросівки, чи випрасувана сорочка і так далі. Якщо їм вдасться сповільнити нас, вони подумають, що ми дурні. З спорідненими душами людина подорожує космосом, навчається, працює, бореться, відчуває життя, любов, мир, радість, разом втілюється, щоб виконати певне завдання в цьому місці тощо.

 

рептилоїди та їхні злі поплічники проникають у людські тіла за допомогою технології, щоб зробити щось погане. рептилоїди диктують логіку своїм відсталим, яких вони втілили на поверхні цієї планети, вони хочуть, щоб вони думали так, як диктують рептилії, і ви не можете говорити з ними, як із нормальною людиною, тому що вони страшенно божевільні, наприклад, втілений рептилій не шкодує, що втратив одну тварину, але він радий, що його сусід втратив п'ятьох. рептилоїди висміюють дівчат і жінок, які відчувають менструальний цикл. Дуже легко зрозуміти чому, через кров, і я думаю, що рептилії є тими, хто змушує їх відчувати біль під час цього циклу. Злі рептилоїди та їхні дурні й злі сподвижники постійно намагаються розробити технологію, яка зупинить розвиток свідомості.

 

Позитивні інопланетяни планують повернути своїх агентів звідти, звідки вони прийшли на місію, тобто додому. Злі рептилоїди, знаючи це, намагатимуться змусити цих добрих втілених агентів очікувати від своїх друзів винагороди, привілеїв і чогось, чого інші не бажають мати, і поки вони тут, на землі, жити стільки, скільки можуть, і робити негативні речі, тому що вони не зможуть робити це вдома, і ось як вони намагаються це змінити. Збожеволілі рептилії сказали б їм робити негативні вчинки тут, тому що вони не можуть цього робити там, звідки прийшли. Збожеволілі рептилоїди намагаються їх змінити. Ходять чутки, що наприкінці свого життя ті, кого змінили, зазнають катастрофи, оскільки вони відмовилися від своїх позитивних друзів і в основному роками працювали на рептилій, вони очікують винагороди від рептилій, і перше це що рептилоїди витягнуть їх із тіла перед самою смертю та заберуть у світ рептилій, у тіло, яке вони вважають їхнім, і це може бути клон, яким усі користуються.

 

рептилоїди сказали б, що вони взагалі не візьмуть цю людину на базу рептилій чи на корабель, а замість цього поїдуть до своїх друзів із космосу, і вони сказали б багато образ, наприклад, тепер їх знищать назавжди, тому що вони працювали проти добра, то рептилія намагається схилити цю людину до різних угод і прийняття ще більшого рабства. Злі рептилії захочуть, щоб ви працювали на них і в інших життях.

 

рептилоїди змінюють наше сприйняття так, що чиєсь обличчя може виглядати інакше, що вони мають інший зріст або набагато більш повні. Важливо відзначити, що наші позитивні друзі мають кращі технології, але вони використовують цю технологію на благо. рептилоїди - істоти, сповнені страху. На своїх кораблях вони встановлюють фальшиві спогади своїм контактерам і собі, знущаючись один над одним. Вони намагатимуться переконати вас, що позитивні друзі різними способами образили вас. Звичайно, це неправда.

 

рептилоїди помістять у вас мікрочіпи, якщо їм вдасться доставити вас на свої кораблі чи бази, вони зроблять це для полегшення моніторингу, спілкування та контролю, допитуватимуть вас, погрожуватимуть, катуватимуть вас, змушуватимуть вас робити жахливі речі іншим, як вони того хочуть. кожному. Вони змусять вас дивитися жахи. Вони приведуть різних істот і клонів, щоб влаштувати вам засідку. Вони змусять вас телепатично телефонувати своїм друзям у космосі та просити про послугу або укладати угоди з рептиліями.

 

Вони проситимуть з’їсти частину вашого тіла, крутитимуть погані фільми, видаватимуть жахливі звуки, приведуть вас до огидних кімнат і погрожуватимуть принести вас у жертву, вони змусять вас їсти м’ясо інших інопланетян, яке, ймовірно, є клонованим м’ясом, бити клонів, які здаються позитивними істотами, і переконати вас, що вони позитивні істоти, щоб ви звикли змушувати хороших людей почуватися погано. Крім того, вони будуть продовжувати погрожувати сексуальними домаганнями, а також просити вас зробити це з кимось – це звичайне явище на кораблях рептилій або на базах.

 

Важливо відзначити, що позитивні істоти знищили стільки баз і кораблів рептилій, вони знищили так багато з них, що тепер вони навіть не можуть атакувати нас так, як це було раніше. Будьте обережні і не допускайте контакту з цими злими створіннями.

Після того, як вони внесуть необхідні зміни у своїх жертв, життя стане ще гіршим, ніж будь-коли, вони погрожуватимуть телепортацією на свої кораблі чи підземні бази та завдадуть вам великого болю.

 

Вони ображали вас, щоб вам стало погано, і казали, що тепер, коли ви приєдналися до них, у вас немає захисту. Вони також викликають у вас відчуття болю або свербіння. Вони погрожували фізичними та сексуальними домаганнями. Вони також сказали б вам, що вони щось зробили з вами, але вони стерли спогади, тому ви не можете пам'ятати. Вам поставлять мікрочіпи. Вони брали зразки всього, що можна, від шкіри до волосся. Вони зроблять ваше життя справді жахливим, якщо їм вдасться змінити вас і змусити працювати на них. Спробуйте зв'язатися з доброзичливими істотами.

 

Негативні інопланетяни можуть виглядати схожими на людей або використовувати технології, щоб виглядати так, або навіть створити клон, який виглядає так, і з’явитися на поверхні планети. Безумні злі рептилії націлюють вас за допомогою своєї технології, що ви шукаєте постійного задоволення у всьому, наприклад, у пороках, і таким чином відволікаєте вашу увагу від еволюції на насолоду від пороків, і тоді рептиліям легше маніпулювати вами.

 

у рептилоїдів немає поваги до інших, вони будуть переконувати себе в різних нісенітницях навіть, що ти сьогодні був десь там, де не був. Позитивні позаземні раси мають пристрої, які можуть надати їм інформацію про уроки, які можна винести з досвіду. рептилії думають, що вони вищі, а всі інші дурні. Під час телепатичних монологів рептилоїди намагатимуться переконати вас, що вони є вашими емоційними партнерами, це може бути рептилія, яка перебуває на кораблі чи базі, вони поводитимуться так, ніби перебувають з вами в емоційних стосунках, ставлячи запитання про вашу діяльність і надання дурних і брехливих порад. Божевільні рептилоїди настільки дурні, що не можуть з вами розмовляти, тому вони ведуть монологи, вони націлюються на вас, щоб ви мовчали, поки вони говорять, навіть якщо ви щось скажете, вони націляться на вас, тож ви це скажете або щось запитайте.

 

Але знайте, що рептилії також говорять через своїх агентів на поверхні планети. Споріднені душі здебільшого перевтілюються як пара, і якщо вони змінюють одну споріднену душу, то використовують цю людину як об’єкт шантажу, щоб з іншою людиною не зв’язувалися чи допомагали добрі інопланетяни, щоб змінена особа не постраждала чи не завдала болю. Вони намагатимуться не тільки шантажувати людину, яка ще не змінилася, але й інших людей, щоб вони не виходили на зв’язок і не допомагали. Поки це відбувається, вони також працюють, щоб змінити інших, використовуючи змінену особу як агента для поневолення світу. Якщо встановлюється зв’язок із кількома людьми, які знають один одного, той, хто працює з рептиліями, буде використаний, щоб допомогти рептиліям змусити інших довіряти рептиліям, а не позитивним інопланетянам. Вони могли просто піти з тими, хто ще не змінився, і говорити дурниці про позитивних інопланетян.

 

Коли рептилії не знають, що робити, вони здебільшого ображатимуть вас і намагатимуться принизити. Вони постійно сканують світ і шукають тих, хто бореться проти них, щоб нашкодити їм. Багато позаземних рас читають ваші думки. рептилоїди дуже часто намагаються переконати когось, що вони набагато важливіші, ніж вони є насправді.

Деякі агенти-рептилії діють як теоретики змови, вони б говорили про те, що уряд корумпований, але вони не скажуть, що всі вони агенти-рептилії, які працюють в одному напрямку, тобто підкорення людства незалежно від їхніх політичних партій. Дві політичні партії - це не просто партії, члени яких є частиною одного таємного товариства, але вони рептилії, які співпрацюють незалежно від організованих суперечок.

 

Рептилійним агентам може бути доручено видавати себе за спіритуалістів або фальшивих контактерів, які діляться інформацією для позитивних позаземних рас. рептилоїди посилають один одному інформацію, щоб не видати своїх власників, але вони часто так і роблять. Вони також роблять це за допомогою технологій, різних пристроїв, карантину, штучного інтелекту тощо. Вони бояться, що вони скажуть або передадуть ворогам те, чого не повинні. Позитивні істоти планують звільнити планету, використовуючи свої технології, щоб усунути все зло з цієї планети.

 

Я розумію, що всі рептилоїди просто відразу зникнуть і будуть знищені. Тоді відбудеться оновлення планети і людства. рептилії завжди можуть битися на своїх базах між собою. рептилоїди використовують тіла багатих людей, щоб отримати людський досвід, драконіани та інші раси, які займають високі позиції в їхній хворій ієрархії, помістять своїх агентів у тіла багатих людей, щоб жити на землі або виконувати певне завдання.

 

Хворі та розбещені рептилійні агенти мають дуже погані наміри щодо інших і всього світу. Людські тіла, в яких ми перебуваємо, мають обмежене сприйняття, і ми не можемо бачити все навколо своїми очима.

Деякі рептилійні агенти діють як теоретики змови, вони б говорили про корумпованість уряду, але вони не казали б, що всі вони рептилійні агенти, які працюють в одному напрямку, тобто підкорення людства. Дві політичні партії — це не просто партії, члени яких є частиною одного таємного товариства, це рептилії, які співпрацюють незалежно від організованих суперечок. Рептилійним агентам може бути доручено видавати себе за спіритуалістів або фальшивих контактерів, які діляться інформацією для позитивних позаземних рас.

 

рептилії прагнуть не зрадити своїх власників. Вони бояться, що вони скажуть або передадуть ворогам те, чого не повинні. Позитивні істоти планують звільнити планету, використовуючи свої технології, щоб усунути все зло з цієї планети.

 

Я розумію, що всі рептилоїди просто відразу зникнуть і будуть знищені. Тоді відбудеться оновлення планети і людства. рептилії завжди можуть битися на своїх базах між собою. рептилоїди використовують тіла багатих людей, щоб отримати людський досвід, драконіани та інші раси, які займають високі позиції в їхній хворій ієрархії, помістять своїх агентів у тіла багатих людей, щоб жити на землі та робити злі вчинки або виконувати певне завдання .

 

рептилії маніпулюють і обманюють під час телепатичної розмови, пристосовуючись до нашого менталітету, навіть якщо вони створюють цей менталітет у нас. Вони націлені на нас, щоб ми думали певним чином. Вони часто про щось говорять, а потім націлюють на нас свою технологію, щоб змусити нас почуватися погано або викликати певну реакцію. Вони постійно відвертають нашу увагу від важливого, якщо ми щось робимо, вони можуть послати когось, щоб поговорити з нами, щоб відвернути нашу увагу від роботи чи розповісти нам історії, або просто хтось із їхніх агентів може сісти поруч з нами.

 

рептилоїди вихваляються тим, що вони контролюють поліцію і що вони заарештовують своїх агентів, які є злочинцями, коли вони хочуть, і що вони роблять те, що їм кажуть. Не думайте, що рептилії спроможні, це істоти, сповнені страху, які намагаються переконати вас, що вони сильні. Вони програють цю війну, яка скоро закінчиться. Вірте в своїх позитивних друзів і не бійтеся.

 

рептилоїди використовують свої пристрої, щоб впливати на наше сприйняття, щоб ми думали, що певні звуки виходять з певного напрямку, з якого вони не виходять. Рептилії намагаються змусити нас ненавидіти все і всіх. Я думаю, що втілення позитивних істот на цій планеті планують військові спільно з духовенством і родинами тих, хто їде виконувати ці місії. Рептилії не хочуть, щоб ми думали, і намагаються зупинити наше мислення або думати так, як вони хочуть, щоб ми думали, вони навіть будуть думати за нас, щоб ми чули себе і думали, що ми приходимо до якихось висновків, але насправді це рептилія, яка працює над тим, щоб знищити наше життя. Божевільні рептилоїди націлюються на нас, щоб ми думали, що це чужі думки, але рептилії просто надсилають інформацію.

 

Вони знущаються над жінками по максимуму, щоб ті не могли нікого любити. Вони надсилають позитивним інопланетянам інформацію про те, чого вони хочуть, і про щось просять, позитивні інопланетяни не повинні отримувати цю інформацію, якщо вони цього не хочуть. У своїх базах божевільні злі рептилоїди та їхні союзники мають клітки, в яких вони тримають тих, кого переслідують, там можуть бути тварини, інші негативні інопланетяни або люди. Під час сатанинських ритуалів на землі рептилоїди можуть телепортуватися в це місце і вбивати людину або витягувати з неї енергію, але в основному вони присутні там лише за допомогою технологій, щоб їх не було видно. рептилії хочуть катувати дітей, тому що вони менш корумповані, особливо вони хочуть катувати тих, хто працює над звільненням планети.

 

рептилії дуже часто посилають нам погані сни або будять нас і надсилають нам дуже потворні бачення. Вони можуть змусити нас побачити те, чого не існує, щоб налякати. Це можуть бути різні привиди, монстри, демони або звуки. Злі рептилії зроблять усе можливе, щоб залишити шрами на наших тілах через ненависть, а також через страх. рептилії намагатимуться переконати нас, що на нас завжди нападають рептилії в чоловічих тілах, але це неправда, жінки також можуть атакувати нас.

 

Вони намагатимуться відволікти вас від чогось, щоб зробити рух рукою, щоб завдати собі шкоди, наприклад, під час нарізання продуктів, замість того, щоб нарізати моркву, щоб порізати собі палець, рептилії трохи рухатимуть нашою рукою, яка тримає ніж, щоб ми завдали собі шкоди , вони використовують технологію, щоб рухати нашою рукою і, отже, робити надріз. Ви повинні знати, що наші позитивні друзі працюють, щоб допомогти нам, і досягають успіху в цьому. рептилії сказали б, що наші позитивні друзі не зупинили щось погане в нашому житті, але було б набагато гірше, якби не наші позитивні друзі, які намагаються нам допомогти. Позитивні інопланетяни мають пристрої, які автоматично сповіщатимуть їх, якщо одному з їхніх друзів, родини тощо загрожує.

 

рептилії зроблять шахрайство, щоб з нами трапилося щось погане, наприклад, вони надішлють нам інформацію, що ми будемо сильно відчувати, що нам слід дістати телефон із нашої кишені, але мета полягає в тому, щоб, коли ми виймаємо цей телефон , гроші випадуть по дорозі.

 

Дементні рептилії завжди намагаються нашкодити тим, хто налаштований позитивно. Важливо залишатися хорошим і позитивним, незважаючи ні на що. Важливо мати позитивні наміри в житті, наприклад, що ми хочемо, щоб світ став кращим місцем, або що ми хочемо звільнити планету від негативних божевільних інопланетян, тому божевільним рептиліям та їхнім друзям буде набагато важче змінити нас.

 

Ми можемо спілкуватися з позитивними інопланетянами, наприклад «Я хотів би, щоб позитивні інопланетяни зв’язалися зі мною», достатньо побажати цього від душі, і вони дізнаються. Збожеволілі рептилії можуть поспішити відповісти та вдавати, що вони є позитивними інопланетянами, наскільки я розумію, рептилоїди погрожують завдати нам ще більшої шкоди, якщо з нами зв’яжуться позитивні інопланетяни. рептилоїди зроблять усе, щоб забрати вашу свободу та ваші права.

 

Є колонії рептилій, де рептилії відкрито поневолюють тих, хто там є, і де жертвоприношення та погане поводження є щоденними явищами. Це рабські колонії, і позитивні інопланетяни працюють над звільненням усіх колоній. Інопланетяни з різних світів прийшли на землю та створили підземні бази, де вони борються зі злом на цій планеті та наполегливо працюють, щоб звільнити нашу планету. Наші позитивні друзі мають величезний флот, який працює над звільненням нашої планети, і рептилії дуже бояться. Кораблі рептилій можуть бути використані для нападу на вас, але позитивні інопланетяни створюють власні дрони, які допомагають нам у нашій щоденній діяльності.

 

Під час атак на вас за допомогою своїх технологій рептилійні агенти на поверхні планети отримують зворотний зв'язок про те, чи змінилися ви і що саме з вами сталося. Розповісти їм можуть божевільні рептилоїди. Які видіння ми отримуємо, що нам говорять, коли і як. Чи контактували з нами позитивні інопланетяни і що вони нам сказали? Як вони виглядають, де знаходяться і що роблять. рептилоїди дуже часто зі своїх кораблів передають своїм рептилійним рабам на поверхні планети інформацію про нас. рептиліям не варто довіряти, вони не дадуть вам ніяких винагород, крім страждань і болю.

 

Збожеволілі злі рептилії намагаються переконати нас, що наші зусилля безглузді і що наш опір марний, це неправда, кожен добрий вчинок наближає нас до звільнення, рептилії знають це і працюють проти цього. рептилії на базах, на кораблях або на поверхні планети мають порушену логіку, наприклад, навіть якщо вони знають, що дерево створює кисень і що принаймні їхні агенти на поверхні планети потребують кисню, вони все одно ріжуть його вниз, щоб було менше дерев.

 

Збожеволілі злі рептилоїди образили б вашу родину, щоб спровокувати вас. Вони змінили б наше сприйняття так, щоб певні запахи були гіршими, ніж вони є. Вони завжди переконують себе в своїй правоті. Вони вірять, що ті, хто є справжніми рептиліями, втіленими на землі, здебільшого контактують на початку свого життя, а ті, кого змінюють, пізніше після зміни. Принаймні я так розумію. Це не повинно бути правильним, оскільки я не впевнений, коли рептилії починають контактувати з певними особами. Деякі з них будуть переконувати себе, що з ними зв'язалися рано, вони просто не пам'ятають цього. Вони будуть переслідувати вас і знущатися над вами все життя, навіть якщо ви змінитесь, тільки в цьому випадку вони нададуть вам фальшиву підтримку і ще гірше переслідування, тому що вони вважають вас їхньою власністю. Вони не хочуть, щоб у нас були чіткі спогади, а щоб ми не могли згадати, коли, що сталося і яким чином. Я не впевнений, чи повинні ми мати можливість пам’ятати своє минуле життя, чи це насправді заблоковано негативними технологіями. Божевільні рептилоїди намагаються обманом змусити голодних і спраглих тварин не їсти і не пити, щоб ускладнити їм життя.

 

рептилоїди влаштовують шлюби та емоційні стосунки, намагаючись обманом змусити вас вибрати людину як емоційного партнера за допомогою атак за допомогою своїх технологій, це завжди не та людина, і насправді вони виберуть вам партнерів. Вони зроблять це, змінивши ваше уявлення про те, що ви почуваєтеся красивими поруч з кимось або що ви не можете дочекатися, щоб побачити цю людину. Щоб отримати задоволення від часу, проведеного з цією людиною. Любовні моменти будуть змінені, щоб у вас було більше досвіду, що ви хотіли б проводити більше часу з цією людиною. Це здебільшого рептилійний агент на поверхні планети, тому під час зміни цієї людини без подарунків і приємних слів не обійтися.

 

пристрої рептилій та штучний інтелект визначають, якого майбутнього вони хочуть, і рептилії повинні слідувати цьому, вони не можуть досягти цього легко через нашу свідомість і нашу свободу, а це означає, що ми не робимо те, що вони від нас хочуть, ось чому це для них дуже важливо змінити нас якнайшвидше, щоб вони могли контролювати нас і планетарну шкалу часу.

 

рептилоїди із задоволенням надсилатимуть хибні бачення тим, на кого вони нападають, про те, що їх переслідують їхні споріднені душі, якщо вони знають, хто вони, та інші позитивні інопланетяни, а також хороші люди, якщо вони їх знають. Божевільні рептилоїди просто прикидаються кимось іншим. Відомо, що втілені агенти-рептилії виготовляють одяг, хімікати, електротехніку, космічні кораблі, комп’ютери, розважальні предмети та все, що можуть за бажанням своїх власників на нашій чудовій планеті для подальшого використання негативними інопланетянами у всьому Всесвіті або для торгівлі.

 

Вони спробували взяти людських жінок як повій у космос. Позитивні інопланетяни працюють, щоб зупинити це, і досягають успіху. Вони виготовляли б зброю, яка б використовувалася для придушення повстань і боротьби зі злими рептиліями. Наприклад, армія країни виготовила б багато зброї та куль, які відразу б зникли, рептилоїди та їхні пособники викрали б це та вивезли кудись, щоб правителі якихось колоній чи слаборозвинених світів боролися проти населення, яке хоче свобода. Вони змушують своїх тупих перевтілених агентів виконувати якісь місії, які не мають сенсу, наприклад, написати книгу, а потім переконати їх, що ніхто не читатиме її, або вони скажуть їм, що багато хто купить книгу, але пізніше її ніхто не купить , рептилоїди вигадують шахрайство, а потім використовують ці агенти для нападу на хороших людей навколо них. Вони сповнені ненависті і не довіряють їм.

 

Злісні божевільні рептилії можуть змусити дитину шуміти біля вашого вікна або кидати образи, поки ви кудись йдете. Слід мати на увазі, що ці діти можуть бути агентами рептилій, тому що якщо ви знаєте, що навколо вас є рептилоїди, які були втілені на поверхні планети, щоб працювати на злих рептилій, логічно, що вони також були дітьми. Дуже часто рептилії змінюють наше сприйняття на нервозність, навіть якщо це напад рептилій.

 

Я думаю, що біль у нашому житті може бути спричинений божевільними рептиліями. Коли вони змінюють когось, ці люди можуть мати роздвоєння особистості, рептилоїди використовуватимуть свої технології, щоб змусити їх поводитися так, як вони хочуть. Наприклад, вони можуть захотіти спілкуватися з рептиліями, плеядами, своєю спорідненою душею або чимось четвертим. Ці думки можуть бути суперечливими, якщо плеядеанці намагаються з ними зв’язатися, навіть якщо якимось чином вони хочуть зв’язатися з ними, вони відкинуть цей контакт і захочуть поговорити зі своєю спорідненою душею, і якщо пізніше споріднена душа спробує з ними зв’язатися або тусуватися з ними, потім вони захочуть тусуватися з кимось іншим і відкинуть споріднену душу, і врешті-решт вони співпрацюватимуть з рептиліями, тому що це те, до чого рептилії спонукають їх робити за допомогою технологій.

 

Не звертайте уваги на рептилоїдів і їхні дурні монологи, для них дуже важливо, щоб ми звертали на них увагу і щоб вони не поспішали, тому нам приємніше подивитися фільм або зайнятися чимось іншим. слухати рептилоїдів. Рекомендується дивитися на світ своїми очима і нашим сприйняттям, а не рептильним. Не дивіться на світ так, як хочуть рептилії, а так, як вам здається, що потрібно. Будьте обережні, тому що рептилії завжди намагаються маніпулювати нами і визначати, як ми повинні поводитися і думати. Позитивні позаземні раси мають технологію, яка може миттєво створити будь-яку тривимірну форму чи об’єкт, вони можуть використовувати їх так, ніби вони були зроблені на фабриці, і вони можуть змусити їх зникнути, коли захочуть. Вони можуть зробити те ж саме з вашими кінцівками, вони можуть змусити вашу руку миттєво відрости, якщо ви втратите її в бою, виправити зір чи слух. Вони можуть створювати та використовувати свої великі бази даних негайно.

 

Збожеволілі злі рептилії, які атакують нас зі своїх кораблів або баз, можуть виглядати як маленькі діти. Якби ми їх побачили, то, напевно, здалися б їм смішними, але просто неймовірно, наскільки вони ненавидять себе і все, що існує. Вони брешуть про свій статус у своїх огидних базах. Вони намагаються переконати нас, що вони сильніші, більш просунуті, серйозніші, більш просунуті та все інше, ніж вони є насправді. Деякі з них переконують себе, що займають вищі посади, ніж насправді. Вони просто переконуватимуть себе в чому завгодно. Втілені рептилії на поверхні цієї планети пригнічують жінок і намагаються пригнічувати права жінок. Їхні агенти в жіночих тілах на цій планеті роблять недостатньо для того, щоб жінки мали кращі позиції на цій планеті, і дуже часто вони самі пригнічують інших жінок, шантажують, жорстоко поводяться тощо. Усе це на вмовляння рептилоїдів, які вказують їм, що робити.

 

рептилоїди не пускають свої справжні зображення в інтернет, щоб люди не розуміли, що вони воюють проти тупих створінь, для яких обман є основним засобом роботи і боротьби. Вони завжди повинні здаватися розумнішими, ніж вони є насправді. Несамовиті злі рептилоїди часто обіцяють, що вони покращать наше здоров'я, вилікують органи та інші частини тіла, змусять когось ходити чи бачити, але це брехня, щоб легше нас змінити, вони ніколи нам не допоможуть, вони лише погано поводитимуться з нами і скористайтеся нашими перевагами. Вони пообіцяють допомогти вашим дітям, родині чи друзям, але не забувайте, що це брехня, і планета сильно заселена божевільними рептиліями.

 

Не довіряй їм. Наші позитивні позаземні друзі також мають кращі технології та не можуть поділитися ними з людьми, тому що божевільні рептилоїди хочуть знищити цю технологію та зробити її недоступною для людей або навіть використовувати її неправильно. Як тільки вони звільнять планету, наші позитивні друзі допоможуть цій планеті та людям. рептилоїди додають ключові слова у фільми, серіали чи музику, які використовуються як сигнал для тих, хто дивиться або слухає, що вони контролюють планету.

 

рептилоїди звернули б на це увагу своїх втілених агентів і поговорили з ними про це. Один із способів відволіктися, який використовують божевільні рептилії, — це змусити собаку гавкати або дитину плакати, коли вам потрібен спокій, і це супроводжуватиметься їхнім нападом, якщо ми засмутимось або роздратуємося, але пам’ятайте, що навіть засмучення може бути викликане почуттям рептилоїди. Добрим і благим людям було дуже важко проводити час на землі, але тепер, здається, все краще. Якщо люди жартують один з одним або читають щось цікаве, рептилії будуть цілитися в нас, щоб ми не розуміли цих жартів.

Збожеволілі злі рептилоїди та їхні спільники не хочуть, щоб у нашому житті було відпочинок чи розвага. рептилії хочуть залякувати всіх, хто з ними не згоден, а також один одного.

 

рептилії брешуть один одному про те, що позитивні істоти захоплюють і катують одного з них, як вони це роблять, щоб змусити їх ненавидіти ще більше, і, звичайно, це супроводжується переконанням. Божевільні рептилоїди націлюються один на одного, щоб у чомусь переконатися. Вони брешуть, що ніде немає справжньої інформації, реальна інформація була оприлюднена, але потрібно відрізняти правду від брехні, рептилоїди та їхні спільники не дозволяють оприлюднювати свої справжні фотографії, а описи своєї роботи можна знайти.

 

Треба бути позитивним, добре працювати, виконувати та виконувати свої місії, для яких ми народилися.

Вони також часто націлювали на нас свої технології, щоб забути, як щось робити.

 

Рептилоїди можуть на своїх базах і кораблях запрограмувати своїх агентів поводитися на цій планеті так, як вони хочуть. Другий рівень їхнього програмування агентів на поверхні планети — це постійна розмова з рептилоподібними, а потім управління їхніми перевтіленими агентами на поверхні планети, як у відеогрі. Збожеволілі рептилоїди контролюють рухи та мову рептилій, що перевтілюються на поверхні планети. Існують інші рівні роботи, такі як мікрочіпи. Іноді вони поводяться так, ніби чогось не зрозуміли, і при цьому придумують афери, не вступають з ними в спілкування і не намагаються їм нічого пояснити. Їхній мерзенний план добігає кінця.

 

Вони змінюють думку добрих людей і позитивних втілених інопланетян, щоб зупинити виконання своїх місій. Таким чином вони хочуть відстрочити або зупинити звільнення цієї чудової планети.

 

рептилійні агенти на поверхні планети вдають, що вони живуть звичайним життям і що нічого паранормального не відбувається, звичайно, це далеко від істини, щодня вони зосереджені на виконанні завдань, які їм дають рептилії. Вони намагаються поводитися як люди, тому що це уповільнює ваше розуміння того, що саме відбувається. Вони б купували домашніх тварин, щоб виглядати більш людяними. Їм подобається світ, повний страждань, а їхні господарі насолоджуються знущаннями. Ніколи не довіряйте їм!

 

рептилоїди та їхні втілені раби на поверхні планети нападають на вас так, що ваш характер виглядає не таким, яким ви хотіли б бути через рептилій та їхні технології, ніби вони встановлюють, ким ви є та яким є ваш характер є, від того, що ви їсте, до того, які фільми ви хочете дивитися. І вони намагаються направити твоє життя в тому напрямку, в якому вони хочуть.

 

Позитивні позаземні істоти мають пристрої, які можуть надсилати харчові цінності їхнім тілам, щоб їм не довелося їсти та щоб вони могли більше присвятити себе своїй місії. Костюми, які вони носять, дуже вдосконалені, і ці костюми підтримують і очищають їхні тіла. Вони захищають їх від різних домішок і так далі. Ці костюми можуть видаляти оброблену їжу з їхніх тіл.

 

Рептилійні агенти на поверхні планети можуть спробувати залякати вас, згадавши закон. Будьте розумними і запитайте себе, чи має сенс те, що вони говорять. Вам скажуть, що ви не повинні нікуди йти, бо вас заарештують або поліція прийде до вас додому. Якщо ви чините рішучий опір або погрожуєте напасти на агента-рептилію, вони можуть сказати, що викличуть поліцію та адвоката, тим самим вони покажуть вам, наскільки вони налякані та що вони насправді шахраї, які погрожують вам фізичною розправою, і пізніше, якщо ви їм погрожуватимете, вони у відповідь погрожуватимуть поліцією та законом.

 

Будьте розсудливими, зрозумійте, що вони страшні маленькі шахраї, і залишайтеся позитивними. Уникайте ходити на збори, святкування чогось, що вони організовують, і приватні вечірки, де збираються рептилії, ви там нічого хорошого не знайдете.

 

Позитивні інопланетяни мають парки та тварин на своїх кораблях, їхні кораблі самообслуговуються. Є костюми для різних потреб і умов. Їхні вчені зберуть інформацію та поділяться нею з усією расою. Позитивні позаземні раси можуть розмовляти зі своїми кораблями. Ці позитивні істоти відчувають наміри, емоції та думки інших. Музика може бути включена, якщо вони хочуть. Істоти з вищих вимірів часто бачили на плеядіанських кораблях. Різні раси проводять з ними час, працюючи з ними, щоб звільнити цю планету. Ці позаземні раси можуть походити з різних вимірів, а також з різних галактик.

 

 

рептилоїди та їхні агенти на Землі скажуть вам, що все в цій книзі неправда та підробка. Вони б вдавали, що організовують гуманітарні акції та збирають гроші для бідних, але правда полягає в тому, що, отримуючи ці гроші, рептилоїди казали б, що це подарунок від самих рептилоїдів і що відтепер вони повинні більше працювати для них, тим самим роблячи їх ще більше поневоленими. рептилії настільки божевільні, що вихваляються тим, що дуже ненавидять створіння.

 

Нам потрібно зрозуміти, що дурні рептилійні агенти, втілені в життя, прийшли з іншої планети, щоб підкорити землю. Вони можуть атакувати вас краще, якщо ви розчаровані, але знайте, що вони створюють ситуації, щоб розчарувати вас, тому все є великим шахрайством. Їх дурні втілені агенти знайшли цю сумку і пройшли повз вас, щоб ви подумали, що вони збираються в подорож. Ваші сусіди голосно зачинять двері, щоб ви подумали, що вони вийшли з квартири, але вони повернуться, вони красиво одягнуться та нафарбуються, щоб ви подумали, що вони йдуть на вечірку, але вони можуть повернутися додому. Вони вдають, що б'ються, сваряться або навіть займаються сексом. Першим кроком до змін є відокремлення вас від місця, звідки ви прийшли, принаймні так я розумію, також може бути, що вони пропонують вам задоволення, платячи повіям за секс, і кажуть вам, що вони створили вам гарний досвід з ними. Ви не плеядеанець, ви щось інше, це також те, що вам кажуть. Будь обережний. Злі та дурні рептилії нападають на нас так, що ми не можемо думати, що це рептилія, але вони хочуть, щоб ми думали, що це якесь дивне явище чи хвороба.

 

Необхідно звернутися до лікаря, якщо ви відчуваєте біль, але знайте, що це може бути дія рептилій. Наші позитивні друзі мають набагато кращі технології, але вони використовують цю технологію на благо. Збожеволілі злі рептилоїди хочуть знущатися над тими, хто не має в собі ненависті. Вони хочуть це для своїх хворих ритуалів, але я думаю, що вони ніколи цього не отримують. Обман є основним інструментом злих рептилоїдів. Вони винаходять якусь нову расу, щоб зв’язатися з іншими і, таким чином, прикинутися плеядіанцями та їхніми друзями, ці спроби часто припиняються, але рептилоїди мають усілякі злі плани, які, звичайно, невдалі.

 

Протягом всієї історії злі рептилоїди надсилали солдатам бачення того, як вони повинні підкорити або окупувати місто чи країну, і таким чином змушували їх хотіти цього ще більше, або вони фактично націлювалися на них за допомогою своїх технологій, щоб змусити солдатів цього хотіти. Вони також розмовляли з ними телепатично. Божевільні злі рептилоїди навмисно адаптували закон відповідно до своїх міркувань, наприклад, у багатьох країнах потрібні серйозні докази, щоб когось притягнути до відповідальності за напад, і в цьому випадку, навіть якщо на вас напав агент рептилії, ви не зможете довести це тому, що рептилія вибере місце й час без свідків і де докази неочевидні. Насправді нічого розумного, ви можете зробити те саме з ними.

 

З іншого боку, рептилоїди думають, що вони можуть сильно контролювати вас за допомогою технологій, щоб ви на когось не нападали, тому вони думають, що у них є ситуація, коли вони можуть пройти без наслідків, а з іншого боку, ви не будете мати можливість напасти на них, тому що вони не дозволять вам цього зробити. Наприклад, перед тим, як ви захочете на когось напасти, вони викличуть у вас паніку, сильну нервозність, вони намагатимуться не дати вам когось вдарити, сильно контролюючи ваші рухи або не дозволяючи створити намір напасти. Або вони просто пошлють вам спокій, поки хтось на вас кричить або хтось нападає на вас. Вони змушують вас менше битися під час нападу, і в такі моменти вони допомагають своїм агентам битися краще.

Вони можуть розлютити своїх агентів, тоді як вони можуть зробити вас мирними, і тому вони думають, що вони залякують вас. Не дуже розумний, ти можеш робити з ними багато речей, про які вони насправді не визнають, що ти вмієш.

 

Божевільні рептилоїди використовували свої технології, щоб переконати інших працювати на рептилоїдів.

 

Божевільні злі рептилії хочуть зацікавити нас видіннями, щоб ми звернули на них увагу, щоб їм було легше маніпулювати нами.

 

Для божевільних злих рептилоїдів важливо, наскільки вони когось ненавидять.

 

рептилоїди розмовляли один з одним у дурний спосіб, або вони посилали щось своїм тупим агентам і казали їм, що насправді це надіслали плеядіанці, тому що вони хочуть, щоб їхні агенти глузували та сміялися над позитивними істотами.

 

Збожеволілі злі рептилії хочуть завоювати цю планету. Божевільні рептилії хочуть, щоб ми сумнівалися в усьому. Агенти втілених рептилій настільки дурні, що їм потрібна допомога від їхніх босів-рептилій навіть для виконання базових завдань, як-от ходити на роботу. Ці жахливі рептилії говорили б через своїх агентів про те, що ми робимо в момент розмови, щоб змусити нас налякатися, змусити нас панікувати або думати, що вони сильні, навіть ці почуття можуть бути створені рептилій. Вони намагаються говорити різними голосами, змушуючи нас думати, що через них говорять демони, але насправді це маленький дурний потворний рептилій, який хоче, щоб ми думали, що він розумний і сильний.

 

Вони погіршують менструальний цикл у жінок.

 

Злі дурні рептилоїди спробують спотворити ваше сприйняття, не радійте, що свобода близько, зліться, що це не сталося за день до цього.

 

Їхні втілені злі агенти проводять усілякі експерименти над тваринами та природою. Вони навмисно поширюють усі види хімікатів у їжі, повітрі та скрізь, де можуть, щоб зробити нас менш розумними та вважати, що ми — легка здобич.

 

Збожеволілі злі рептилоїди не вірять у дружбу та кохання.

 

Усі рептилійні агенти на поверхні планети хочуть, щоб рептилійні агенти перемогли, їхні божевільні втілені агенти хочуть, щоб сексуальні домагання були нестримними, вони хочуть, щоб хороші люди страждали, усі їхні рептилійні втілені агенти хочуть цих та багатьох інших жахливих речей разом із усіма доброзичливими на Планета. Вони навіть бажають один одному зла. У цьому їм допомогли б їхні власники-рептилії.

 

Божевільні рептилоїди обіцяють тим, кого вони змінять, що вони їх захищатимуть, звичайно, це неправда. На вас нападуть божевільні рептилії.

 

Збожеволілі рептилії говорять про те, що вони п’ють кров або купаються в крові. Ці божевільні істоти нападають на власних агентів, а потім маніпулюють ними, ніби рептилії шкодують за напад, просто ще одне шахрайство.

 

Божевільні рептилоїди ставляться до тих, кого вони втілили на Землі, як до рабів. Вони можуть змусити їх сказати, що вони рептилійні раби.

 

Збожеволілі рептилії не хочуть жодної духовності на Землі, я розумію, що вони хочуть, щоб це суспільство глибоко проникло в штучний інтелект і згодом атакувало інших інопланетян, яких рептилії не люблять.

 

Божевільні рептилії нікому не бажають добра, навіть тим, хто на них працює.

 

Божевільні рептилоїди змусили б тих, кого вони змінюють, робити все протилежне їхнім місіям.

 

Божевільні рептилії хочуть, щоб ви робили все, як вони кажуть.

 

Якщо у вас є будь-які фізичні рани, вони будуть націлені на вас, тому вони гоїться повільніше.

 

Націлюючись на вас за допомогою своєї технології, вони надсилатимуть вам почуття, реальні атаки не відчуваються, але ви можете помітити реакцію, вони просто надсилають відчуття, щоб ви подумали, що саме так ви відчуваєте під час нападу.

 

Божевільні рептилоїди націлюються на вас таким чином, що все, про що ви можете думати, є те, що вони вам посилають.

 

Збожеволілі рептилії змусять вас думати певним чином, і вони намагаються вас переслідувати.

Наприклад, вони викликають у вас бажання поїхати в подорож, а потім продовжують переслідувати вас, що у вас немає грошей. Як бачите, це дуже тупо, не дуже розумно. Дуже просто.

 

Вас також може атакувати їхній штучний інтелект.

 

Збожеволілі рептилоїди говорять неправду тим, кого вони змінюють, або тим, кого вони втілили, вони кажуть їм, що пізніше вони стануть акторами чи бізнесменами, коли вони виконають роботу за них, звичайно, ще одне шахрайство. Вони сказали б, що дадуть вам це в іншому житті. Усе є шахрайством, коли йдеться про рептилоїдів.

 

Збожеволілі рептилії ґвалтують жінок у власному суспільстві.

 

Божевільні рептилоїди намагаються змінити нашу пам’ять, щоб ми запам’ятали речі по-іншому.

 

Божевільні рептилії намагаються змусити нас думати, що в житті є лише один шлях, і це егоїзм. Звісно, чергове шахрайство.

 

Є негативні інопланетяни, які виглядають як люди і працюють із божевільними рептиліями, вони можуть з’явитися на поверхні планети, щоб щось зробити, можливо, навіть пройти повз вас десь, щоб подумати, що вони позитивні інопланетяни, рептилоїди націляться на вас своїми технологіями, тому ви прийшли до такого висновку. Ці гуманоїди теж божевільні.

 

Відсталі втілені агенти-рептилії, які не знають один одного, могли десь зупинитися і поговорити, ніби вони знайомі сто років, або раптом зайшли до когось на квартиру і випили, ніби знають один одного давно, але вони може побачити один одного вперше.

 

Я думаю, що божевільні рептилії посилають тобі сни під час сну.

 

У суспільстві рептилій немає свободи, за них рухаються машини.

 

Божевільні рептилоїди створюють симуляції сексуальних домагань і посилають їх один одному. Їхні божевільні втілені агенти іноді прикидаються позитивними інопланетянами.

 

Вони обіцяють вам усілякі речі, не вірте цьому, це шахрайство.

Якщо ви отримуєте зарплату на день раніше або ваші батьки купують вам щось, рептилоїди скажуть, що це вони організували це.

 

Я думаю, що навіть психологія чи навіть якась частина медицини може бути нісенітницею, тому що рептилії використовують технологію, щоб викликати те, що ми знаємо як депресію, пізніше, коли ми отримаємо певні ліки, божевільні рептилії змусять нас почуватися по-іншому, а потім раптом медицина спрацює. Немає ні демонів, ні пекла, божевільні рептилії, тому що ви бачите щось і змушує вас думати, що це демони. Також я вважаю, що біль - це відчуття, створене рептиліями. Вони змушують вас відчувати себе таким чином, вони змушують вас рухати рукою, а потім, коли ви вдаряєтеся об щось, вони посилають вам це відчуття, вони хочуть, щоб ви почувалися погано. Я думаю, що ревнощів теж немає, вони роблять ситуації, коли наш партнер щось робить, а потім змушують нас ревнувати.

 

Я розумію, що на різних планетах або в інших вимірах наміри можуть бути дуже важливими, наприклад, «Я хочу, щоб хтось мене почув», і вони починають говорити, це не працює так, як тут, на Землі, Я думаю, що технологія рептилій блокує нас, але це може бути на інших планетах. Наприклад, якщо ви хочете погладити тварину, вам потрібно просто захотіти цього, і тварина це відчує, і підійде, якщо захоче пограти з вами.

 

Я думаю, що божевільні рептилоїди насправді хочуть світу, в якому не буде втручання в те, що вони роблять, вони хочуть, щоб біль, який вони завдають, був настільки сильним, що неможливо його ігнорувати, вони хочуть знищити свободу в такому сенсі. що все, що ви робите, переміщуєте чи плануєте, абсолютно зроблено рептиліями та їхніми технологіями, я думаю, вони зробили це тут, на Землі, але це недостатньо сильно, тому що позитивні інопланетяни втручаються, а божевільні рептилії програють.

 

Пам’ятаю, у 2017 році ситуація була набагато гіршою, їхні атаки були сильнішими, зараз їхні атаки слабші, вони не можуть створювати ситуації, як раніше. Були ситуації, коли їхні втілені агенти повідомляли вам, проходячи повз вас, що когось побили або зазнали сексуального насильства, і рептилоїди за допомогою своїх технологій змогли негайно змусити вас повірити в це. Сьогодні це не працює, вони вже не можуть переслідувати людей, як раніше, вони не можуть переконати нас у своїй брехні чи завдати сильного болю. Сьогодні їх можна легко проігнорувати. Зараз усе зовсім по-іншому, і я вірю, що наші позитивні друзі-інопланетяни зробили багато, щоб це сталося.

 

Божевільні рептилоїди постійно націлюють нас на певні почуття. Під час музичних концертів або телевізійних шоу їхні божевільні втілені агенти можуть сказати щось, що було б повідомленням для інших втілених рептилій-агентів, звичайно, ви повинні почути це, але божевільні рептилії змінять ваше сприйняття, щоб ви почули щось інше.

 

Мета злих дурних рептилоїдів полягає в тому, щоб убити всіх доброзичливих людей на планеті, яку вони сподіваються захопити, вони хочуть рабів для всіх видів огидних цілей, які неможливо здійснити, поневолити всю планету, мати відкрите панування свого зла раса, яка ніколи не відбудеться, і поїхати на іншу планету і зробити те саме.

 

Не обманюйте себе, будьте доброзичливими, золотий вік настає. Довіртеся нашим доброзичливим інопланетним друзям.

 

 

 

 

- Зміна доброзичливих людей і позитивних інопланетян, які втілюються на цій планеті, щоб допомогти її звільнити. Ця зміна означає зміну розуму, емоцій, менталітету, психології, рішень, способу життя, сприйняття, життєвого шляху, часової шкали та загального досвіду рептилоїдів тощо.

 

Змінений означає, що спосіб мислення, поведінка, почуття, рішення, енергія, частоти, життєвий шлях та інші речі були змінені. рептилоїди завжди шукають людей, які не є частиною їх групи рабів. Вони будуть шукати людей та інших доброзичливих істот і атакувати їх з раннього дитинства за допомогою своїх технологій, щоб значно погіршити їх життя, але також змінити їх, щоб вони стали частиною їх групи рабів, щоб повністю поневолити нашу чудову планету. Це було докладно пояснено в попередньому розділі, але варто нагадати.

 

Вони зроблять усе можливе, щоб ці зміни відбулися якнайшвидше. Вони нападуть на вас усіма засобами зі своїх кораблів, баз і, звичайно, своїх втілених агентів. Вони спробували б зробити це з іншої планети, але я думаю, що це не спрацює, тому що позитивні інопланетяни завадили цьому. Під час написання цієї книги було помічено, що напади рептилій стають дедалі слабшими. Ми відчуваємо більше свободи, і життя стає кращим. Ми, люди, повинні бути щиро вдячні нашим братам і сестрам, які борються за звільнення цієї чудової планети.

 

Після того, як вони внесуть необхідні зміни, життя стане ще гіршим, ніж будь-коли, вони погрожуватимуть телепортацією на свої кораблі чи підземні бази та завдадуть вам великої шкоди. Вони ображали вас, щоб вам стало погано, і казали, що тепер, коли ви приєдналися до них, у вас немає захисту. Вони також викликають у вас відчуття болю або свербіння. Вони погрожували фізичними та сексуальними домаганнями. Вони також сказали б вам, що вони щось зробили з вами, але вони видалили спогади, щоб ви не могли згадати. Вам поставлять мікрочіпи. Вони брали зразки всього, що можна, від шкіри до волосся. Вони зроблять ваше життя справді жахливим, якщо їм вдасться змінити вас і змусити працювати на них. Спробуйте зв'язатися з доброзичливими істотами.

 

 

 

 

 

 

 

 

- Хто ми насправді.

 

Я розумію, що ми є свідомістю або, так би мовити, душею, яка подорожує всесвітом і часом, як правило, разом із сім’єю душ. Ми втілюємося в різні тіла в різний час, коли хочемо мати досвід, який називається життям. Ми маємо цей досвід, щоб вчитися, навчати, любити, сміятися, переживати, працювати, боротися за те, що є правильним, виконувати завдання чи місію, бути батьками, братами, друзями, звільняти пригноблених істот чи планету. Отримайте чудовий досвід і зробіть багато добрих справ. Є багато планет і багато вимірів, які ми можемо побачити, якщо захочемо.

 

 

 

 

 

 

 

 

- Служіння іншим і служіння собі.

 

Це дуже важлива частина нашого існування. Що б ми не вибрали, це вплине не лише на наше життя, але й на наше існування як свідомості та наші наступні втілення.

 

Служити іншим означає працювати на благо всесвіту та творіння. Це означає наполегливо намагатися бути кращою людиною і робити життя інших кращим. В основному будучи дуже доброзичливою людиною. Це означає бути люблячим і співчутливим до інших.

 

Служити собі означає працювати лише для себе, не маючи проблем із тим, щоб інші люди почувалися погано чи змушували їх вести жахливе життя через наші дії. Це відмова від співчуття і всього, що є добродушним. Це шлях самознищення, який пропагують негативні позаземні раси, це шлях розвитку ненависті, яка змушує цих істот застрягти в нижчих вимірах і планах існування.

 

Наприклад, людина, яка служить іншим, допомагатиме тваринам та іншим доброзичливим істотам, які потребують допомоги, тоді як людина, яка служить собі, намагатиметься їх експлуатувати.

Цікаво згадати розвиток світу, який населений істотами, які прихильно служать іншим, у порівнянні з тим, який населений істотами, які служать собі.

 

Істоти, які служать іншим, працюватимуть, щоб зробити життя одне одного набагато кращим, і вони допомагатимуть одне одному, і таким чином вони створять світ, який буде прекрасним і багатим.

 

Ті, хто служить собі, прагнучи використати один одного, створять світ хаосу та численних проблем. Це призведе до поширення злочинності, придушення технологій, які могли б допомогти всім, придушення інформації та науки, і, таким чином, залишиться без будь-якої справжньої інформації або доступу до технологій, які могли б зробити ваше життя неймовірним досвідом. По суті, це означає, що вони забирають у вас усе, але не дають вам нічого, окрім завдань і місій, які роблять тих, хто керує вами, сильнішими, залишаючи вас у становищі без свободи лише з помилковими обіцянками.

 

Це різниця між раєм і пеклом.

 

 

- Відбиватися.

 

Наш світ піддається серйозній атаці, в нього глибоко проникли божевільні злі рептилії та їхні спільники. Ми не тільки змушені щось з цим робити, але й повинні. Робіть усе можливе, щоб бути найкращою людиною, якою ви можете бути, не довіряйте божевільним рептиліям, не довіряйте їхнім агентам, знайте про їхні шахрайства, навчайте себе та тих, кого ви вважаєте не рептиліями, а також тих, хто не змінився, добре використовуйте свій час, не дозволяйте цим злим істотам обдурити себе. Поширюйте реальну інформацію, розслабтеся, краще хотіти гарного і доброзичливого світу і годувати котів, ніж дивитися порнографію. Бережіть і природу, і тварин. Робіть добрі справи якомога частіше. Наші друзі десь, працюють, щоб допомогти нам, вони на нашій планеті та поза нею, вони наполегливо працюють і заслуговують нашої поваги. Намагайтеся любити якомога більше. Практикуйте добрі чесноти, такі як співчуття, любов, турбота, дружелюбність до доброзичливих людей. Бережіть природу, рослини, дерева та квіти. Роби те, що добре і правильно, і все буде добре.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Сприйняття та розуміння світу.

 

рептилоїди та їхні дурні втілені агенти роблять усе можливе, щоб маніпулювати нашим сприйняттям і нашим розумінням світу, наскільки це можливо. Вони хочуть, щоб ми думали, що все безглуздо, а опір марний, намагаються зробити наші проблеми серйознішими та нерозв’язними. Нас намагаються відірвати від усього доброзичливого. Вони хочуть спотворити наше сприйняття, щоб все, що добре, виглядало потворним, а все, що потворне, виглядало гарним. Наприклад, давайте не радіти, що ми живі, а давайте сумувати, що у нашого сусіда краща машина. Вони хочуть, щоб ви думали, що природа важлива для нашого життя, наприклад, дерева піклуються про те, щоб ми мали кисень для дихання, але нехай буде задоволено, що хтось навмисно вирубав багато дерев або підпалив ліс. Збожеволілі, злі, дурні рептилії намагатимуться спотворити ваше сприйняття, не радійте, що свобода вже близько, зліться, бо цього не сталося за день до цього, рептилії хочуть, щоб ми думали.

 

Ми повинні спостерігати за світом очима Служіння Іншим, і якщо достатньо з нас це зробить, ми обов’язково створимо світ любові, достатку, миру та всього прекрасного.

 

Якщо ви хочете зустрітися з Плеядеанцями, майте твердий намір, щоб це відбулося якнайшвидше, і будь ласка, бажайте цього всім серцем.

 

Книгу написав Борис Баварчич

Контактна електронна адреса - bavarcicboris@gmail.co m

і намір «Я хочу, щоб плеядеанці почули мене», а потім подумайте про щось.

Дякую позитивним інопланетянам, моїй душевній родині та їхнім друзям.




Comments